Zakładki

Ciemne Miecze

Alternatywne nazwy: Ciemne Miecze

Dark Swords on-line - to jest masywnie multiplayer gra fabularna gra online (Gry MMORPG). W świecie fantasy gry on-line Mrocznych Mieczy, będziesz mieć do czynienia z konfrontacją brutalnej siły i magicznymi mocami ciemności i światła, a także porządku i chaosu.

W celu przystąpienia do Darkswords grę, trzeba iść sprawdzić Ciemne miecze. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to założyć konto i przesłać swoją postać ofsayta klienta gry. Spójrzmy na proces tworzenia:

1) Wybierz rasę (rasa determinuje podatność na różnych sferach życia): Orki, Elfy, Ludzie, Krasnoludy i Drow;

2) określić wizerunek znaku (jego wygląd, w którym każdy może to zobaczyć): trzech mężczyzn i trzy kobiety,

3) Wybierz początkowe właściwości (odgrywają one ważną rolę w karierze charakteru): Siła, Konstytucja, zręczność i inteligencja;

4) Wybór broni: miecz, topór, włócznia i nóż;

5) Wybierz miasto rozpoczynając (stąd rozpocząć grę): seastone, Fort Arkijah i rubiny.

Identyfikacja Zarejestruj się w grze Mrocznych Mieczy jest gotowy i można rozpocząć grę. Na pierwszym wejściu do gry on-line Ciemnych mieczy, postać otrzymuje do centrum wybranego miasta -. "Stairway to Heaven" lokalizacji Wyposaż swój zestaw znaków jednolite szkolenia, dostaje przynajmniej rozpocząć lecznicze eliksiry. W przyszłości, twoja postać po wyjściu z gry, zapisane, gdzie gra się skończyła po raz ostatni.

Graj Ciemny Miecze online, można zaangażować się w różnych rzemiosł: Alchemia, wędkowanie, Agrokultura Genetyka ...

Dark Swords gra online pozwala na zakup broni, sprzętu i odzieży, a także mikstury lecznicze lub restock sprzedawać swoje trofea - to wszystko można zrobić w sklepach i innych punktach sprzedaży detalicznej, która w grze dużo .

W sklepach, online gry Ciemne miecze, tam Gildia i szkoły, gdzie po podniesieniu jej poziomu w walce postać może przejść szkolenie i zdobyć nowe umiejętności, zaklęcia i ustawienia (zwiększenie poziomu walki odbywa się automatycznie, gdy pewna ilość doświadczenie na obecnym poziomie).

Do przechowywania przedmiotów i pieniędzy dla swojej postaci w grze Mrocznych Mieczy, są hotele i banki, które są bogate w największych miastach i miasteczkach gry Ciemne Swords.

Graj w gry Mrocznych miecze, można zajść daleko, ale i bezpieczeństwa żeglugi przez statki i specjalnych miejsc o nazwie "Port".

Znaczący aspekt rozgrywki w ciemnym mieczy, są walki PvP, dla których istnieje lokalizacja stadionu. Cechą Arena jest uczciwa walka bez zakłóceń. Jednocześnie na arenie może być nie więcej niż dwóch graczy lub grup graczy.

Odtwórz Dark Swords, można zapoznać się z trzech szkół magii bojowej i odpowiednio trzy elementy: ogień, zimno i błyskawice. Walcząc czarów kosztem "oporu" lub innych elementów, w zależności od kilku parametrów, poziom szkolenia, sprzęt i gildii.

W świecie mrocznych mieczy, istnieją tak zwane umiejętności religijnego (ich 3 rodzaje). Rosnące umiejętności religijny, będziesz miał dostęp do miejsc kultu religijnego, które dają szansę na zdobycie unikalnych umiejętności, które znacznie poprawią możliwości swojego charakteru.

W ciemnych Swords grać Klanów mogą być utworzone (dołączył do klanu mogą uczestniczyć w wojnach klanowych i dostać premię, jak również obszar przechwytywania i kontroli, miejsce na swój klan lub złote trofea z terytoriów kontrolowanych). W ciemnych Swords odbywa się automatycznie co turnieje dni (tutaj można przejść do alchemii sklep "Złoty Bank" i wygraj nagrodę).

W ciemnych Swords mają szansę kupić zwierzęta (Familiar): lis, wilk i Pallas. Ale zauważ, że Chowańce wymagają opieki, za które zapłata będzie ich poświęcenie i umiejętności, z jaką będą one pomóc w walce.

Na zakończenie przeglądu, możemy powiedzieć, że w ciemnych Swords gry będą interesujące, ponieważ istnieje wiele różnych zadań, lokalizacje, misje, jest nawet możliwość mocowania serca węzeł dwóch kochanków. Rejestracja Coming Ciemne miecze, możesz wszystko spróbować. Stać się częścią tej gry!