Zakładki

Biznes Tycoon Online

Alternatywne nazwy: BT Online

Biznes Tycoon Online - za darmo on-line na przeglądarkę strategii gospodarczej, która przejęta miliony graczy na całym świecie. Tak, jak gra jest dostępna w oknie przeglądarki, klient gry nie jest wymagana.

Rejestracja firmy Tycoon Online, będzie można dowiedzieć się i poczuć się biznesmenem, ikoną mody, a nawet wpływowym politykiem. Możesz wybrać oddział, zatrudnić pracowników do walki z konkurentami i więcej ...

W celu przekazania do firmy Tycoon rejestracji online, musisz podać swój adres e-mail, hasło i nazwę (lub imię). Po uzgodnieniu do przyjęcia zasady gry i wybrać serwer gry. Na tej rejestracji wygasa.

Teraz możesz zacząć firmę. Najpierw musisz wybrać nazwę postaci, płeć i aktywność, w którym będziesz pracować.

W Business Tycoon Online gra oferuje cztery obszary działania:

  • Rozrywka
  • Detaliczny
  • Catering
  • Usługi

Podobnie należy zwrócić uwagę na opis przemyśle, ponieważ każdy z nich ma własną charakterystykę. Następne trzeba będzie wybrać asystenta (sekretarz) z dziesięciu złożone i określić, co to jest seks.

Teraz możemy przejść bezpośrednio do samego spotkania biznesowe Tycoon Online, a do realizacji pierwszego zadania svogo. Od czasu do czasu swoją sekretarkę, daje różne wskazówki na temat gry (w najlepszym interesie tego słuchać mądrych rad, co by Twoja firma się rozwija w dobrym kierunku, a otrzymasz najbardziej przyjemnych doświadczeń z tej gry).

Gra gra firmy Tycoon Online, z prywatnej firmie trzeba rozwijać swój biznes do międzynarodowych korporacji, zatrudnianie i szkolenie pracowników. Jednym z najważniejszych aspektów gry Online Business Tycoon, jest umożliwienie pracownikom, którzy spełniają pewne kryteria posty (20). Jeśli prawidłowo rozmieszczone biura, pracownicy pomogą szybko podnieść efektywność firmy.

W zależności od wybranego otrząsnął, będzie budować i rozwijać sklepów i fabryk produkujących poszukiwania i wydobycia ropy zainstalować wieże, budować rafinerie. Aby dowiedzieć się jak poprawnie biznes, budować sklepy i wieżowce, zakup materiałów i interakcji z graczami, pojawi się pytanie, 35 podstawowych zadań, które będą płacić za punkty doświadczenia i pieniądze. Zagraj firmy Tycoon Online, będziesz miał kilka celów i codziennych zadań. Podczas budowania ich instytucje muszą uwzględniać potencjalnych konkurentów, jeśli są blisko dużo, podejmujesz ryzyko utraty ich postępu gospodarczego.

Jaki biznes bez mediów, prawda? Tak, w tej grze nie ma. Z pomocą mediów można przeprowadzać ataki informacyjne na swoich konkurentów, ale wszystko będzie zależeć od wyników i poziomu swojego wpływu. Jest możliwe, że będzie żądać media odmawiają lub przeciążeniowych.

Gra BT online pomoże Ci rozwijać swoje umiejętności w zakresie przedsiębiorczości i zrozumieć, czy można być cool przedsiębiorca

Zagraj W Grę BT online, będzie można tworzyć i zarządzać gildii, do udziału w debacie i procesów wymiany. Będziesz miał szansę stać się członkiem "Golden VIP», gdzie można otrzymać pewne bonusy. Można również przyjąć stanowisko zastępcy rady miasta i mają prawo do zamknięcia konkursu angażować instytucje również w coraz najazdy. I wiele więcej ...

Podsumował w zakończeniu przeglądu, możemy powiedzieć, że firmy Tycoon Online mogą grać wszyscy, którzy są zainteresowani w sposób budowania biznesu. Istnieją ogromne możliwości dla graczy. I aby zrozumieć, że cały ten proces, musisz zarejestrować po gry biznesowe Tycoon Online, przechodzą w ten sposób na własną rękę!