Zakładki

Castlot

Alternatywne nazwy: Castlot

Kastlot gry - fantastyczna gra z elementami RPG strategii, które przenosi cię do świata starożytnego w 6 wieku. Będzie można doświadczyć na własnej skórze, co było w anglosaskiej brutalnej wojny. Jak władców ostatnich lat trzeba będzie budować i wzmacniać swoje miasto. Na początku swojej kadencji ziejąca pustką, ale tchnąć życie w małym miasteczku, budowa infrastruktury i napełniania hałaśliwych mieszkańców - to jest twoje powołanie. Wiedząc, że rzetelne murów twierdzy ochronę, może czuć się pewnie w tej krwawej wojny. Grać Castlot - środki obrony przed groźnymi wrogami i nosić oszałamiający atak uchwycić. Siedzieć i biernie czekać, aż głowa przewrócić nieszczęście na pewno nie warto. Należy spróbować je przewidzieć i przygotować dokładnie. Uważaj, że gospodarka Twoim mieście była na odpowiednim poziomie, rezerwy różnych rodzajów zasobów i przejąć dowództwo silnego, dobrze wyszkolonej armii.

Aby poczuć średniowieczną przygodę, do rejestracji w grze Castlot . Można szybko wprowadzić ekscytujący świat bez obawy, że wszelkie problemy można zatrzymać. Gry Castlot nie kapryśny do wymagań systemu, są naprawdę minimalne

 • System operacyjny Okna
 • Każda przeglądarka
 • Flash gracz
 • Video

I Castlot Rejestracja nie zajmie dużo czasu. Należy wprowadzić następujące informacje:

  1. Logowanie
  2. Hasło
  3. E-mail

Naciśnięcie przycisku "Rejestracja" w tym samym czasie oznacza zgodę z zasadami gry.

Zrozumienie kluczowych punktów geymleya pomóc rozpoczynając pracę. Wykonywania pierwszych zadań, można zdobyć doświadczenie. Wtedy będziesz mógł zdecydować, czy wykonać tylko podstawowe instrukcjami lub wziąć więcej i więcej. Ze względu na zwiększone pierwszy tytuł, a drugi bezpośrednio korzystać. Dodatkowych zadań otrzymujesz nagrody cenne zasoby, które chętnie korzystają podczas rafinacji swoją twierdzę.

Pomyśl, co chcieliby zobaczyć swoje posiadłości. Wznoszenia budynku głównego - Senat może umieścić na swoim terytorium obiektów wojskowych, domów i innych budynków. Domki mieszkańców powinny być wyposażone odpowiednio. Staraj się umieścić ludzi komfortowo. Wszakże ludzie - co najważniejsze swoje bogactwo. Bez pracowników i żołnierze nie będzie w stanie osiągnąć w tym niebezpiecznym świecie. Zdobyć szacunek swoich poddanych, a oni odpowiedzieć na to oddanie.

Podstawowe zasoby, które oferuje Castlot gra online

 • Ziarna
 • Drzewo
 • Żelazo
 • Kamień

Istnieje również złota i te rodzaje waluty gry, jak magiczny napój i diamenty . Aby zapewnić przepływ zboża, drewna, żelaza i kamienia, powinno budować obiekty, które specjalizują się w ich produkcji. Aby to zrobić, jednak trzeba najpierw uchwycić pewien obszar. Aby wygrać takie niezbędne "kwadraty" na północno-zachodniej stronie, należy odesłać do padoku mocno osadzona bramkowej. Budynek zasobów zapewni stały dochód, a w tym czasie można zrobić misję, aby uzyskać złoto. Oczywiście, w niektórych przypadkach można zrobić elementarne rozbój niż Brokeback próżno. Niech cię nie dręczy sumienie. Po tym wszystkim, jeśli nie będziemy tego robić, to nie oznacza to, że zawodnicy nie są tęsknota za łakomy kąsek i będzie oszczędzone. Jak na wirtualne pieniądze, możesz dostać magiczny eliksir konwencjonalnymi metodami, ale diamenty są dostępne tylko na poważnie. Nie skąpić na nabycie, bez diamentów mają tugovato.

Gra gry Castlot dużo łatwiejsze, jeśli edukacji na odpowiednim poziomie. Regularnie odwiedzać Avalon, domu wymaganych szkoleń. Gracz, który doskonale opanował naukę, prowadząc swoje wojska do pokonania przeciwnika mogą czasami silniejsze, ale nie taki bystry.

Nie zapomnij o godnej amunicję. Pancerz zakupiony w sklepach lub zdobyte na arenie, ale na zakup broni trzeba zwrócić się do doświadczonego rzemieślnika, odwiedzić swoją kuźnię. System nadal używane PvP mapy, które są bardzo potężną bronią. Ci kart dostępnych umiejętności, talenty i elementy walki. Nie przegap okazji, aby skorzystać z takich świadczeń.

Jak wiele projektów przeglądarce, Castlot może grać jako część ligi. Liga - stowarzyszenie kilkudziesięciu zawodników pod okiem jednego wodza. Masz okazję dołączyć do istniejącej ligę lub tworzyć własne.

Intuicyjny interfejs, ciekawa fabuła, gracze mają możliwość rozwijania gry odwiedź witrynę często. To może stać się ulubionym codziennym zajęciem. Spróbuj i przekonaj się sam jak wciągająca gra jest doskonała. Pozostaje życzyć wspaniałych osiągnięć!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more