Zakładki

Bumz, Bumz, oparzenia

Alternatywne nazwy: Bumz

Jeśli uważasz się fanem legendarnych Worms gry, ale ta gra ma już dość - stąd nowe gry oparte na przeglądarce kreskówki Bumz jest to, czego potrzebujesz. Poczuj się jak mało bohaterów komiksów i zniszczyć swoich wrogów. Twórcy gry zachowali śmieszne formatu gry - wiele zabawnych dźwięków i fraz można stworzyć dobry nastrój na cały dzień.

Dołącz do gry Bumz posiada kilka cech. Jeśli chcesz użyć dodatkowych funkcji, to na pewno trzeba mieć skrzynkę pocztową na poczcie miejscu. ru, ale także inne ważne poczta jest w porządku. Wybierz profil:

• wpisać w odpowiednim polu swój poprawny adres e-mail,

• utworzyć hasło,

• wymyślić nazwy dla siebie na forum

• wprowadzić kod zabezpieczający z obrazka widziane.

Jak widać Bumz rejestracji prosta i zajmuje tylko kilka minut. A gdy rejestracja Bumz Online jest zakończona, musisz przejść do głównego menu i przejść do bitwy pod jej danych: wpisz adres e-mail i hasło, a jest teraz naprzód w walce!

Aby grać online Bumz, komputer musi spełniać wymagania systemowe:

• System operacyjny Windows 2000/XP/2003/Vista/2008;

• 512 MB pamięci;

• 64 MB karty graficznej;

• Dostęp do Internetu

• zestaw Adobe Flash Player.

Wprowadzenie do gry w Bumz! Teraz możesz stworzyć swój własny charakter, wybrać płeć bohatera - uroczą dziewczynę, która zachwyci swoją przeciwnika kosmetyczny lub twardziela, który śmiało czynienia z wrogami. Gra online Bumz bardzo łatwy w użyciu: cztery klawisze strzałek na klawiaturze można kontrolować kierunek ruchu i kontroli spacji stosować atak sił. Na poziomie 12, można utworzyć własną gildię, albo dołączyć do istniejącej gildii, przyjmując zaproszenie przyjaciół.

Bumz gra online posiada doskonałe i dość realistyczne efekty specjalne. System broń zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy - od epoki kamienia do dział zaawansowanych pistoletów laserowych. Ale to nie jest limit. Każda broń można również poprawić, przechodząc do Arsenalu. Dodatkowo, można sprzedawać i wymieniać broń. Dla wyrafinowanych i wymagających graczy, gra dostarczyła Bumz internetowy system do poprawy broni i sprzętu. Aby to zrobić, należy wybrać jedną z trzech kamieni:

• zwiększenie ataku

• Ochrona wzrost

• lepsze wyniki

I umieścić ją w ramiona, odzieży lub nakryć głowy.

Oprócz codziennych zadań, można współpracować z odnodumtsami i udać się na wycieczkę do walki z licznymi i strasznych potworów. Nagroda będzie odpowiednio - niewyobrażalne bogactwo. Ale pamiętaj: im wyższy poziom, tym silniejszy będzie wrogiem, ale w tym samym czasie, bardziej wartościowe będą nagrody.

Jeśli tryskała romantyczne uczucia, można również użyć Ślub. Wszystko, czego potrzebujesz - jest kupić pierścionek zaręczynowy i oferują rękę i serce bohatera płci przeciwnej. Kto by pomyślał, że granie w gry online Bumz może być bardzo romantyczny. Po ślubie, który odbędzie się w świątyni, para może novosochetavshayasya wspaniale świętować połączenie dwóch serc kreskówek. Jeśli po pewnym czasie przekonasz się, że to był błąd, a twój partner nie jest osoba, z którą chcesz powiązać swoje życie, można złożyć wniosek o rozwód i ponownie szukać towarzysza lub partnera życiowego.

W Bumz grać proste i ekscytujące. Doświadczyć piękna tej gry i cieszyć się, ponieważ można odkryć wiele ciekawych możliwości w grze.

Gra online Bumz ciekawe i kolorowe. Odtwórz Bumz każdy może!