Zakładki

COSMICS: Galactic War

Alternatywne nazwy: KosMiks, Galaktyczna Wojna, Cosmics

Recenzja gry Cosmics: Galactic Wars

Cosmics: Galactic Wars Online - za darmo multiplayer role-playing game, w której zostaniesz zabrany w kosmos.

Cosmics gry online: Galactic Wars przedstawia następujące minimalne wymagania systemowe dla gracza komputerowego

- Stałe łącze internetowe,

- Procesor: Pentium IV-2000

- 512 MB pamięci RAM

- Wideo: 64 MB

- Minimum 700 MB wolnego miejsca na dysku twardym

- Minimalna rozdzielczość ekranu: 1024x768

- Flash Player 10. 0

- Nie proxy i firewall

- Otwórz port 5432 dla cosmics Adresa. ru

Zarejestrowany w Cosmics gry: Galactic Wars składa się z dwóch etapów:

- Autoryzacja i adresu e-mail,

- Podanie danych osobowych (Zaloguj - żądaną nazwę użytkownika, hasło, płeć).

Cosmics: nadal Galactic Wars rejestracja online pobierania klienta - specjalny program, który optymalizuje ruch internetowy, redukuje błędy w grze odwzorowania. Klient jest dostępny w kilku wersjach - Light (mały rozmiar) i kompletne.

Cosmics: Galactic Wars gra online na początku jesteś odroczenia planetę, na której żyją, jedna z dwóch ras: humarty i Aller. Te wyścigi są dalecy potomkowie ludzi i konkurować na planecie nadaje się do zamieszkania. Twoim zadaniem jest pomóc wyścig wygrać.

Podczas odtwarzania Cosmics gry: Galactic Wars Online, to na pewno jak animowane walki. Podczas walki można wybrać cios zadają na wroga. Do prowadzenia walki wpływa charakter w

- Ochrona

- Agility

- Intuicja

- Force

- Standard życia,

- Energia.

Aby zwiększyć wydajność, w czasie jak grasz w gry online Cosmics: Galactic Wars to możliwe ze względu na wzrost poziomu postaci (poziom zwiększa w zależności od doświadczenia nabytego podczas bitew), jak również poprzez zakup różne elementy amunicji. Tylko twoja postać będzie mogła ubiegać przed walką różnych używek, które zwiększają swoje szanse na wygraną.

Chłopiec, jeśli grasz w Cosmics: Galactic Wars może wystąpić zarówno między prawdziwych graczy, a między tobą a komputerem. Aby uaktywnić ten ostatni trzeba skręcić na polowanie i będzie widoczne na twojej mapie wszystkie pobliżu potworów.

Bardzo często można walczyć z przeciwnej rasy w różnych dziedzinach - od neutralnego, konflikt na terytoriach, które mają swoje własne zasady zaangażowania.

Gra Cosmics: Galaktyczna Wojna online w miastach ma kilka ważnych budynków, które są funkcje gry

- Szpital (w której wskrzesić)

- Sklep (kupić różne rzeczy, których dostępność różni się w zależności od poziomu)

- Transakcja (można go sprzedać na rzeczy)

- Bank (kantor),

- Centrum Komunikacji (w tym możesz wysłać wiadomość lub wysyłanie innego gracza)

- Prison (zawiera Reguły gry gwałcicieli).

Żeby było ciekawiej, w Cosmics: Galactic Wars grać w gry, istnieje wiele znaków komputerowych, które dadzą Ci wiele questów - pomysłowy pracy, podczas których jest to konieczne i posrazhatsya i rozbić głowę na zagadki. Do realizacji każdego questu będzie polegać unikalne trofea.

Również w grze postać może mieć jakiegokolwiek zawodu biolog, geolog, hunter, psy-generic, inżynier, biochemik, assassin, medyk. Zawód można uzyskać od trzeciego poziomu postaci. Zawód przyniesie Ci pieniądze i możliwość sprzedaży rzeczy do ich produkcji.

Zarejestruj Cosmics: Galactic Wars będzie zanurzyć się w świecie kosmicznych bitwach między dwoma rasami, a być może do Ciebie będzie zależeć od zwycięstwa ludu.