Zakładki

Canaan Online Wprowadzenie

Alternatywne nazwy: Canaan Online

Canaan Online - jasny błysk darmowa gra na przeglądarkę (MMORPG), który został stworzony w stylu "manga". Niezapomniana przygoda w świecie fantasy gry, pozostanie w nim całkiem fascynujące, a obecność znaków modne i piękne ubrania, zadowolić wielu graczy. Gra online Online Przedstaw Sanaan nie wymaga instalacji klienta i jest dostępny w prawie każdej przeglądarce.

Oto wymagane Wymagania systemowe:

Procesor: P4 2. 4 GHz lub Pentium D;

Pamięć RAM: 512 MB lub 1 GB;

Miejsce na dysku twardym: 200 MB lub 400Mb lub więcej;

Karta graficzna: GeForce 4 (64 MB ×) lub GeForce FX lub podobne;

OS: Windows XP / Vista, Windows XP / Vista

Aby wejść do gry, musisz rejestracji Sanaan online: na stronie głównej, proszę kliknąć na przycisk "Rejestracja" na stronie, która otwiera się w formularzu rejestracyjnym, wpisz swój adres e-mail, imię i nazwisko, hasło i kod z obrazka. Następnie umowy z prawem do gry i kliknij na "Zarejestruj się". Rejestracja na tej grze online Przedstaw Sanaan zakończeniu.

Po rejestracji on-line Przedstaw Sanaan wszedł do gry na stronie, na której chcesz utworzyć swoją grę charakter: Wybierz nazwę postaci (lub pseudonim), klasy (wojownik, mag, kapłan lub Hunter), seks z charakteru i wyglądu (włosy, twarz) . Następnie należy kliknąć przycisk "Utwórz".

Teraz gra online Sanaan otworzyć do przygody i pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to iść krok po kroku, ucząc się podstawowych zasad gry. Zapewnić wsparcie na każdym kroku swojego bohatera będzie Elf, a jeśli się jego wskazówek, można osiągnąć poziom 5 w ciągu kilku minut, a nagrody będą działki prezent ...

Wszystkie postacie w grze są ustawione parametry. Są to: Siła, Zręczność, Duch, umysł i siły. Oprócz tych parametrów, bohaterowie wciąż aktywne i pasywne umiejętności i talenty, które są unikalne dla każdej klasy. Niektóre talenty Sanaan Internecie Przedstaw gry pozwala na otwieranie, tylko osiągnął pewien poziom w grze, a także nagrody za wykonywanie różnych zadań.

Wykona zadania poprzez różne zadania, ale inne zadania są tu lochy gdzie do walki z potworami. W nagrodę za zwycięstwo w tych bitwach, będą naliczane doświadczenia i biorąc pod uwagę wyjątkowe rzeczy. Tak, grać w gry online Przedstaw Sanaan nie będziesz się nudzić!

Ponadto, możesz grać online Sanaan z szerokim wyborem różnego rodzaju sprzętu, który jest dokładnie przemyślane, a które można poprawić, jeśli to konieczne. Jeśli to nie wystarczy, można stworzyć swój własny (nominalna) w zbroję.

Gry on-line Przedstaw Sanaan dysponuje większą liczbą zwierząt, które wymagają szczególnej uwagi. Pomimo ich wygląd i cechy mocy, łapać i oswoić wszelkie możliwe! Ale złapać zwierzaka, trzeba mieć pułapkę i złapał moszcz z nim walczyć. Ale nie jest to jedyny sposób, aby dostać zwierzaka, może również otrzymać w nagrodę za ukończenie zadań lub samo jako trofeum bojowe.

Swoje zwierzęta na handel i handel z innymi graczami. Interesujące jest to, że jeden gatunek, zwierzęta mają różne zdolności i właściwości, a więc są niepowtarzalne. Zwierzęta mogą stanowić istotną pomoc w walce, a jednocześnie można użyć natychmiast trzy zwierzęta: jeden będzie gotowy biec do ataku, obrony drugiego i trzeciego połączyć się z wami w jednym urządzeniu, będą dzielić ich właściwości.

Zagraj w gry online darmowe Przedstaw Sanaan można nie tylko walcząc z innymi graczami w grze, ale także poznać nowych przyjaciół, spędzając czas w społeczności.

Dla miłośników zróżnicować rozgrywkę, jest funkcja małżeństwa, w którym można wybrać "partnera", aby spędzić ten obrzęd, i za czas spędzony na wspólnym małżeństwa, twoje postacie będą zdobywać żadnych bonusów.

Za prawdziwe pieniądze w sklepie z grami można kupić kilka przydatnych i unikalnych rzeczy.

Podsumowując wyniki tego przeglądu, możemy powiedzieć, że jeśli masz cztery klasy postaci i ich rozwój na kilka sposobów, w Canaan grać online będzie bardzo ciekawe i ekscytujące. Tak więc, zapraszamy do tego świata fantasy, który jest obarczona wieloma ciekawe i nieprzewidywalne! Ale najpierw - Dołącz do gry Sanaan Internecie wprowadzić ...