Zakładki

Przekierowanie

Alternatywne nazwy: Przekierowanie

Game Crossout – świat postapokalipsy bez kompromisów

The Crossout to wyjątkowa nowość w gatunku MMO-action, w którym akcja toczy się w szalonym postapokaliptycznym świecie. Otacza cię zrujnowane miasto, które niegdyś było kwitnącą metropolią. Teraz leży w ruinach, a pojazdy bojowe stworzone przez Ciebie i innych graczy jeżdżą po labiryntach pustych ulic. Czeka na Ciebie prawdziwe biuro projektowe, którym sam musisz się kierować. Każdy gracz ma własny warsztat, w którym dokonuje cudów, montując z osobnych materiałów potężną maszynę, a następnie ją ożywiając. Wyobraź sobie, jaki potencjał otwiera taka aktywność!

Niszczycielskie wojny stworzone przez człowieka

Rozpocznij Crossout, aby walczyć w imię wojny. Twoja misja jest jasna - strzelaj i wygrywaj, przetrwaj w przestrzeni, w której nie ma już ludzi. Tylko maszyny z potworną bronią nadal walczą, kierując się własnym pomysłem. Musisz pobrać Crossout, aby rozpocząć projektowanie modeli własnych samochodów, wyposażając je:

  • Pancerz
  • Broń
  • Śledzone
  • Koła
  • Platforma antygrawitacyjna

Każdy szczegół, który musisz zaprojektować samodzielnie, czy to wyrzutnia rakiet, karabin maszynowy, czy piła łańcuchowa i wiertarka. Połącz swoją wyobraźnię i wymyśl unikalny sprzęt, aby stać się silniejszym od przeciwnika. Teraz jesteś przywódcą stalowych samobieżnych żołnierzy, którzy nie znają strachu, zbliżają się do wroga, otaczają go i niszczą.

Zadbaj o szczegóły walki wręcz i dystansowej. Bliskiego kontaktu nie da się uniknąć, a jeśli zbroja jest wyposażona w zapasowe „niespodzianki”, łatwiej będzie ci wytrzymać i odeprzeć atak. Umożliwi ci to także bardziej „użądlenie” przeciwnika i odgryzienie przydatnego ustrojstwa z jego samochodu, pozbawiając go przewagi i ochrony. Do różnych zadań będziesz potrzebować lżejszych i cięższych samochodów. Niektórzy wykonają szybkie manewry i zwiad, podczas gdy sprowadzone zostaną groźniejsze siły.

Interakcja z graczami

Ulepszone i unikalne projekty mogą być oferowane innym graczom na aukcji. Jest to handel korzystny dla obu stron, w którym każdy sprzedaje swoje dzieła wojenne. Bądź kreatywny i odważny, aby uzyskać popyt na swój produkt. Przedmioty można również podnieść na polu po bitwie. Zniszczony przez Ciebie sprzęt pozostawia wiele przydatnych, wartościowych rzeczy, a dzięki temu nie znika i nie trafia do innych, którzy chcą zarobić, raczej je odbiera.

Dołącz do Crossout na PC i rozpocznij bitwę potężnymi pojazdami opancerzonymi. Jeden strzał może zniszczyć broń wroga lub uszkodzić obronę, co zmniejszy jego walory bojowe. Na początku poziom mocy nie zostanie podniesiony do maksimum, ale gdy zdobędziesz doświadczenie i punkty, będziesz mógł pompować i ulepszać swoje działa samobieżne. Masz wszelkie szanse na zostanie silnym przeciwnikiem:

  • Projektowanie innowacyjnych maszyn
  • Uczestnicząc i będąc zahartowanym w bitwach
  • Zbieranie Kolekcji Niebezpiecznej Broni
  • Sprzedawanie rzadkich artefaktów po wysokiej cenie

To zupełnie nowe podejście do tworzenia świata gry. Atrakcyjnie wyglądają nawet krajobrazy ze zrujnowanymi budynkami. Wymyślając zhańbione maszyny, urządźcie prawdziwy spektakl zabójczego baletu, przecinając je, zręcznie pokonując blokady kamieni, labirynty resztek murów, otwarte pola, kwaśne bagna. Sama walka też wygląda spektakularnie – zgrzytanie metalu, iskry jak wachlarz, grudki ziemi spod kół. Już pierwsze minuty przebywania w przestrzeni gry są naładowane ekscytacją i chęcią jak najszybszego rozpoczęcia działania. Sprzyja temu oryginalna fabuła, popularny gatunek, świetna grafika, nietypowe podejście do rozwoju wydarzeń i ciekawe efekty specjalne.

Jak pobrać Crossout na PC?

Dziś gra Crossout jest dostępna na większość platform do gier - komputer, XBox, Android/iOs oraz Steam. Aby zainstalować grę na swoim komputerze, musisz pobrać i zainstalować Gaijin Launcher, zrobi on resztę za Ciebie, automatycznie pobierze i zainstaluje grę. Musisz tylko poczekać. Gra zajmuje do 10 GB wolnego miejsca na dysku twardym i jeśli prędkość internetu nie jest duża, będziesz musiał trochę poczekać.

Zalecane wymagania systemowe: Windows 7 lub nowszy; Procesor Intel Core i5, 8 GB pamięci RAM; Karta graficzna Nvidia Geforce 960 lub nowsza; 10 GB miejsca na dysku twardym; Połączenie internetowe.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more