Zakładki

Royale kuchni

Alternatywne nazwy: Cousin Royal

Gra Królewska gra, czy strzelanka, czy jadalnia.W wyniku połączenia łotewskiego dewelopera Darkflow Software i rosyjskiego wydawcy Gaijin Entertainment, latem 2018 roku urodzona gra Kuchnia Royale. Projekt zakończył się sukcesem pod każdym względem, o czym świadczą miliony pobrań w ciągu zaledwie tygodnia od jego wejścia na rynek. Rzeczywiście, gracze lubili to tak bardzo, że przekonali autorów do stworzenia na ich podstawie oddzielnej zabawki. Wkrótce programiści zaczęli błagać i wkrótce została zaprezentowana na wystawie E3. Kuchnia Royale można pobrać za darmo, chociaż będziesz musiał kupić dodatki, jak to zwykle bywa z darmowym systemem.

Rozpoczyna się operacja Royal Kitchen. Pierwszą rzeczą, która staje się zabawna, jest humor, z którym twórcy zbliżyli się do jego stworzenia. Wyobraźcie sobie, jak dorośli mężczyźni, uzbrojeni w patelnie, ubrani w kaski z kołnierzykiem, kamizelki kuloodporne, wok z przywiązanymi do ciała gaflami w spodniach w wiśniach biegną przez pole, walcząc ze sobą. Obraz jest dość zabawny, ale nie należy zapominać, że wydarzenia rozwijają się poważnie.

Po rozpoczęciu gry w Cuisine Royale musisz przejść przez szkołę survivalu. Projekt został opracowany w gatunku bitwy królewskiej, kiedy uczestnicy symulatora muszą stać się jedynymi, którzy przeżyli. Najważniejsze jest to, że bojownicy są na stronie z wyraźnymi granicami, które są stopniowo kompresowane. Ważne jest, aby zawsze pozostać w aktywnym kręgu, ponieważ poza jego granicami bohater zaczyna tracić sygnały życiowe. W rezultacie coraz mniej jest schronienia, wzrasta konkurencja o artefakty, łatwiej jest wykończyć wroga, ale jednocześnie wzrasta niebezpieczeństwo bycia ofiarą. Aby stać się członkiem epickiej bitwy, musisz pobrać grę Cuisine Royale. Uzbrój bohatera i wybierz mundury. Szczególnie zabawne spodnie z modnym nadrukiem gąbki, czereśni, polki i tak dalej. Przy okazji, jeśli zjednoczysz się z innymi graczami w małym składzie, rysunek może stać się znakiem identyfikującym. Dostępne są trzy tryby gry:

  • Single
  • Parkowanie z innym graczem
  • W zespole złożonym z maksymalnie 4 uczestników

Magiczne przedmioty, które ci pomogą. Żadna fabuła nie jest kompletna bez rzeczy pomocniczych, a tutaj one też istnieją. Na przykład przydatne będą różowe puszyste kapcie, króliki. Będą nie tylko skutecznie uzupełniać strój, ale także podwajają wysokość skoku. Jak widać, gra Royale będzie fajna, więc szukaj artefaktów, które pomogą Ci przeżyć i zobacz, co jeszcze przygotowali autorzy.

Jako przydatne artefakty, zamiast tradycyjnych apteczek pierwszej pomocy, znajdziesz droppery, które przywracają utracone zdrowie. Siły dadzą smażony kurczak, pizzę i pieczywo. Specjalna charyzma daje cygaro, wzmacniając umiejętność przeciwstawiania się atakom wroga. Natkniemy się również na worki z amunicją i bronią, w tym na tradycyjne granaty, karabiny maszynowe i pistolety amerykańskie, niemieckie i domowe. Ale ponieważ Cuisine Royale iPlayer nie jest zwykłą grą, często spotyka się naczynia kuchenne oprócz klasycznych broni. Każdy ma swojego małego asystenta-sługę, który bierze udział w pracy, przechodząc z trybu pierwszej osoby do trzeciej.