Zakładki

CrossFire w Internecie (Krzyż Fair)

Alternatywne nazwy: Krzyż Fair, krossfaer, krossfair, krosfayr, Cross Fire, Crossfire, Cross Fire, krosfaer, rozjazd FIRE, Cross Fire, przejechać fair

Gry online Cross Ogień [_4_ ] jeden z najbardziej popularnych zabawek zwolenników Counter-Strike. CrossFire online  strzelanka multiplayer z doskonałej gry. Rejestracja CrossFire осуществляется standardowy program. Podać poprawny adres na początku skrzynki elektronicznej. Dla posiadaczy pudełka na Mail. ru sprawdzić w grze Cross Ogień [ _2_] w naturze i nie trzeba - gra rozpozna Cię jako użytkownika tej usługi poczty elektronicznej. Trzeba tylko wyrazić zgodę na korzystanie z e-maila i podaj hasło do niego. Dla reszty, chcąc grać Cross Ogień odprawy online [_2_ ] rozszerza się do wszystkich zwykłych wzoru: wprowadzić nazwę użytkownika i hasło, dostać aktywację.

Jako klasyczny strzelec zespołu, gry Cross Ogień on-line zapewnia graczom wybór - dołączyć do zespołu w pozytywny funkcji, lub przyłączyć się do agresorów. Gospodarze "dobrzy» globalnego ryzyka - ta grupa specjalnego przeznaczenia, która zbiera emerytowanych wojowników walczących o spokojnej egzystencji zwykłych obywateli. Ideologiczna rodzic - Alex Lloyd (specjalne RAF), obecny lider - amerykański przedsiębiorca Michael Norman, pobożnie czci Lloyd podstawowe zasady w celu zwalczania terroryzmu i utrzymania pokoju w społeczności światowej. Zespół agentów specjalnych czarnej listy (głównie z krajów Bliskiego Wschodu) spróbuj tego zniechęcać. Kto jest założycielem i do którego finansuje grupę konto - nie wiadomo. Wykonują one zadania z różnych grup i organizacji terrorystycznych. To jest istota konfrontacji gry.

W odniesieniu do metod i sposobów walki. Nawet jeśli Cross Ogień grać zdecydować po raz pierwszy, będzie to dość proste w obsłudze, arsenał do walki to: granaty, pistolety, karabiny maszynowe, karabiny i bagnet "przekąskę".

Zagraj w gry online Cross Ogień jest interesujący, ponieważ że wyrównanie swoją postać w sklepie można kupić dodatkowy sprzęt i elementy wyposażenia bojowego, którego twórcy obiecują, aby regularnie aktualizować. Akumulacja doświadczeń jest również ważne, ponieważ dzięki nim, jest postęp na drabinie kariery. Plus, kiedy (oczywiście w górę) zmienić pozycję, charakter zyskuje nowe umiejętności i możliwości. Na przykład, przez oficera lub sierżanta, może strzelać pistolet, nie był wcześniej dostępny.

Z tego, co jeszcze powinniśmy wiedzieć, tych, którzy odegrania Cross Ogień [ _3_] być może wspomnieć cztery tryby gry:

  1. Zespół Death Match - klasyka gatunku, tutaj wszystkie działania mające na celu wyeliminowanie wroga;
  2. Eliminacja - czyli problemów gry, które system nie różni się od pierwszego, no, chyba, że ​​niektóre momenty;
  3. Szukaj i Destroy - tutaj dzielni ludzie z Global Ryzyko [_3_ ] powierzono misję ratowania obiektu;
  4. Duch Mode - oryginalny tryb gry, z powodu których w grze Cross Pożar on-line będzie bardziej interesujące niż innych strzelców zespołu. Tu źli z Czarnej listy otrzymuje pewną Handicap - stają się one niewidoczne. To prawda, może być stosowany jako narzędzie tylko noże. Ich celem jest, oczywiście, destrukcyjne - Global Risk cios chroniony obiekt. Rozpoznają terroryści będą przez słuchanie dźwięk kroków na tobish.

Cross Ogień gra online Miłośnicy sympatyczny "strzelanek" w duchu CS . Zapisać światowej publiczności od zorganizowanej grupy terrorystycznej - to jest zadanie dla obecnego geympleera! Nie odroczyć ekscytujące pościgi i śmiertelne pojedynki następnie zarejestruj się teraz. Gra Krosfayr czeka na Ciebie!