Zakładki

Podziemny krąg

Alternatywne nazwy: Walka

Fight Club Online - oparte na przeglądarce gra online multiplayer, bezpłatnie, jest prawdziwym fenomenem w branży gier WNP. Po deweloperzy wydali tę grę, to od razu stał się standardem dla porównania z innymi podobnymi produktami gra na długi czas. I pewnie wiele osób już wie, że podobna norma w świecie gier online, gry Fight Club i pozostaje do dziś. To wszystko jest podane, że liczba gier, które są wierną kopią tej gry rośnie z każdym dniem, ale co by nie dokonały herkulesowe wysiłki twórców, ich kreacje nie są jeszcze w stanie konkurować z Fight Club. Zagraj w gry online Fight Club może każdy gracz, który ma dostęp do Internetu, nie wiek lub ograniczenia terytorialne. To sprawia, że ​​gra bardzo popularna nie tylko w krajach WNP, ale także na całym świecie.

Przyłącz się do gry Fight Club nie zajmuje dużo czasu, wszystko co musisz zrobić - aby wprowadzić nazwę konta i adres e-mail i hasło bezpieczny dostęp do swojego konta. Następnie swój adres e-mail otrzymasz list potwierdzający, że rejestracja zakończona Fight Club.

Gra Podziemny krąg Online otworzy przed Tobą świat pełen walki i konkurencji, w których zwycięstwo upajać i przegrana temperament. Historia gry praktycznie nie, i wszystko, co dzieje się w grze - zacięta walka pomiędzy postaciami fantasy: dzielnych żołnierzy i wiedząc wiele o magii magów.

Klasy systemowe w grze jest nic zbędnego. Można wybrać jedną z trzech specjalności swojej postaci - mądry magik, potężny wojownik lub predpriimchivovogo kupca. Podziemny krąg gra online, w której możesz rozwijać swoją postać jednak zdecydują się to zrobić.

Właściwie, rozwój swojej postaci nie różni się wiele od krwawienia w wielu z tych gier online. Czy masz okulary podniesienia umiejętności postaci, które będą dostępne do dystrybucji przy jednoczesnej poprawie gry protegowanego. Z głównym dostępne są cztery rodzaje cech, które wpływają, jak zachowywać się w walce bohatera: wytrzymałość, zwinność, wytrzymałość i intuicja. Oprócz tych parametrów suschestvuyutesche szczególne cechy zwane elity.

Agility - to jest to, co sprawia, że ​​można ograć ciosy ciała przeciwnika i na wiele sposobów - kluczem do przetrwania w walce.

Moc także bezpośrednio wpływa na siłę i określa, jak silne ataki fizyczne będą zadawać bohatera. Ona również ma wpływ na rodzaj broni i zbroi będzie mógł nosić protegowanego.

Intuicja - zdolność przewidywania z góry działania swojego przeciwnika, i to w grze Fight Club to niezwykły atut. Cóż, wytrzymałość - miarą kollichestva waszym życiu i wskazanie, jak duży może być Twój plecak ze sprzętem.

Po dotarciu do poziomu czterech, będzie można studiować inteligencję, siódme - będzie w stanie pompować mądrość dziesiątego - duchowości. Poziom trzynastego będzie mieć takie właściwości, jak woli, w XVI - wolności i XIX Twój perosnazhu otwiera ten parametr, jako bóstwo. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że grać w gry online Fight Club to łatwe i ciekawe, ale wszystkie te iluzje natychmiast rozwiane jak najszybciej zacząć grać.

Oryginalny system walki stosowane w deweloperów Podziemny krąg gry używane sporo zabawek online, a ona wielokrotnie twierdził, że mogą być słusznie uważany za jeden z najlepszych, jakie kiedykolwiek stworzono w igroproma krajowym i zagranicznym.

Gra Bitwa jest krok po kroku, jak tylko dostaniesz prawo wykonać ruch, trzeba będzie wybrać część ciała do ataku i okolicy na swoim ciele, które będzie chronić. Istnieją cztery podstawowe obszary: Czas, ciało, nogi i głowę. Można również umieścić blok na każdej parze obszarach, które chcesz chronić.

Walki różnią się także od rodzaju użycia siły. Mogą one mieć charakter czysto fizyczny, magiczny lub grupy. Dla początkujących, pod warunkiem, specjalny rodzaj walki, umożliwiając im jak najszybciej, aby zrozumieć całą mądrość w grze.