Zakładki

Bounty Hounds Online

Alternatywne nazwy: Bounty Hounds Online

Bounty Hounds Online gra należy do klasy fantastyczny multiplayer role-playing gry. Akcje w grze odbywa się w odległej przyszłości. Tak więc w 24 wieku, krwawa wojna światowa 3, występujące w świecie z bronią jądrową, dokonał większość terytorium do zamieszkania, a także miejsca, w których można było żyć - na skraju upadku społecznego. Od wojny do ludzi w Bounty Hounds Online, ale jego programu nuklearnego, który, o dziwo, były w stanie uratować ludzkość: dając ludziom możliwość opuszczenia Ziemi i podróżować między gwiazdami w poszukiwaniu miejsca, aby przywrócić życie. Podczas tych podróży są spotkania z innymi inteligentnymi formami życia.

Zobaczmy, co nam potrzeba do gry, jaki system wymagania stawia go przed nami? Aby grać w Bounty Hounds Online sprawnie potrzebujemy komputera z systemem operacyjnym Windows XP / Vista / 7, procesor Intel Core 2 Duo 2. 6GHz, 2GB pamięci RAM i karta graficzna Nvidia 9600 GT (512 MB) lub Radeon HD 3600.

Jeśli nasz komputer spełnia wymagania systemowe gry, to możesz zacząć: Bounty Hounds Rejestracja online trwa tylko kilka minut czasu. Pomimo faktu, że język rosyjski nie został jeszcze przez deweloperów, możemy sprawdzić w bez żadnych problemów. W lewej części ekranu na stronie głównej oficjalnej stronie, musimy wprowadzić swoje dane rejestracyjne. Dołącz do gry Bounty Hounds Online zadaje nam wymyślić nazwę użytkownika (imię gracza), generowanie (hasło) i potwierdzenie hasła (Potwierdź hasło), dodać adres e-mail (E-mail), a także zapoznać się z zasadami gry i prywatnej strony Polityka - postawić "haczyk". W lewo, aby pobrać program zainstalować grę na komputerze za pomocą zielonego przycisku na dole profilu pola (downlad teraz), zainstalować go na rejestrację komputerowo Bounty Hounds Online jest zakończona, i możemy zanurzyć się w ekscytującą, fascynujący, a czasem przerażający świat przyszłości.

Po rejestracji Bounty Hounds Online gry zachęca nas, aby wybrać klasę postaci z pięciu

Trooper - również w stanie obsługiwać broń i może trafić w cel z każdej odległości. Wygląd bohatera: pomarańczowe i lekkie okulary szary z żółtymi akcentami formularz.

Bio inżynier tworzy inną grę niebezpieczną pułapkę, z której trudno uciec przed wrogiem. Sobie żółte okulary i brązowy z niebieskimi akcentami formie.

Naukowiec - wręcz wojownikiem, z łatwością obsługuje broni chemicznej. W walce nie do przewidzenia. Nosić maskę i mundur niebieski-niebieski.

Agent należy do grupy szpiegów, który stara się złapać przeciwnika z tropu. Ma z kilka różnych nowoczesnych urządzeń do ataku. Ubrany w szary mundur.

Artyleria - artyleria, preferuje walkę na dystans i profesjonalnie z użyciem broni. Sobie żółte okulary i formy ważonej z szaro-niebieski żółtymi akcentami.

Gry Bounty Hounds Online umożliwia każdemu charakter gry, aby zwierzę, które można poprawić w grze, aby zwiększyć swoje doświadczenie i umiejętności, a także umieścić go kształtować. Zwierzęta będą bardzo przydatne w świecie Bounty Hounds Internecie.

Zagraj w grę Bounty Hounds Online będzie szczególnie interesujące dla fanów gier multiplayer: Gra daje możliwość prowadzenia walk grupowych w stosunku do innych grup użytkowników przed szefem i wielostronnych mini gry przeciwko innym graczom ci.

Gra jest bardzo ciekawa i ekscytująca, na wysokości wykresu, a nawet deweloperzy próbowali na serio. To wystarczy, aby siedzieć w Bounty Hounds jogging gry online!