Zakładki

BS - Krew i Dusza (Krew i Dusza)

Alternatywne nazwy: Krew i Dusza, dusza i Krew, Duszę i Morze cudzołóstwo

Online BS gry (Krew i Dusza) - MMORPG apokaliptyczne motywy. Niebo i piekło się razem w wielkiej opozycji, ci sami ludzie są złowionych między dwoma pożarami. BS gra online - to spektakularne bitwy wojny gildii i turnieje, w czasie pokoju - zatrudnienie ulubiona firma, rozwój gospodarczy i ... miłość. Ale zanim opowiem ci o lirycznej stronie BS w Internecie, niech określić aspekty techniczne. Tak więc, minimalne wymagania systemowe dla komputera: system operacyjny - 32/64bit XP SP3 Microsoft Windows, Microsoft Windows Vista 32 bit, Microsoft Windows 7 32/64 bit, Procesor - Pentium 4 2. 0 GHz lub odpowiednik z 512 Mb pamięci RAM, karta graficzna DirectX 9c, który obsługuje (pamięci z 256 MB).

Dołącz do BS gry jest możliwe na kilka sposobów: możesz zalogować się jako użytkownik sieci społecznej "VKontakte" lub utworzyć konto w grze platformowej GameNet. Dla tych ostatnich należy kliknąć na stronie internetowej gry "grać za darmo" i wypełnić formularz - wprowadź adres konta e-mail i hasło, i zaakceptować umowę użytkownika. Zatem Twój BS w rejestracji online jest zakończona.

Cóż, sprawdź BS w tyle? Następnie zapraszamy do ekscytującego świata gier «Krew i Dusza". Przed rozpoczęciem gry BS musisz wybrać serwer. BS gry online, która działa na wielu serwerach - Theos i Elysium, a nowe serwery Tario i absolutów.

Następna zaangażowany w tworzeniu postaci. Zostaniesz poproszony o czterech klas bohaterów:

• Warriors - posłańcami Boga Wojny Volant, są pod ochroną świętych zwierząt;

• Strzałki - eleganckie i apt fotografowania stworzenia, które pod patronatem bogini Dibon;

• Magowie - bóg studentów sprawiedliwości Agenona są wtajemniczeni w tajemnice wszechświata płynie używać magii,

• Bardowie - inspirowane Muse Arisfeey muzyków, że ich muzyka może ożywienia, uleczyć lub zniszczyć.

Każda klasa ich broń, ich cechy, umiejętności i trzy gałęzie rozwoju: Wojownik Mistrz-Paladin, Shooter Ghost-Ranger, Mage Gromowładca Priest, Bard Apostoł opiekuna. Oprócz tych znaków, z których można wybrać najbardziej przystojny siebie, będzie umieścić za asystenta - Elf (może też być wybrany również). Będzie rozwijać się swoim charakterem w tym elemencie, które wybierają się do niego. Jak rosną, Twój elf przyniesie punkty doświadczenia. Najważniejsze jest to, aby nie zapomnieć, że "jesteśmy odpowiedzialni za tych, którzy oswoić" - obejrzyj go, karmić, dbać i będzie również korzystać z niego.

Oprócz osiągnięć w swojej klasie do gry on-line BS jest warte, aby później 20 poziomów można przystąpić do "boskiego firmę" tobish stać się bogiem. Ale boska godność zarobi - wykonać szereg zadań (ich nazwa tutaj wstępne), które pozwalają, aby zdobyć punkty i gwiazdy wiarę. W wystarczających ilościach, a one mogą być wymieniane na korzyści z bycia bogiem.

Grać w gry online BS tak ekscytujące, że każdy nowy poziom (no, gdzieś około tuzina z nich) jest twój bohater przynosi nowe możliwości. Po 20., można stać się bogiem, a po 50-tej można dostać drugą połowę, ale nie tak, i oficjalnie - wziąć ślub tutaj jest dobra tradycja. Tworzenie rodziny przechodzą specjalne "rodziny" zadań, zdobyć nagrody i więcej - porozumiewać się w swoim osobnym czacie.

Ale jak każdy grywalna BS na rozwój charakteru, nie zapomnij o głównej misji - aby chronić siebie, swoją rodzinę, gildiach, itd. itd. Walka o utworzonym na świecie, na tych, którzy byli w pobliżu, a droga do Ciebie na świecie «Krew i Dusza".

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more