Zakładki

DC Universe Online

Alternatywne nazwy: DC Universe Online

DC Universe gry - najbardziej popularna gra z chwytającego fabuły i ogromną różnorodność najbardziej ekscytujących sposobów. Pomysł na Gry MMORPG Firma Sony Online Rozrywka dowiedział się o popularnym komiksie. Oznacza to, że aktorzy, którzy tutaj spełnione, wszystkie są znane od dawna. Będzie można pokonać w superbohaterów lub supervillains. Jest to typowa walka między dobrem i złem. I po której stronie do wyboru - słuchaj swojego serca i określić dla siebie. Jeśli nie to wieczne konfrontacji, mieszkańcy świata bajki pracowałem do lenistwa. Ale DC Universe Online czeka Cię niesamowitą ilość ciekawych questów, gorących starć między prawdziwymi graczami, bez skrupułów botów pod stopami , który co jakiś czas należy umieścić w miejscu, a mianowicie bezlitośnie zniszczone. Też zawsze musisz śledzić rozwój charakteru dba o przyzwoitych broni, rozwijać różnorodne spokojnej okupacji nauczyć magii i sztuk walki. Dynamiczny rozwój połknąć cię w ich trąba powietrzna! Wywołanie DC Universe Online wolne dać przyjemność użytkowników.

DC Universe Online Rejestracja zajmie cię w kolorowy świat. Musisz założyć konto, wypełniając następujące pola: Nazwa gracza, hasło z potwierdzeniem adresu e-mail, data urodzenia, kraj. Również powinno odpowiedzieć na pytanie, gdzie po raz pierwszy słyszę o tej grze. Następnie umieść zaznaczenie, że chcesz być na bieżąco z wszystkimi wiadomościami i zgadzam się z zasadami gry. DC Universe rejestracja jest zakończona po naciśnięciu odpowiedniego przycisku.

Aby grać w gry DC Universe Musisz mieć pewność, że komputer spełnia minimalne wymagania systemowe niezbędne do rozgrywki. Poniższa konfiguracja będzie odpowiednia

- System operacyjny Windows XP/Vista/7;

- Cykle procesora Intel Pentium 4 @ 3. 0 GHz / AMD Athlon 64 3200 +,

- Karty nVidia GeForce 7800 / ATI Radeon X1800;

- Wideo RAM 256 MB;

- Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX;

- 30 GB wolnego miejsca na dysku twardym;

- 1 GB pamięci RAM.

Wprowadzenie do gry, początkujący musi potrwać kilka decyzji. Nie można po prostu wybrać partię, dla których można walczyć, ale supermoce do stałego użytku, które ostatecznie muszą zostać poprawione. Gry DC Universe Online powód oferty magia, gadżety, kontrola ognia, lodu, natura lub. Słowo dla Ciebie! Kierunek, który lubisz najbardziej i będzie odpowiedzialny za taktykę ogólnych stosowanych w procesie przechodzenia na rozgrywkę. Następnie należy określić, w jaki sposób chcesz się poruszać. Dostępne są trzy opcje. Ten klasyczny, latający, szybkie uruchamianie, akrobatyczne wyczyny.

Istnieje również podział na klasy. Kontrolerów, uzdrowiciele, zbiorniki, DPS - to cztery klasy, do których można należeć. Jednak tylko DPS jest dostępny do każdego, kto chce się stać. Pozostałe klasy mają pewne ograniczenia. No, na przykład, zbiorniki, fani mogą być pożar lub lód.

Nie przejmuj się, że nie będzie w stanie zrozumieć główne punkty DC Universe Internecie. Doświadczeni trenerzy są gotowi przyjść z pomocą. Tu jest Joker i Bettman i Superman i Lex Luthor i innych pomocników, dając cenne wskazówki. Zostań uczniem jednego z nich, aby zrozumieć prawa przetrwania w niespokojnym świecie.

Jeśli chodzi o arsenał broni w grze jest dość imponująca. Są dostępne i dvoruchnye i jednoręczne tematy i karabiny i noże i łuki. To tylko proste przykłady. W rzeczywistości wybór jest bardzo solidne, i masz okazję spróbować wielu śmiertelnych gadżety.

Zaczął Cała chaotyczny ponieważ ciemne siły postanowił zdobyć władzę i przejąć ziemię. Ale ostra opór doprowadził do światła, który wybuchł brutalną wojnę, która także opóźnione. Wiadomo kto wygra, ale wszyscy są gotowi do walki na śmierć i życie. A jeśli można DC Universe grać bez poddania czy utrzymują się aż do ostatniego?

Rozpoczęciem misji szkoleniowej. Jest to, że znajdziesz się nieprzytomny na stacji kosmicznej. Kiedy odzyskał przytomność, okazuje się, że trzeba się stąd wydostać. Ale ścieżka do wolności komplikuje starć z potworami. Jesteś na mistrza GO techniki walki i narzucania ich drogę od nikczemnych stworzeń. Po zakończeniu testu, zostanie przetransportowane do Gotham City zaludnionym superpersonazhami. W zależności od frakcji należysz może iść na komisariat, lub klub nocny.

Który styl jest najbardziej odpowiedni, aby grać DC Universe - kolejny wybór należy do Ciebie. Jeśli nie są bardzo towarzyskie, single mode jest dokładnie to, czego potrzebujesz. Jeśli pragniesz komunikacji i przyjazne środowisko, przyłącz się do ligi. W tym przypadku, wszystkie osiągnięcia będą zgodne. Pamiętaj, nie obyazalovka nie! Jesteś wolny, aby zrobić własną wygodę!

Kimkolwiek jesteś, masz niektóre z cech, które wymagają pompowania. Обратитевниманиенаследующийсписокпунктов: Zdrowie, moc, moc, precyzja, obrona, wytrzymałość, Dominacja, Remonty, rewitalizacji, krytyczny atak burza i Obrażenia, Critical Healing szansa i Efekt Stealth ocena. Im wyższy poziom, i 30 w ich grze, tym więcej możliwości. Umiejętności poprawy stopniowo, z czasem coraz wysokie.

Gry zauroczą Cię od pierwszych kroków! Drodzy podróżnicy, na pewno będą zadowoleni! Powodzenia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more