Zakładki

Rzeź

Alternatywne nazwy: Rzeź

Rzeź w Internecie - jest za darmo online role-playing game (MMORPG), gdzie średniowieczne kipiące namiętności, gdzie występują głównie wszystkie walki i intrygi między ludźmi, a nie między robotami.

Gra online Carnage nie wymaga instalacji klienta i jest dostępny do gry w dowolnej przeglądarce.

Aby rozpocząć grę wystarczy Rzeź rejestracji online: Istnieją 2 sposoby, aby się zarejestrować.

Po pierwsze, przy użyciu konta w jednym z proponowanych sieci społecznych (VKontakte, Facebook, e-mail. ru, Twitter, Kolegów)

Po drugie, bezpośrednio ze strony internetowej, klikając na przycisk "Zarejestruj się" w oknie, które zostanie otwarte, wybierz swoją płeć i jedną z pięciu miast (LU, Morion, Sarkel Anchor, Aurora). Następnie, wprowadź żądaną nazwę i hasło, a następnie młotkiem do odpowiedniego kodu pola (współrzędne), w otwartym oknie zostanie wyświetlony monit o zaakceptowanie umowy przenieść prawa gry i walki z drewnianymi szkolenia żołnierzy. Cóż, to wszystko, Zarejestrowany w grze Rzeź zakończył.

Choć w grze, można wybrać dla swojej postaci obrazu, wybór, który w grze jest dość duża i zróżnicowana. Poza obrazami mężczyzn i kobiet, są nazwy, które można kupić za Sestercii (jeden z waluty gry, które można kupić za prawdziwe pieniądze). Rzeź gra online, z wyjątkiem sesterc ma więcej florenów, ta gra jest inna waluta.

Charakter Gra ma kilka kluczowych cech: Siła, zręczność, wytrzymałość i żywotność. W zależności od tego, jaki obraz zostanie wybrany, będzie dostępna dla różnych broni i amunicji. Oto niektóre z nich: Kaski, Fist, Armor, Pants, Łopatki, rękawice, tarcze, paski, buty, noże, pałki, miecze, topory i więcej. Oprócz broni w grze są jeszcze różne magiczne eliksiry.

Ze względu na pewne umiejętności, postać może prowadzić połowów, rzemiosła i alchemii.

Odtwórz Carnage gry online można uzyskać konkretny zawód w ramach specjalnego pozwolenia. Dostępne takie licencjonowane zawód:

Mercenary - najbardziej niebezpieczny i zażądał handlu;

Sklep - zawód ten pozwala na zakup dóbr rzadkich hurtowego i produkcji niektórych transakcji finansowych na korzystnych warunkach;

Priest - Główne obowiązki zawodu, prowadzenia uroczystości weselnych w świątyni;

Mentor - zadaniem zawodu, szkolenia dla początkujących w grze, nie tak stary świat;

Lekarz - zawód ten pozwala zaangażować się w uzdrowienie.

Rzeź gra online dostępne w wielu różnych miejscach, przez które by grać w gry online Carnage będzie bardzo ekscytujące.

Gra ma takie budynki i budowle, jak na aukcji (do obrotu), wymiana (handel standardowych przedmiotów, które są sprzedawane w sklepie), warsztat naprawczy (można naprawić rzeczy noszone), Temple (miejsce na modlitwę i gospodarstwa Ceremonie), Ratusz (gdzie znajduje się klany rejestracyjne) i szpital (można poprawić swoje zdrowie).

Ponadto, gra jest loch, w którym wiele niebezpieczeństw i tajemniczych stworzeń. I ta przygoda będzie jeszcze bardziej interesujące, oprócz tam można znaleźć dziwne odkrycie. Aby osiągnąć maksymalny sukces w lochach, musisz zespół tam (co najmniej 5 osób).

I obecność wielu questów, doda jeszcze więcej koloru do Carnage rozgrywki.

Teraz walczy:

Od pierwszego poziomu będzie dostępny dla walki z zespołu - walczy z kilku sojuszników i przeciwników, a od drugiego poziomu, można uczestniczyć w chaotycznych walk - walczy z nieograniczonej liczby uczestników. Grupa sojuszników i przeciwników są dystrybuowane automatycznie.

Walki mogą być zarówno konwencjonalnych, jak i krwawe. W krwawej bitwie, w przypadku zwycięstwa, można dostać kilka razy więcej doświadczenia niż zwykle, ale ze stratą, istnieje duże prawdopodobieństwo kontuzji.

Na czwartym poziomie, patrz Addiction (Droga światła lub ciemności).

Istnieją cztery Uzależnienie: Lekki, Zamówienie, Chaos i Ciemność.

Każdy Uzależnienie zasadniczo różne właściwości, charakter i zdolności, prezentując kompleksową zachowania i relacje systemu. Nie ... dobre i złe skłonności, nie ma dobrych lub złych, skłonności - co jest nieodłączną częścią całego zestawu emocji, namiętności, akty zrozumienia. Są tylko różne sposoby, aby osiągnąć prawdę i zdobyć doświadczenie, każdy ma prawo do poszukiwania, znaleźć i walczyć.

Zagraj Rzeź może być częścią jednego z klanów. Możesz wybrać Guild i frakcji, a obecność na Forum jest okazją do dyskusji, na różne tematy.

Ogólnie gra zasługuje na uwagę. Przypominam, by zacząć grać w Carnage, muszą zarejestrować tylko Carnage. Zapraszamy do gry!