Zakładki

Łodyga

Alternatywne nazwy: Botva

Fabryka w Internecie - jest darmową grą na przeglądarkę z pięknym poczuciem humoru, prosty i przyjazny dla użytkownika interfejs. W historii tej gry warto owce i świnie konfrontacja, którzy nie mogą go ... Odtwórz Roślinne

Fabryka gra online nie wymaga instalacji klienta i jest dostępny z każdej przeglądarki. Wszystko, czego potrzebujesz, aby wejść do gry, to jest Rejestracja Botva: na stronie głównej wybierz serwer gry (adyn, Dydva, Tytra lub TURBO), wpisz adres e-mail i hasło. Następnie kliknij na "Login" i gra Zarejestruj roślin zakończone. Teraz, gdy rejestracja jest zakończona rośliny, przejście do nowej strony, kolejnym krokiem jest wybór charakter gry: wybierz ulubiony sposób i podłogi frakcji i wymyślić nazwę postaci.

Fabryka gier online ma dwie frakcje, to Barantus (owce) i świnka (świnie). Liczba proponowanych postaci dwanaście w każdej frakcji sześciu mężczyzn i sześć kobiet. Dokonaj wyboru w wyglądzie mogą być wolne, a waluta w grze (na zielono). Po wszystkich ustawieniach, możesz zacząć grać roślin.

Zakład oferuje Pierwotnie gra online wykonać pierwsze zadanie. Dla przydziału będą rekompensaty w postaci złotych monet. Stosunkowo gry waluty w grze: są trzy waluty gry (aka zasoby) - złoto, kryształy i kapusta (zielony). Co jest walutą?

Złoto - to jest główny gry gry walutą. Do tego może się rozwijać i waluta pompa cechy swojej postaci, kupić sprzęt i amunicję. Złota, muszą pracować na farmie, będzie oglądać, a nawet złoto może być wybrany z innymi graczami;

Kryształy - walutą jest wydobywany w kopalni lub w specjalnym mini gry. Z tej waluty, można kupić specjalne elementy wyposażenia, które czynią znaczny wkład w zwycięstwo w bitwie;

Zieloni - waluta jest praktycznie kompletne kryształy analogowe, które można kupić, zapisując się od konieczności pracy w kopalni. Ale zawodnicy, którzy są w gildiach może zarobić zieleni, sprzedając specjalne rzeczy na rynku dla innych graczy, lub wygrać w pokera na kości w tawernie.

Menu, wybierając "charakter", możesz zmienić awatar, zobacz statystykę, a także zapoznać się z możliwościami postaci. Zdolności te

Poziom - pokazuje postęp wzrostu charakteru;

Siła - określa obrażenia zadawane przez przeciwnika;

Protection - wykrywa uszkodzenia, które mogą być zamknięte;

Agility - określa prawdopodobieństwo ucieczki przed atakiem wroga,

Waga - w celu określenia stanu zdrowia i szybkości jego odzyskanie;

Specjalizacja - określa, czy zadać dwa ciosy pod rząd;

Glory - ocena cech moralnych charakter.

Zagraj w gry online Botva może sobie pozwolić preobretya lubił zwierzęta ("zwierzęta"), który pomoże w walce. Ale nie ciągnąć mały zapas oszczędności.

Gra ma wiele rodzajów zbroi, broni, eliksirów i wisiorki. Jak również budynki, które są w tej miejscowości (Ławka, Sbytnitsa, Kowal, Tawerna, rolnicze, nieruchomości, Sanctuary i dobrze). Ponadto istnieje jeszcze szkołę, Twierdza, Port, Kopalnia (gdzie pracujesz), Vodalka (tutaj można znaleźć przygoda, wyzwanie).

Zagraj w gry online może być złożony Roślinne cechy, które są podzielone na klasy i profesji. Możesz wybrać jeden zawód i klasę. Oto one:

Moneybags - gildia sklepów, cel - złoto;

Pracoholik - Bramka - Guild górników kryształów

Pracowity - Gildia rolnicy cel - Farm przyjemność;

Zhelezyachnik - gildii.

Każdy gildii w Botva online oferuje szczególne zalety i podkreśla swój styl gry.

I grać w gry online roślin można współpracę z ludźmi o podobnych poglądach w klanu, przez które można zbudować budynek razem, aby ułatwić grę.

Między dwoma klanami w gry on-line Botva, czasami są wojny, w przypadku zaistnienia poważnych sporów.

Online Fabryka wystarczająco obszerne i roślin po rejestracji po zalogowaniu się do gry, można dowiedzieć się wiele ciekawych. Gra Fabryka będzie zabawa!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more