Zakładki

Deadvide

Alternatywne nazwy: Deadvide

Gra Deadvide - postapokapsticheskaya multiplayer gra fabularna fikcja przeglądarka gatunek. Każdy, kto interesuje się wydarzeniami z niedalekiej przyszłości i chce wiedzieć, co przetrwało na Ziemi zmodyfikowanej, zaleca się, aby odwiedzić oficjalną stronę Deadvide online i stać się częścią atrakcji. Coś się stało, że powinno się zdarzyć. Got Game firm farmaceutycznych z ich doświadczeń. Ich praca doprowadziła do tej katastrofy. W wyniku nieprzemyślanych eksperymentów rozprzestrzeniać straszną pandemię, która na zawsze zmieniła ludzką formę. Od teraz ludzie na świecie stają się pozbawione istoty inteligencji. Zombie są z krwi i nie wiedzą, co czynią. Tylko doświadczony lider zdolne , aby przywrócić porządek w swoich szeregach, organizować je i dostać ćwiczenia. Dołącz do gry włącza chętnych Deadvide takich generałów, a potem wszystko będzie zależało od Ciebie osobiście i wysiłków, które nie pożałujesz w imię osiągnięcia celu.

Aby grać Deadvide, nie potrzebują wysokich wymagań systemowych. Komputer musi być połączony z Internetem, ale nie zapewnia zwykle rozgrywki bez żadnych trzasków. Deadvide Rejestracja zajmuje tylko kilka minut. Musisz podać imię postaci, raport e-mail, należy utworzyć hasło, i określić podłogę i wybierz jedną z nagród. Na koniec kliknij przycisk "Start" i śmiało do nieznanego świata przyszłości.

Aby grać w gry online Deadvide muszą zdecydować o przynależności do klasy. Istnieją trzy klasy ludzi i takie same dla kobiet. Różnią się one w pewnych aspektach. Każdy ma swoje zalety i wady. Jak wiemy, nic nie jest idealne, nie zdarzyć.

Każdy przybysz zaoferował jeden z bonusów, który został zaprojektowany, aby skutecznie rozpocząć Deadvide grę. Wymieńmy je, a co więcej będzie jak - to kwestia gustu. Więc to ilość pieniędzy w kwocie 100 Z, które można kupić, co chce, losowy artefakt, który ma wpływ na charakterystykę broni i zombie, 20 różnych broni i zombie, wraz z komórki, przez które zwiększyć szanse skutecznego ataku.

Zadania zagrażającego ci gry online Deadvide, wszechstronny i bardzo ciekawy. Będzie angażować się w budowę i poprawę własnej bazy danych, szkolenia jednostek zombie tworzących, zapewniając ich wojownikom broni, strategii rozwoju. Odpowiednie szkolenie - klucz do sukcesu w walce. Dowiedz się, jak prawidłowo ustawić broń na polu walki, pokazać swój talent strategiczny i szczegółowe statystyki - po automatycznym bitwa z pewnością zachwyci was. I miło jest zbierać owoce swojej pracy! Po tym wszystkim, zwycięstwo zostanie przelana na Ciebie pewne bonusy. Pamiętaj, że pomimo faktu, że walka odbywa się automatycznie, masz okazję dla wszystkich do obserwowania lotu ptaka. Wszędzie tam, gdzie masz do czynienia z wrogiem, system walki w stylu Tower Defence działa zawsze tak samo. Można zmierzyć się w takich miejscach, jak na brzegu rzeki, pustym mieście, dżungli i wiele innych.

Szanowny nick, Suck umiejętności swojej postaci. Niech to się niezwyciężony, i będziesz dumny z jego tworzenia! Deadvide - gra, w której wiele zależy od siebie. Nie przegap okazji do wpływania na historię przyszłości. Zwolnić planety startowej Plagi i chwale w świecie wirtualnym jego nazwę. Możemy tylko życzyć, że majątek był korzystny dla Ciebie. Zarejestruj się i zabawę dla najbardziej ekscytującej rozrywki!