Zakładki

Kod Lyoko

Alternatywne nazwy: Kod Lyoko Kod Lyoko Kod Lyoko

Kod gry Lyoko - wolne, społecznej i ekscytujące w gatunku RPG. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że gry Code Lyoko Internecie dość dziwne. Ale konieczne jest, aby zrozumieć istotę i okazuje się, że wszystko jest łatwe i proste. Wiele szczep nie muszą. Głównym celem w grze.

Aby nie obciążać proces gry i procesu nie uciekać się do zła startowy lub coś takiego, proszę porównać określone wymagania systemowe dla konfiguracji komputera. Nic skomplikowanego, po prostu mają dość

• średnie parametry systemu komputerowego;

• połączenie z Internetem;

• klawiatury;

• mysz.

Jak to tak. Jak już można zacząć grać w gry Code Lyoko, ale to nie jest przeszkodą na drodze - Kod Lyoko zarejestruj się tutaj też, wszystko szybko i łatwo. Zalecamy jedynie sprawdzić informacje i pamiętać, że nie rozpowszechniać hasła. Proces przebiega następująco:

1. odwiedź oficjalną stronę gry Code Lyoko;

2. kliknij na wskaźniku - do gry;

3. wybierz opcję - zarejestruj się za darmo;

4. podaj swój adres e-mail;

5. utworzyć hasło, składające się z co najmniej sześciu znaków

6. jeśli akceptujesz zasady korzystania z gry, a następnie zaznaczyć odpowiednie pole na to,

7. następnie kliknij na - rejestracji.

Teraz można przystąpić do zabawy, i zacząć grać w Code Lyoko.

Czy kiedykolwiek - kiedykolwiek mógł sobie wyobrazić świat, który istnieje po drugiej stronie świata. Jest w tej grze można znaleźć w świecie równoległym. Jak coś dziwnego, ale historia zaczyna się od tego, że zwykli studenci, którzy zdecydowali się po prostu zbadać, natknąć się na wspaniałe stwory, potwory. Jest to konieczne do przeżycia. Wydaje się, że jesteś jednym z nich. Kto dokładnie - wybrać. Kod Lyoko twórcy gry są Państwo wybór z czterech stron:

• Ulrich;

• TL;

• Yumi;

• Jeremy.

Jak w każdej grze, wszystkie znaki mają swoje indywidualne cechy. I twoi aktorzy. Wszystkie są wyjątkowe, każdy na swój sposób, każdy ma swoje możliwości, wymusza realizację poszczególnych zadań.

Z prawej strony, aby grać w różne tryby gry, podczas wykonywania różnych zadań gier. Do tego można dostać nagrodę. Twoja postać będzie sprawnie działać, nawigacja zakręty żartobliwie odpowiedzieć na nietypowych sytuacjach. Wszystko to możesz zrobić szybko. Jak w każdej grze, można nie tylko grać, i starannie przemyśleć wszystko, myślisz, że jak strateg. Ale to nie jest dużo ponieść, bo to nie jest tak trudne, jak może się wydawać.

Code Lyoko gry na rynku dość długo, nie weteran, oczywiście. Grafika nieco prymitywne, ale jakość na swoim poziomie, jasny, wywołuje takie pozytywne uczucia. Muzyka jest specyficzne, ale nie zatrzymuje grę.

Gra została stworzona bez ograniczeń wiekowych, ale nadal, jeśli uważasz, że dobrze, że jest idealny dla młodych ludzi.

Wydaje się, wszystko jest jasne i znane. Zrelaksuj się i pozwól sobie grać. Teraz można przystąpić do procesu gry. Czeka na ciebie tutaj. Zapraszamy do gry!