Zakładki

Book of Camelot

Alternatywne nazwy: Book of Camelot, Book of Camelot

Gra online Book of Camelot - Gry MMORPG fantasy, gatunek z elementami ekonomii i strategii. Wirtualna rzeczywistość przeniesie Cię w atmosferę legend i mitów, które panowały w umysłach mieszkańców średniowiecznego królestwa Camelot. Począwszy Księgi Camelot gry, możesz wrócić setki lat temu, spotka się z królem Arturem i dzielnych rycerzy. Ci, którzy są zainteresowani historią, to wiadomo, że średniowiecze było nudne i szare, a ludzie są przesądni. Jednak, z tego w Księdze Camelot w Internecie nie można zmierzyć. Wręcz przeciwnie, gra jest kolorowe i bardzo pozytywne. Grasz Księgę Camelot, ciesząc się piękną grafiką. Szybki rozwój i ekscytujących przygód spodoba się fanom ucieczki od codziennej rutyny. Po rejestracji Book of Camelot zostaną przekazane, będzie nie znaleźć otwarty brzeg różne rzeczy. Po tym wszystkim, czego potrzebujesz, aby stworzyć swoją armię, i budować osady i gromadzić zasoby, i kontrolować gospodarkę. Zadowolony, że możliwości rozwoju zarówno dla wszystkich użytkowników. Więc, staje się rezydentem średniowiecznej Europie, wiesz, życie spędził więcej niż zrekompensowane. Ci z którymi nie są niezależne, nie można wcisnąć swoje uprawnienia lub znaczne korzyści.

Dostępne dla wszystkich chętnych projektu. Są minimalne wymagania systemowe:

 • System operacyjny Windows
 • Czy obsługuje Flash
 • Data FlashPlayer
 • Rozdzielczość ekranu 1024 x 768 pikseli

Zarejestruj się w grze Book of Camelot nie zajmie dużo czasu. Tutaj można wybrać zdjęcie, które pojawi się w świecie gry. Ale najpierw musisz wpisać informacje takie jak:

 1. Nazwa gracza
 2. Hasło
 3. E-mail
 4. Płeć

Oczywiście, chcesz szybko stać się częścią tętniącego życiem królestwa. Na pewno starają się angażować służbie Jego Królewskiej Mości. Ale nie jazdy koni! Wyważona gra Księga Camelot Online obejmuje kilka testów, aby uzyskać uprawnienia. Więc nie gardzić początkowo pracować na nieprzyjemną pracę, takich jak tragarz w porcie lub myśliwskich szczurów. Jeśli zarekomenduete dobrze, zwiększając w horyzoncie. Starać się wiernie służyć królestwa i ostatecznie dotrzeć do odpowiednich wysokości.

Dbaj o swoją reputację. Zrozumieć, że przyszłość zależy od drogi, która uczyni pierwszy krok. Odtwórz Księgę Camelot, jak to możliwe, jako obrońcy ojczyzny i roli wędrujące bandytów. Ścieżka szanowany wojownik lub złodziej polował - zależy to tylko od twojego zachowania!

W jakiej sytuacji nie będzie złapany, należy dbać o jego rozwój. Parametry są oddzielone przez znaki:

 • Przez
 • Agility
 • Konstytucja
 • Wytrzymałość

Ponad nimi wznoszą się i pracować. Po tym wszystkim, aby ten sposób trzeba mieć wrogów w szerokim kresek zwiększona wytrzymałość, zwiększa punkty życia i gromadzić doświadczenia.

Poza tym podstawowe parametry tam walki umiejętności, które mogą uczestniczyć w pojedynkach, oblężeń i wojen klanów. Księga Camelot gra online daje możliwość walki, po osiągnięciu pewnego poziomu. Taktyki Stosowanej i prawidłowych obliczeń zależą od przyszłych zwycięstw. Kolejny rozwój bohatera zależy od pewnych specjalnych technik

 • Żelazna skóra
 • Zadzwoń Nature
 • Blessing
 • Potężny cios

Również odgrywa znaczącą rolę i urządzeń uzbrojenia.

Rzeczy z arsenału, jak również eliksiry zostały zakupione w sklepie dla handlu waluty gry (złota) . Inwestując Real, można odwiedzić sklep i opłacone. Sprzęt jakości zwiększa szanse walki, więc zapisać na to nie powinno być. Wybór broni będą zadowoleni z tobą:

 • Miecze
 • Noże
 • Osie
 • Magiczne różdżki różnego rodzaju

Mikstury Miracle podzielony na eliksir zdrowia i zmniejszenie wzrostu niektórych wskaźników narkotyków.

Zagraj w grę online Zarezerwuj Camelot może być częścią klanu. Bronić zamku razem, angażują się w Secret Wars, co wypady na terytorium wroga - to wszystko sprawi, że twoje życie bogate i zabawy.

Ale nie tylko akcja militarna jest sens swojego istnienia. Wybór z 13 zawodów cywilnych pozwala twój charakter, aby znaleźć odpowiednią ofertę.

W zawodach rozwoju, należy zająć się:

 • Budowa umocnień i koszar
 • Aby zadbać o jej rozliczenia
 • Produce kryształy i inne zasoby
 • Tworzenie nowych obiektów

Albo iść do końca, na ryby! To pomoże złagodzić stres i zrelaksować się. Aby rzeczywiście wyeliminować nudę, znaleźć bratnią duszę. Gry dozwolone małżeństwa! Dzieje się w specjalnej świątyni.

Zagraj w grę online Zarezerwuj Camelot będzie na rozległych lokalizacjach. Uwierz, że jest miejsce na wędrować! Po prostu nie tracić czujności! Ty chcesz, aby osiągnąć maksymalny poziom 75!

Projekty Prawdziwi koneserzy przeglądarki nie będą rozczarowani. Book of Camelot jest w stanie upewnić się, nawet kapryśna! Co dawno w montażu, spróbuj grać i nie zauważył, jak już uzależniony od gry. Niech ta okupacja przyniesie Ci prawdziwą przyjemność!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more