Zakładki

Droga przez chaos: Twórcy światów

Alternatywne nazwy: Chaosroad

Online Droga przez Chaos - darmowa gra na przeglądarkę gatunku fantasy RPG. Od swojego powstania w 2005 roku, gry udało się zainteresować szeroką publiczność i stał się dla wielu użytkowników. Ma wszystko, że gracze tak: rozwoju postaci i imperium gustu, wykonując ciekawe zadania questów podróżować po świecie, wybór zawodów, epickich bitew, tworzenia klanów. A wszystko to bez konieczności opłaty miesięcznej! Droga przez gry Chaos Online dostępna, jeśli masz dostęp do Internetu, a komputer spełnia minimalne wymagania systemowe. Pobierz klienta gry nie jest wymagana. Dostać się do tego wspaniałego świata pomoże drogę przez chaos rejestracji online. Nie myśl, że to zajmie dużo czasu. Dołącz do gry w drodze przez Chaos - wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny. Można dostać się do głównej strony charakteru, z którym do gry i rozpocząć drogę przez Chaos. Dokładnie odczytać, jak również sortowanie na charakterystykę postaci, która może poprawić w ciągu gry.
Aby grać w gry online Droga przez Chaos powinien decydować z apetytem. Pobierz tendencja może dołączyć do klanu, kupił od dealerów lub dostać nagrodę za niektóre usługi. Zastanów się, co oferuje wybór drogi przez Chaos gra online
1. Ciemny skłonność - fani Wielkiej Ciemności skłonne do wampiryzmu. Rysunek siłę z przedmiotu kultu, może ssać witalność jego ofiary.
2. Jasny skłonność - słudzy wspaniały wesoły światło. Mieć dobre zdrowie, tak szybko przywrócone po uszkodzeniu.
3. Nietykalni Guard - mieszkańców świata, mające na celu monitorowanie zgodności z zamówieniem. Argus wymagające wszystkim stosować się do przepisów prawa.
4. Neutralny tendencja - żołnierzy, przebywających na krawędzi między ciemnością i światłem.
5. Outcasts - łamią reguł gry, co jest przekleństwem. Oni nie szanują innych graczy przy stałej oszustwa.
6. Bogowie - skryty majestatyczne stworzenia, pragnienia, które są trudne do zrozumienia.
7. Dealerzy - rzemieślnicy zarabiać pieniądze dosłownie z niczego. Każdy gracz może zapewnić wszystko, co niezbędne dla późniejszej płaci część jego duszy.
Głównym zajęciem w grze - gospodarstwa walki. System PvP jest również twórcy myśli. Droga przez Chaos pomocą internetowych związanych z tego typu walki, pojedynku, walki umownych, wiele małych i ściany do ściany. Duel - pojedynek dwóch zawodników do udziału w której możliwe jest na każdym poziomie. Umowne bitew są zasadniczo takie same pojedynki, tylko tutaj zakłady pieniężne. Pile-mała - walka grupa, w której serwer określa swoją przynależność do jednej ze stron. Ale w ścianie do ściany bitwy już może wybrać, po której stronie walczyć. Walki odbywają się z różnych urządzeń. Inwentaryzacja w grze są amunicja, magiczne składniki, mikstury i inne rzeczy.
Aby dobrze bawić i odpocząć od wyczerpujących walk, można chodzić po terenie. Odwiedź budynki, które będą widoczne na drodze. Po zagraniu przez Droga grę Chaos Online można, przy użyciu sklepy, rynek, poczta, bank, kuźnia, świątynię, moja. Sklepy i rynki, na przykład, będzie mógł kupić niezbędne rzeczy. W kuźni podremontiruete złamane amunicji. Z banku oszczędności gromadzić fundusze i maile do innych znaków. Kopalnia zbierać również cenne zasoby. I nie jest to pełna lista budynków, które znajdują się w świat różnorodności w tej wyjątkowej grze!
Droga przez chaos gry staje się bardziej interesujące, wraz ze wzrostem poziomu. Musisz zdobyć doświadczenie. Pomiędzy poziomami są wzloty - rodzaj przerwę do następnego poziomu. Każdy Apom nagrodę w postaci gotówki lub innych artykułów. Poziomy promocyjne otwiera nowe możliwości. I to, co było początkowo niedostępne, staje się realne.
Dołącz do świata zatłoczony chaos teraz i upewnij się, że żałuję, po prostu nie ma! Zapraszamy do gry!