Zakładki

Prezent

Alternatywne nazwy: Dar Bogov, Gift of the Gods

Gift of the Gods Online - darmowa gra online multiplayer role-playing, która jest godna rurociąg produktowy do gier. Gra odbywa się w specjalnym magicznym świecie Dar. Ten świat jest na krawędzi życia i śmierci, ponieważ jej mieszkańcy w ostatnim czasie bezprecedensowej w swojej niszczycielskiej siły katastrofy nazwie "Kara". W tym świecie nie jest walka między sobą bóstwa prawą i lewą rękę.

Przyłącz się do gry Gift of the Gods jest bardzo proste i nie zajmie dużo czasu. Wszystko, co musisz zrobić - to, aby wprowadzić nazwę użytkownika i hasło dostępu do gry i adres e-mail, który później dostaniesz zawiadomienie, że rejestracja zakończona podarunek od bogów. Po tym, trzeba będzie wybrać własne boga patrona, który jest prawdziwym mentorem. Wybór ten zależy w dużej mierze na drodze stawania się i swoim charakterem. Bogowie lewa ręka - bogowie siły zła, śmierci, wiecznego cierpienia i strasznego okrucieństwa. W przeciwieństwie do nich, bogowie prawicy - bogowie harmonii, dobroci i sprawiedliwości. W zależności od wybranej strony, zanim otworzy szansę stać się uczniem Panny, lub Święto Defender, albo Terror Zniszczenie lub smutek, jeśli zdecydujesz się wybrać ścieżkę lewej ręki. Ważne jest, aby pamiętać, że wybór patrona może tylko raz.

Zagraj darem Bogów będzie, bez wyjątku, każdy, bo gra jest dość wymagający od specyfikacji komputera osobistego. Wszystko, czego potrzebujesz - komputer z przeglądarką podłączony do sieci World Wide Web.

Mile zadowolony elementem grafiki w grze. Będzie docenione przez nawet najbardziej doświadczonych graczy. Budynki rysowane postacie i bardzo szczegółowo i piękno miejsc, które nie mogą się nadziwić, nawet po wielu godzinach gry. W sumie, z których wszystkie są składnikami wspaniałej atmosferze, w której mimowolnie zanurzonej rozpoczęciem gry. Uczucie jak jesteś w prawdzie dostać w tym najbardziej wspaniały magiczny świat.

Gift of the Gods gry online, które zadowolą każdego gracza ciekawym i jakości zaprojektowany system walki. Tak, zwycięstwo w walce zależy od tego, jak dobrze połączyć znane typy ataków ty lub specjalnych umiejętności postaci. Innym ważnym aspektem jest to, że pod auspicjami jakiegokolwiek bóstwa przechodzi wyścig. Na początku boryka się z rówieśnikami przeciwników, w dużej mierze decyduje o wyniku bitwy szczęścia, ale wraz z rozwojem swojej postaci, można dowiedzieć się więcej i więcej kontroli nad swoim skuteczności bojowej skurczów. Powinny nie tylko ignorować faktu, że ma na sobie swojej postaci, bo to zależy bezpośrednio od wysokości szkody, które zostaną odzwierciedlone poprzez jakości kolczugę lub dobrego kasku.

Główną cechą gry jest obecność tzw prezenty - specjalne zdolności otrzymał charakter jeśli podąża ścieżką swego nieskazitelnie boga patrona. Każdy z bogów daje celu jego zwolenników jest unikalny zestaw "prezenty". Przez to grać w gry online bardzo ciekawy podarunek od bogów.

Waluty że gra Prezent Bogów zapewnia charakter internetowy - srebrną monetę. Dla nich, masz możliwość zakupu na jego oddziale zróżnicowanego wyposażenia i broni. Srebro może być również wykorzystane w innych użytecznych i ważnych rzeczy w podróży bohatera. Darem bogów grać staje się bardziej interesujące z każdym nowym poziomie podjęte, ponieważ wraz ze wzrostem charakteru, stale rośnie jego wiele cech, takich jak, na przykład, atak lub obronę.

Gra online Gift of the Gods - to wszystko, co jest niezbędne dla każdego, kto chce się zrelaksować nie tylko ciało, ale i duszę i dostać dużo przyjemności z rozrywki online. A nawet więcej, jeśli rozpoczął grę dar bogów z ich towarzyszy, nie ma wątpliwości, że ładunek pozytywnych uczuć dawna gra jest dla Ciebie!