Zakładki

Przerwa kosmiczna

Alternatywne nazwy: Przerwa kosmiczna

Gry Cosmic Break - darmowy multiplayer strzelec trzeciej osoby z realistyczną grafiką 3D, zaprojektowane w stylu anime. Działania bohaterów, które zawsze będą występować do walki ze sobą, są roboty. Na polu bitwy, może działać jednocześnie na 30 graczy na tej samej wysokości. Użytkownicy dostępne stworzyć postać, podnieś broń i mu zdecydować, który tryb grać CosmicBreak. Jaki będzie robota zależy od Twojej wyobraźni. Po ograniczenia nic się nie dzieje i można zarządzać niepowtarzalny charakter urodziła swoje fantazje. Istnieją, oczywiście, propozycja, aby użyć jednej z dostępnych 50 modeli już zebrane. Ale jeśli się to nie podoba, zakasać rękawy i za pomocą ponad 300 części, Przynieś, że będzie bardzo drogie serce. Następnie, wybierając jedną z trzech istniejących ugrupowań, będzie prowadzić do niekończących się walk robotów. Cele są jasne - aby przetrwać w gorących walk wygrać i zrobić zasłużoną nagrodę. Nie tylko, że będzie grać CosmicBreak bezpłatny, więc również dla każdej bitwie możesz polegać punktów za zasługi, odgrywają pieniądze i wszelkiego rodzaju przydatnych przedmiotów, takich jak części do robota. Idź na całość! Sukces - efekt wysiłku!

Rejestracja CosmicBreak zajmie Ci wspaniały, piękny, pełen dynamicznych wydarzeń na świecie. Wszystko, co musisz zrobić - to wypełnić formularz rejestracyjny na oficjalnej stronie internetowej. Wypełnij odpowiednie pola nazwę użytkownika, hasło, adres e-mail. Wejdź do gry będzie w stanie przez Facebooka, tak, że w czasie tworzenia konta należy podać nazwę innego forum. Gdy wszystkie niezbędne informacje będą przesyłane CosmicBreak online i cieszyć się najbardziej interesującą rozgrywkę.

Firma CyberStep, Inc , Który stoi przez autora projektu, próbował udostępnić produkt i dlatego wymagania systemowe nie szokować ludzi szaleństwo. Do gry potrzebne są następujące ustawienia na komputerze: system operacyjny Windows (2K/XP/Vista/7), procesor Intel Pentium III 1. 2 GHz, kompatybilna z DirectX 9. 0, RAM 256 MB. Jeśli chodzi o połączenia internetowego, powinna wynosić co najmniej 128 kbps.

Cóż, jeśli formalności zostały uregulowane, to jest czas, aby wrócić do równoległego wymiaru zwanego przestrzeni siedziby. Złapany w odległej przyszłości, trzeba będzie wybrać stronę, na które nie szkoda dać wszystkie swoje siły i rozpocząć zbieranie energii kosmosu, które pomogą ożywić jednego starożytnego ARKOV (za prawo do istnienia i że zdecydowałeś się walczyć), tak, że on z kolei skręcić pokonać chaos przejął władzę. Ci zrozumieć istotę samej gry, a wszystko zaczęło się układać, wróćmy do historii. W świecie, w którym jesteś wystarczająco długi czas anarchii. Wcześniej istniejące wyścig ogromnych robotów, po przebudzeniu zapomnienie, odkrył straszną obrazek: Królestwo straszliwym chaosie. Starożytna ARKOV że ożył tylko trzy. Jest to moc, mądrość i odwaga. Ale siła wszystkie z nich są na skraju wyczerpania. Pilnie potrzebujemy energii we wszechświecie, ale to nie wystarczy dla trzech gigantów. Zwolennicy każdego z robotów przebudzonych postanowił za wszelką cenę, aby przywrócić do normalnego życia jest jego idolem. Wiązane wyczerpującą walkę. Po każdej frakcji wierzy, że może pokonać Chaos robota i powinny przetrwać za wszelką cenę. Przedstawiciele frakcji nie chcą przyznać się do siebie, a kosmiczna energia, która jest tak niezbędna dla każdego z mieszkańców fantastycznego świata, staje się głównym winowajcą niezgody.

Tak, w grze są trzy Unia: Bradin, gdzie odwaga i lojalność ponad wszystko, Kreator, którego wyznawcy są uważane za najbardziej inteligentne i walczy wolą polegać na dobrze przemyślanej strategii i Dostreks, który wierzy, że każdy wytrwałość może być uszkodzony przez brutalną siłę. Po dokonaniu wyboru, kolejna strategia masz swój pierwszy zestaw robotów. Tak, można przeczytać, że prawo, CosmicBreak odegrania będą kontrolować nie jeden, ale kilka robotów. Dokładniej, będziesz miał całą grupę, znajduje się w prywatnym garażu. A tak na marginesie, wśród robotów można wybrać kapitana. Ogólnie istnieją cztery typy robotów i różnią cechy. Więc roboty Air oferują potężne akceleratory i doskonałą zwrotność. Roboty typu Ziemia sobie równych w okolicznych bitwach i innej możliwości poruszania się szybko. Typ Artyleria roboty świecić podczas ataków dystansowych. Typ Web crawler Obsługuje najbardziej wyważone i mają taką funkcję, jak zdolność do naprawy faceta. Ponadto, wszystkie inne wymiary istniejących robotów. S, M i L - to trzy wymiary, które po prostu musi być brane pod uwagę podczas aktualizacji, jak również podczas wyboru broni.

Gra CosmicBreak oferuje użytkownikom tryby, takie jak Arena, misji i zadań. Każdy z nich jest ciekawe na swój sposób i co przychodzisz, nie będziesz się nudzić! Ponadto w trakcie gry możesz rozmawiać z innymi graczami. Jest do tego specjalny głosowych i rozmów tekstowych. Krótko mówiąc, masz okazję do spędzenia czasu bogaty dać dużo zabawy! Mieć dobry nastrój!