Zakładki

Clan Wars

Alternatywne nazwy: Clan War

Online Wojny klanowe - to wieloosobowa gra fabularna, która mieści się w średniowiecznej Szkocji: krwawe walki pomiędzy klany górali.

Gra online Clan Wars to oparte na przeglądarce, więc nie pobrać i zainstalować dodatkowe programy i nie wzbudza szczególne wymagania systemowe do gry komputerowej. Po prostu trzeba mieć połączenie z Internetem i przeglądarka internetowa aktualną wersję.

Dołącz do gry Clan Wars różni się od rejestracji w innych grach. Aby rozpocząć rejestrację Clan Wars Online poprosi się przedstawić i określić swoją płeć, a następnie natychmiast zadzwonić do szkolenia walki. Tak więc można stwierdzić, czy masz ten rodzaj gry, czy nie, i poczuć emocje ekscytującej walce. Po bitwie, sprawdź Clan Wars poprosi o wypełnienie standardowych pól w formularzu rejestracyjnym: imię i płeć już napisane, pozostaje pole wpisz swój e-mail i wybrać hasło.

Clan Wars gra online zbudowany na walk. Dlatego będziesz miał postać, której głównym celem - najskuteczniej walczyć. Dlatego zadanie, kiedy zaczynasz grać w gry Clan Wars Online jest właściwa dystrybucja jego właściwości, gra o nazwie artykuły. Twoja postać będzie

- Force (odpowiedzialne za wytrzymałość i moc wykrawania)

- Zręczność (trzeba dowiedzieć uvorotlivosti i antiuvorotlivosti)

- Intuicja (odpowiedzialny za krytycznego ciosu i zdolność do antikritu)

- Życie (bardzo ważne na kwotę zbroi noszonej)

- Inteligencja (wymagane czytać runy i ważne w niektórych zawodach)

Clan Wars gra online dzieli broń na klasy, do której się odnosi preferuje broń Charakter: młotek, klubowych, siekiery, noży, włóczni i mieczy.

Każda klasa ma swoją specyfikę wydajności i pojemności. Starzy powinni czytać forum gry zdecydować, co taktyka kombinezonów bojowych jesteś najlepszy. Tylko dwie z nich: obrona i atak. W jednym ruchu można wykonać jeden atak hitem i umieścić urządzenie ochronne.

Jak najszybciej zacząć grać w gry online Clan Wars, twój wojownik będzie zdobywać doświadczenie, walcząc z bota komputera. Ten tryb dostępny jest bitwa przed osiągnięciem poziomu 3. Chociaż, jeśli nie są bardzo interesująca walka o sztucznej inteligencji, poziom 1 można już uczestniczyć w pojedynkach jeden na jeden - walki z innym graczem. Poziom CO 2 może być już członkiem chaotycznej walce, podczas której walki zostaną losowo przypisane do zespołu.

Po każdej udanej bitwie, kiedy jesteś w Clan Wars do gry, twoja postać będzie zdobywać doświadczenie, co wpływa na poziom i coraz ups - specjalne okulary, które zwiększają swoje możliwości. Także z każdą walką będzie zwiększenie umiejętności z broni.

Od drugiego poziomu, można dołączyć do klanu i uczestniczyć w specjalnych walk Klan - walk dla Guardiana. Zwycięska partia dostaje różne trofea, nagrody i premie.

W grze istnieje wiele różnych miejsc - miejsc i terytoriów, z których każdy realizuje funkcję gry. Ten

- Bank

- Myśliwi Gildia

- Outland

- Las

- Ciemne drewno,

- Kamieniołom

- Kopalnia

- Hazard dom.

Zagraj w Clan Wars i uczynić swoją postać na broni, zbroi i innych rzeczy będzie można mieć 2 poziomy. Zawody takie: czarodziej, drwal, górnik, Rockshaper.

Aby to zrobić, trzeba iść do lasu, kopalni lub kamieniołomów. Godziny pracy w charakterze - godzina. To może całkowicie działać bez narzędzi, z naprawionego przyrządu lub poza narzędzia naprawy. Zależy od tego wydobycia surowców w miejscu pracy i odpowiedniego wzrostu umiejętności.

Jeśli jesteś zainteresowany gry z dobrą okazję do walki i czuć wsparcie swojego klanu, Clan Wars dla Ciebie.