Zakładki

Clone Wars Adventures

Alternatywne nazwy: Clone Wars Adventures

Clone Wojny Przygody on-line - darmowa przeglądarka MMO RPG gra, w której użytkownicy mogą brać udział w ekscytujących Star Wars. Deweloper gry jest firma Sony Online Rozrywka , wydawcy - chłopaki z LucasArts Rozrywka . W fabuły gry umieścić drugą i trzecią część legendarnych Gwiezdnych Wojen. Republika Galaktyczna nie może zaprzestać działań wojennych, a zostawić w spokoju i separatystycznych armii droidów. Jednocześnie, Zakon Jedi, który kieruje klonów, chętni, aby dowiedzieć się w tajemnicy Pana Sidiousa (Sith Lord). Ci, którzy będą grać w Clone Wojny Przygody , dołączając tym samym do dzikości kontrowersyjnych wydarzeń, nie będzie żadnych darmowych minut. Mieszkańcy tego niezwykłego świata nudy jest nieznany! Ponadto, wszystkie wydarzenie cieszy oko wspaniały design. Piękne cartoon grafiki natychmiast rozweselić nawet najbardziej ponury użytkownika. Generalnie Clone Wars gry z licznymi questów, spotkanie towarzyskie i charakter dostosowania jest bardziej dostosowane do nastolatków. Ale dorośli często poważnych ludzi, którzy chcą zrelaksować się w wolnym czasie, uzależniony od projektu online. Z długiej listy mini-gier, każdy może znaleźć coś dla siebie atrakcyjne. Spróbuj - nie trzeba żałować!

Co będzie trzeba czekać na okazję uczestniczyć żywy świat gry? Po pierwsze, Clone Wojny rejestracji, w czasie którego można wpisać w odpowiednim wierszu pożądany kształt niektóre informacje (nazwa użytkownika, hasło, adres e-mail). Tworzenie akkakunt, być przygotowany na to, że są wymagane akceptację naszej Umowy z Użytkownikiem. Po drugie, należy sprawdzić, czy komputer spełnia następującą konfigurację: system operacyjny Okna XP lub Okna Vista ; procesor Intel Pentium 4 (lub więcej) film Radeon 8500 / GeForce 3 Seria ; najmniej 512 MB [ _2_] RAM. Jeśli wszystko jest w porządku, będzie transportowane bezpiecznie w magicznej atmosferze świata gry.

Uruchamianie Clone Wojny gry na stronie Federacji, będziesz walczył z klonów. Wystarczy, że będziesz walczyć ramię w ramię ze swoimi ulubionymi postaciami z serialu animowanego o tej samej nazwie! Być w tych samych szeregach jak Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi, Ahsoka Tano Yoda i - na cześć każdego wielbiciela Gwiezdnych Wojen. Oprócz spotkania z legendarnymi bohaterami, można oczekiwać lojalny przyjaźń z innymi graczami. Każdy użytkownik będzie mógł znaleźć sobie ducha kolegi, który jest zawsze miła czatu w swoim wolnym czasie.

Więc co dokładnie jest gotowane gry Clone Wojny Przygody ? Na kanonicznych miejsc dla serii może być wiele różnych zdarzeń. Po meczu Clone Wojny - jest, po pierwsze, najbardziej interesujące mini-gier, które pomogą Ci wziąć udział w wyścigach na speeder, pojedynek na miecze świetlne, kosmicznych bitew, turnieje strzeleckie . Praca i będzie dla tych, którzy lubią bochenek. Na przykład, jeśli są przyciągane zawiłą zagadkę? Po drugie, jest to budowa domu i jego osobisty rozwój. Więc można pokonać dom do gustu. Wybór mebli - jeden z najprzyjemniejszych momentów, więc zrobić to powoli. Nawiasem mówiąc, w domu będzie jechać gości. Lepiej jest w dostatecznym do wnętrza w taki sposób, aby nie zepsuć przed przyjaciół. Po trzecie, jest obecność w swoim życiu wirtualnych zwierząt. Oznacza to, że każdy może mieć droid towarzysza, który uważany jest za całkiem fajne. Poza tym jego kręgu funkcjonalność można rozszerzyć, innymi słowy - tuned.

Drodzy fani beztroskiej przygody, zawsze swobodnie decydować, kiedy i jak grać w tę grę. Nie do niczego nie zobowiązuje. Jeśli zostały poszukiwania pracy bez dalszego zaostrzenia napinanie, Świat Clone pasują! Niech spełni wszystkie Twoje oczekiwania!