Zakładki

Wyspa Koralowa

Alternatywne nazwy:

Coral Island to gra rolnicza, w którą możesz grać na swoim komputerze.

grafik 3D, w stylu kreskówkowym, kolorowych i z doskonałymi szczegółami. Podkład głosu jest dobrze wykonany, muzyka jest przyjemna, ale nie męcząca, można grać długo i nie odczuwać dyskomfortu. Obecna jest optymalizacja, aby grać w Coral Island, nie potrzebujesz komputera o wysokiej wydajności.

Twoim zadaniem jest stworzenie dobrze prosperującej farmy, która będzie w stanie zapewnić żywność małej społeczności ludzi żyjących na koralowej wyspie. A potem możliwe jest nawet stworzenie ogromnego przedsiębiorstwa eksportującego swoje produkty do wielu krajów.

Na tej ścieżce czeka Cię wiele trudności:

  • Eksploruj wyspę w poszukiwaniu wszystkiego, co może przydać się w Twojej farmie.
  • Poznaj ludzi, którzy zamieszkują to miejsce
  • Spełniaj prośby lokalnych mieszkańców i otrzymuj za to nagrodę
  • Zasiej pola i nie zapomnij zebrać plonów na czas
  • Zdobądź zwierzęta i drób
  • Buduj magazyny warsztatowe i zagrody dla zwierząt
  • Ulepszaj budynki, aby zwiększyć ich wydajność
  • Odbuduj pobliskie małe miasteczko i otwórz tam kawiarnie i sklepy
  • Idź nurkować i eksplorować jaskinie
  • Odbuduj muzeum i stwórz atrakcje, które przyciągną turystów na wyspę

To jest lista rzeczy do zrobienia na Wyspie Koralowej na PC.

W momencie Twojego przybycia miejsce to podupadało pomimo pięknej przyrody i przyjaznej społeczności.

Zastanów się, od czego najlepiej zacząć, ale wcześniej musisz stworzyć postać. Twórcy wyposażyli grę w wygodny reaktor, w którym będzie można wybrać kolor skóry, budowę ciała, fryzurę i inne elementy wyglądu głównego bohatera lub bohaterki. Zaraz po tym, dzięki podpowiedziom, nauczysz się interakcji z interfejsem i będziesz gotowy do gry.

Społeczność zamieszkująca wyspę jest dość duża, liczy ponad 70 osób. Wśród tych osób znajdziesz przyjaciół, a nawet romantycznego partnera.

Zysk jaki przyniesie gospodarstwo rolne najlepiej inwestować w rozwój atrakcji turystycznych. Stały napływ turystów zwiększy zyski z handlu produktami wytwarzanymi w gospodarstwie.

Zatem gra w Coral Island jest interesująca, ponieważ wszystko jest ze sobą powiązane, a drogą do sukcesu jest równowaga. Zastanów się dobrze, gdzie najlepiej zainwestować swoje pieniądze, aby uzyskać wysokie zyski.

Do budowy niektórych obiektów potrzebne będą nie tylko pieniądze, ale także specjalne narzędzia.

Gra okresowo otrzymuje aktualizacje, które rozszerzają możliwości i dodają zawartość.

Coral Island nie wymaga stałego połączenia z Internetem, wystarczy pobrać pliki instalacyjne i zainstalować grę.

Coral Island pobierz za darmo na PC niestety nie będzie działać. Grę możesz kupić na portalu Steam lub odwiedzając stronę deweloperów. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, kliknij link i sprawdź, może właśnie trwa wyprzedaż i możesz uzupełnić swoją bibliotekę zabawek ze zniżką.

Zacznij grać już teraz, aby zbudować farmę na egzotycznej wyspie i poznać nowych przyjaciół mieszkających w tym miejscu!