Zakładki

Ceiron Wars

Alternatywne nazwy: Ceiron Wars

Ceiron Wars Online - Gry na przeglądarkę gry fabularnej strategii. Jest to świat fantazji całkowicie wypełnione soczystym treści i różnorodności Pestryaev. Ten projekt - jest nie tylko arcydziełem technologicznego i demonstracji z wysoką estetyką, ale także niezwykłe w swej istocie jest legenda, która jest podstawą ekscytującej fabuły. Historia Ceiron Wojny Internecie opowie o wielkiej wojnie, która się z przerażającą szybkością rozprzestrzeniania się do wszystkich zakamarkach magii wszechświata. Dwa ogromne imperium nie może się uspokoić, a w ich sprzeciwie angażować coraz więcej małych państw. Gracz wybiera jedną z stron konfliktu do rozwiązania sake narodu czy w trakcie gry nie tylko. Trzeba będzie niezapomnianym przeżyciem wypełnione tak, jak zwykle zaczynają oficera. Ale nie daleko, gdy można rozpoznać bohatera i chwałę rozbita do wszystkich zakątków niewidzialne ziem. Begin Ceiron Wojny grać już teraz, aby udowodnić wszystkim wokół was, jak utalentowany dowódca!

Do gry pasuje różnych systemów operacyjnych. Tseyron Wars gry wsparcie Okna , Linux , jabłko Mac . Najważniejsze jest to, aby mieć dostęp do Internetu i zainstalowany na komputerze Adobe Flash . Nie musisz tracić czasu próbuje zainstalować coś. Proste Ceiron Wojny Rejestracja pozwoli Ci wejść do gry w dowolnym czasie i na dowolnym komputerze. Otwórz konto, możesz w domu, w pracy i na drodze. Konto jest tworzone w następujący sposób: wpisz swój adres e-mail, hasło i hasło jest powtarzane. Dodatkowe pola są wypełnione tylko wtedy, gdy zgadzają. Po zakończeniu procesu rejestracji otrzymasz wiadomość od twórców, jak w odpowiednim miejscu jest domyślnie zaznaczone, a automatycznie wykupienia subskrypcji. Ponadto, należy pamiętać, że kliknięcie "Zarejestruj się" Pan potwierdzić akceptację regulaminu.

Rozpoczął grając Ceiron Wojny , znajdziesz się wokół niesamowitą różnorodność. Uzyskać co najmniej, na przykład, że fantastyczna kraina zamieszkana przez różne ludy. Tu poznał i Pirokantsy i Galentsa i Asna i Turcy i Nippontsy i Norwegia, a Asnardakiytsy i Firokantsy i Ujgurów, i Arabia, a Tybetańczycy i Ałtaju, a Gul i Latina i wiele innych. Istnieją trzy duże federacje. Mianowicie, Atiyskaya Federacja, Federacja Fara Bottom i Federacja Południowej Soriena. Ponadto, liczba ludności i różnych przekonań religijnych. Światło reflektorów-Uni, alternatywna rzeczywistość, Szamanizm, prawdziwy Bóg - to nie jest pełna lista wyznawana przez zdecydowaną ogromnych światowych religii. Byłoby dobrze na tym rozgałęziających poglądów kończyć, więc nie! Niespokojnych mieszkańcy Tseyrona rozprzestrzeniać więcej i różne filozofie, kult przeciwstawne prądy pomysły. Oto niektóre z nich: Semazhenizm, w doskonałej równowadze, Braterstwo wilków, oznaką siły, kultystów, niebiańskiego legionu i innych Cóż, jak to wszystko? Nuda po prostu nie umrze!

Więc, co się w tym niezwykłym świecie, nie tylko przetrwać, ale także, by odnieść sukces? Nie należy czekać, aż oni sami stają się ofiarą. Zapraszam iść w góry, zebrać własną drużynę, korzystać z technologii retro-futurystyczny, podyschu wiarygodnych sojuszników, stale podnoszą swoje władca umiejętności. Będzie bardzo dobry, jeśli pomożesz satelitę, ale jego pewność siebie i miejsce, zanim trzeba wygrać. Ceiron Wars gry wysyła do satelity takich bohaterów

- Selina - pirokanskaya piękna kobieta posiadająca oprzeć wygląd i umysł;

- Bogdan - absolwent Temple Kultury. Nawet jako dziecko pozostawione bez rodziców. Jego los nie jest zepsute, a to nie jest zaskakujące, że z biegiem czasu stał się fanem najtrudniejszych Niebieskiego Legii;

- Eva - salon Vagrant dziewczynę życie z rodziny szlacheckiej. Pióropusz rozciąga swoje zbrodnie, ale Ewa nie chce się ustatkować.

- Yavuzalp - doskonały wojownik o silnym charakterze i żaluzji stalowych. , Co nie było w jego życiu, ale wszystkie problemy zniósł z godnością. Ale jego chłód i okrucieństwo często niezrozumiałe dla innych.

Podczas rozgrywki gracz będzie stykatsya z przedstawicieli różnych ras. W grze są przedstawiciele wyższych ras, ale nie widzą. Tylko niektóre oznaczenia ich istnienia, ale kwestia uznania tego faktu, jest nadal otwarta. Drugi wyścig - starsze istoty. Rozwinął rodzaje stworzeń, które żyją na całym kontynencie. Trzeci wyścig - jest młodszy, reprezentujący gatunki o słabo rozwiniętej kultury. Oni nie są nawet w stanie zrobić coś, aby organizować i komunikować się ze sobą. Czy można dostać się na pstrokacizna tłumu - czas pokaże, co najważniejsze - zaufanie.

I wreszcie, jak mogłem nie wspomnieć majestatyczne bitwy występujące niemal nieustannie. Gracze mają takich bitew jak Altar Minis, Crystal Caves, White Pass, Skadzhersky lesie, lawa mostu Basnaksky Falls Granicznej Galenski Wieża Tavern. Chodź! Odwiedź te wsie, aby zobaczyć na własne oczy, że minut spędziliśmy tam naprawdę niezapomniany!

Można tylko życzyć powodzenia i cieszyć się rozgrywka!