Zakładki

Kultura Online

Alternatywne nazwy: Hodowle na forum, hodowle gra online, kultura pokonać online kultury 2 on-line

Jeśli jesteś zainteresowany w trakcie cywilizacji, jeśli opierać się na starożytnej historii Wikingów, a jeśli chcesz być w buty jednego z nich, to darmowa przeglądarka oparta gra online multiplayer Kultury [_1_ ] w gatunku strategii - to jest to, czego potrzebujesz. Przyjemny interfejs gry, dobrze narysowane postacie, kolorowe budynki - to jest to, co sprawia, że ​​rozgrywka przyjemne dla publiczności. Co więcej, gra jest w pełni przystosowany do rosyjskojęzycznej użytkowników i nie wymaga dużych zasobów komputera. Aby grać w gry Kultury on-line można będzie potrzebny komputer

·                    Z systemem operacyjnym Okna 98/ME/2000/XP/Vistax32/Seven

·                    ПроцессорIntelPentiumIII 1 GHz

·                    Pamięć 256 Mb

·                    Video 64 MB

·                    Internet

·                    Przeglądarka

Należy zauważyć, że bez rejestracji Kultury Online zabawa nie będzie działać. Ale nie martw się, ponieważ rejestracja w grze Kultury Online standard i nie zajmie dużo czasu. Przede wszystkim, trzeba iść na oficjalnej stronie gry i kliknij na przycisk "Zarejestruj". Po że standardowy formularz rejestracji, gdzie należy wpisać:

·                     Nazwa

·                     E-mail

·                     No i potwierdzenie hasła

·                     Czytaj i zaakceptować umowę użytkownika

Jeśli chcesz, możesz zapisać się do newslettera. Na to w twoim Kultury rejestracja online jest ponad, a natychmiast dostać się do gry.

Na początku musisz wybrać świat gry z czterech dostępnych

·                     Nowogród

·                     Moskwa

·                     Kazań

·                     Tagil

Potem Kultury gra online prosi określić rasę postaci gracza.

Ich gra dwa

·                     Wikingowie

·                     Azjaci

Po wybraniu rasy można dostać się do strony tworzenia postaci, bez których nie da się grać w gry online Kultury Online . Musisz wybrać jedną z sześciu proponowanych obrazów (3 mężczyzn i 3 kobiet), a następnie dostosować go do siebie, wybierając kolor i styl znaku. O tak, nie zapomnij, aby wymyślić nazwę swojego bohatera. Wszystko to jest teraz możliwe, aby odtworzyć Kultury Online . Na samym początku gry do ciebie będzie zaangażować w charakterze gry, które pomogą Ci poradzić sobie z zarządzaniem w grze. W tej grze masz do rozwijania swojego bohatera, wysyłając go do walki, ale nie zapomnij o rozwoju wsi.

Wszystkie budynki i obiekty w miejscowości są zbudowane z kombinacji czterech podstawowych zasobów, które mogą i powinny produkować

·                     Drzewo

·                     Kamień

·                     Żelazo

·                     Złota

Ponadto, gra wciąż zawiera ciekawe nauki, które będą potrzebne do opracowania nowych technologii i okulary odzwierciedlające nastrój mieszkańców - są odpowiedzialne za poprawę budynków. Niezależnie rozwijać wszystkie zasoby bohatera w Kultury Online będzie trudne, dlatego warto wynająć Wikingów, które są przydatne nie tylko do wydobycia zasobów.

Gra oferuje trzy rodzaje broni dla każdej klasy

·                     Ax

·                     Bow

·                     Miecz

Gra oferuje łącznie pięć cech bohatera

·                     Siła

·                     Agility

·                     Luck

·                     Umysł

·                     Wytrzymałość

Dla każdego nowego poziomu bohater dostaje 1 punkt, a za pracę w szczególnych budynków mogą poprawić wydajność

Przez przygotowany w kamieniołomie

Umysł opracować w laboratorium alchemika

Wytrzymałość Badanie na temat kopalni żelaza

Kopalnia złota złapany powodzenia

Agility uzyskać w tartaku

Gra Kultury Internecie można wybrać znaki takie jak:

·                     Warrior

·                     Berserker

·                     Shooter

Warriors używać jedną ręką broń i tarczę. Kiedy wojownik jest w domu, to będzie przydatne do pracy w tartaku i kamieniołomu w celu opracowania wskaźników siły i zwinności.

Berserkers preferują dwuręczne topory, które zajmują dużo wysiłku. Dlatego, aby Berserker nie siedzi w domu nudzi, to będzie przydatne do pracy w kamieniołomie.

Strzałki trafić w cel na odległość, a do tego, że musi zachować umiejętności i uderzył zimny umysł. Dlatego też, gdy strzelec w domu, będzie przydatne do pracy w laboratorium alchemiku.

Gra Kultury Internecie zaoferuje Ci prowadzenie walki z potworami, ale nie tylko, jak walka z innymi graczami w grze, pod warunkiem. Oprócz możliwości tworzenia klanów z przyjaciółmi i klanów z kolei dostać całą wyspę do Państwa dyspozycji.

Rejestracja Kultury Online otworzy przed Tobą możliwość nurkowania w nieznany świat zabawy, podróży z przyjaciółmi, że masz przyjemność.