Zakładki

Dawngate

Alternatywne nazwy: Dawngate

Gra Dawngate - fantastyczne MOBA-strategia, która będzie pełnić rolę automatów charakter. Jazdy mistrza, można wziąć nieskończoną sekwencję zdarzeń, które przygotowane fabułę. Waystone Games, firma, która jest twórcą projektu, obiecuje, że brak przygód nie będzie. Doskonale wyważone, elastyczne, zabawy, głębokie rozgrywka oddaje bardzo pierwszych minut. Ponadto, gra będzie się rozwijać, a administracja nie słyszałem wbrew woli użytkowników do wprowadzania zmian, zgodnie z ich zainteresowaniami. Obecnie kładzie się nacisk na możliwość tworzenia społeczności, ciekawą historię, oryginalną treść i swobodnego rozwoju postaci. Według twórców, w Dawngate Internecie pozostają klasyczne MOBA gameplay, plus będzie atrakcyjnym elementy gry, biorąc jego nowości. Przejście gry na pewno przyniesie wiele radości!

Choć gra jest pod PTA, szczegółowy wykaz wymagań systemowych jest nieznany. Ale zakłada się, że w tym przypadku nie powinno być przeszkód, a nawet może grać Dawngate posiadaczy komputerów o przeciętnej konfiguracji. Zostań Rejestracja Pomoc Dawngate. Musisz złożyć wniosek do udziału w testowaniu gry, pozostawiając swój adres e-mail, na oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz umowę użytkownika, co oznacza, że ​​sam przyjęcia.

Rozpoczął grając Dawngate, musisz zrozumieć, co się dzieje. Na mapie w grze są dwa głównego korytarza. Między nimi i wokół nich jest las. W lasach powiatu są neutralne potwory, które mogą zabić, aby poćwiczyć. Głównymi wrogami są także inni gracze. Wewnątrz znajdują się cztery korytarze punkt pieniężnych. Dwa z nich są wrogiem. Mogą spróbować zrobić, aby zysk lub przynajmniej Przerwy da się je wykorzystać. Cóż, drażnić przeciwnika, zostawiając go z niczym! Należy dążyć, aby zniszczyć wroga wieże w korytarzach i w końcu złamać bazę cudzego zniszczyć tam główny budynek. Oczywiście, należy przełamać upór przeciwników, ponieważ trzymają doskonałą obronę. Przy okazji, nie należy zapominać, że w ogóle i ochrony ich własnego dobra. I pamiętaj, jeszcze raz, zrujnowane wieże mają tendencję do odzyskiwania i często atakują je ponownie. W skrócie, nie będą się nudzić! Dodaj do tego wszystkiego potrzeba zasobów, drapieżne, które trzeba obejrzeć, konieczność poprawy obiektów w swoim posiadaniu, shadowing parametry działania bohatera. Działając w zespole, należy zdawać sobie sprawę z własnych zainteresowań, w przeciwnym razie jaki jest sens, aby coś ma? Obawy w Dawngate forum wystarczy, aby rozjaśnić swój wypoczynek.

Wybór do tej roli, można zobaczyć, że są cztery opcje do wyboru najbardziej odpowiedniej. Będzie można dostosować bohatera na swój sposób, a każda opcja ma kilka bonusów. I te premie są skuteczne w niektórych wersjach gry. Ponadto będziesz miał zestaw atrybutów. Użyj jednego z nich może być w odpowiednim czasie. I, oczywiście, powiedzieć kilka słów o małe rzeczy zależnej. Uruchamianie elementów będzie sześć, a każdy z nich jest dostępny dwa razy poprawić. Rezultatem jest miła odmiana w broni, bez którego, jak wiemy, nie może pójść do dowolnej walki. Podczas gry będzie można zarobić pieniądze i wydać je zgodnie ze swoimi potrzebami. Na przykład, trzeba zwiększyć parametr Gotowe - kupić odpowiednie elementy.

Być może w tej chwili gra nie jest tak doskonałe, jak byśmy chcieli, ale na pewno można go znaleźć godność, nie można pomóc, ale doceniam. Dołącz teraz, aby mieć dobry czas i mieli okazję wyrazić swoją opinię. Powodzenia!