Zakładki

Alternatywne nazwy: Kolonie online, kolonie online

Kolonie gra opowie o kwitnącej Zel'var kolonii, która jest celem wielu odważnych dusz, które zdecydowały się opuścić układ słoneczny, i starego dobrego planety Ziemi szuka nowe życie i szczęście - ale nie wszystkie znaleźć to, czego szukasz. Wiele zawiedliśmy się i postanowił zwrócić się do piractwo kwitnie szlaków handlowych między pięć planet w grze Colony, niestety kolonie liderów, którzy mają większą potrzebę dochodów towarowego w celu rozwijania technologii i tworzenia miejsc pracy dla nowo przybyłych osadników.

Przed rozpoczęciem odtwarzania Kolonie , upewnij się, że komputer spełnia wymagania systemowe, takie jak: procesor częstotliwości - 2 GHz, 1 GB RAM, karta graficzna - 128 MB. Kolonie rejestracja nie zajmuje dużo czasu i łatwo:

1. Na stronie głównej wybierz opcję "Załóż konto";

2. Nadać nazwę swojej postaci;

3. Proszę podać poprawny adres e-mail;

4. Podaj bezpieczne hasło, potwierdź je,

5. Wybierz opcję "Utwórz".

Kolonie gry - to skrzyżowanie kreatywności, horroru i przygody. Gry Colony stara się być jak żaden inny ORPG. Nomad, stworzyć wioskę i chronić swoich przyjaciół od strasznych stworzeń, które czają się w lesie - to jest twoja praca. Możesz zmienić krajobraz, gospodarstwo lub polowanie, aby przetrwać w tych warunkach Kolonie on-line - to wszystko zależy od ciebie. Wieś Kolonie Gra stworzona i zarządzana przez samych graczy. Gry Kolonie Online to podstawowe zadania, takie jak rolnictwo (zwierząt domowych i zwierząt gospodarskich), górnictwa, budowy budynków (można zbudować dom w w zależności od potrzeb), wędkowanie, drewna i gotowania.

Kolonie w Internecie - gra, w której kontrola zasobów w odległych miejsc, w których gracze konkurują dominować polityki handlowej i rozwoju technologicznego. Każdy gracz Kolonie Online zarządza administracja planety z dostępem do unikalnego zasobu. Aby wygrać, gracz Kolonie Online musi zebrać jak najwięcej kredytów kolonialnych zasobów handlowych, modernizacji technologii, utrzymanie tras o wolnym handlu z piratami, i ewentualnie skierowanie decyzje Rady w dobrym kierunku .

Na początku każdej tury gracze Kolonie Online uzyskują dochody ze środków własnych. Rada zbiera się do głosowania, jak zachowywać się w stosunku do bieżących wydarzeń. Wynik może nagrodzić tych, którzy są skłonni do umieszczenia wysiłku w Kolonie gry i ukarać tych, którzy nie stosują tych. Gracze Kolonie online może współpracować w celu wywarcia wpływu na głosowanie w korzystnym kierunku.

Możesz otrzymać dochód w Kolonie gra z pomocą kolonistów, którzy czasami są w dużych ilościach, czasami małe, i są wykorzystywane do poczynienia postępów w pięciu obszarach: społeczności, wojsko, handlu, przemysłu i wpływy. Po głosowaniu, Rada, gracze Colonies włącza online lub uaktualnić te obszary, lub aktywować jeden z nich i zapewnić schronienie dla piratów w zamian za zasoby. Będziesz Kolonie gry i sprzedać zasoby pożyczek do zawarcia umów handlowych bardziej korzystne dla Ciebie lub wprowadzić dodatkowe środki. Gracze Kolonie uzyskać w Internecie i płacić za zasobów zgodnie z umowami handlowymi.

Kolonie trwa gra na dziesięciu poziomach. Możesz zdobyć punkty zwycięstwa z innymi graczami (VPS) z pożyczek kolonialnych i rozwoju technologii. W końcu gracz Kolonie on-line z większości wygrywa, jest zwycięzcą.