Zakładki

Czarny Miasto

Alternatywne nazwy: Czarny Miasto

Czarny Miasto w Internecie - darmowy multiplayer role-playing game, która znajduje się w post-apokaliptycznym świecie, w stylu cyberpunk. Czarny Miasto Internecie opowie o świecie, który przeżył wybuch bomby supernowej. Te obszary, które przetrwały zostały zalane. Ludzie od dawna mieszkali w schronach, a następnie roboty zaczął budować nowe miasta. Niektórzy ludzie teleportowany do tych miast, niektórzy postanowili zbudować własną rękę.

Gra online Czarne Miasto jest zoptymalizowana dla przeglądarki Internet Explorer 6. 0, więc deweloperzy nie gwarantuje prawidłowej gry w innych przeglądarkach. Jakiś dodatkowy program zainstalować grę nie muszą być pobierane.

Dołącz czarny miasto w grze zajmuje trochę czasu i zabierze cię w post-apokaliptycznym mieście. Up Czarny miasta wymagają wprowadzenia

- Autoryzacja - nazwa użytkownika pożądane,

- Nick - do wyświetlania w grze pod tym samym tytułem poznacie wszystkich graczy,

- Hasło, powtarzać,

- E-mail,

- Kod z obrazka.

Więc musisz zaakceptować umowę użytkownika i zapoznaj się z zasadami. Nie zapomnij podać w odpowiednim polu, czy chcesz przyjść ci list od administracji projektu i innych graczy. Rejestracja czarny Miasto Online kończy się, gdy potwierdzenie udziału w grze, klikając na odpowiedni link w e-mailu, który przychodzi do określonego adresu e-mail.

Czarny Miasto gra online oferuje Ci stworzyć swoją postać z tych pierwszych cech:

- Force

- Wytrzymałość

- Inteligencja,

- Powodzenia

- Agility.

Cechy te wzrosną w zależności od doświadczenia, które można uzyskać. Tylko doświadczenie będzie zależeć od tego, jak rośnie poziom swojej postaci. Charakterystyka również wpływ, ile amunicji można przenieść swoją postać, co jego siłę uderzenia i pokonać wroga.

Podczas bitwy, gdy grasz w gry online Czarne Miasto, na różnych częściach ciała przeciwnika pojawią się dane. Liczby te pokazują, że procent zniszczenia fundusze go, a także prawdopodobieństwo trafienia. Oczywiście, dane te nie biorą pod uwagę faktu, że wróg może wykorzystać na unik lub kontrataku. Do tego, można zniszczyć przeciwnika w ringu, otrzymasz bonusy i nagrody pieniężne. Uderzenie w głowę daje podwójne zwycięstwo.

Gra online Czarne Miasto ma trzy rodzaje walki w zależności od odległości

- Jeśli twój przeciwnik wydaje pięść, to Dogfight,

- Nóż - walka bronią do walki wręcz

- Pistolet - bitwa broń, która wpływa na odległość.

Kiedy grasz w gry online Czarne Miasto i wędrować podstaw, a następnie, gdy Twoja postać może mieć trzy tryby:

- Agresywny (czerwony), co oznacza, że ​​chcesz walczyć z każdym, kto spotka się i atakują bez ostrzeżenia,

- Normalny (żółty), dla innych oznacza to, że będzie bronić, a przy okazji, może zaatakować ten tryb jest włączony domyślnie

- Ciche (zielony) nie pozwala czekać na kolei przeciwnika i przejść na temat ich działalności.

Czarny Miasto gra online myśli, że przegrał walkę, jeśli w momencie uruchomienia uderzył punktów lub jeśli wejdziesz do ostatniej komórki w ringu.

Kiedy grasz w Black City, główne walki będą na specjalnym ringu. Pochodzą one z takich gatunków

- Pojedynek, podczas którego będzie można walczyć albo z innym graczem lub przeciwko sztucznej inteligencji, jeśli nie jesteś gotów, aby tam walczyć,

- Jeden przeciw wszystkim - dla graczy z większym doświadczeniem, jesteś przeciwko

- Drużyna bojowa - zastosowanie się do tej walki wcześniej służył dwie grupy graczy,

- Chaos - każdy dla siebie, bez żadnych ograniczeń dotyczących poziomu walki, trwa tak długo, jak długo będzie jeden zwycięzca.

Kiedy grasz w Black City, można dostać się do świata przyszłości i stać się najsilniejszym wojownikiem tam.