Zakładki

Obrońcy Ardania

Alternatywne nazwy: Obrońcy Ardania

Procesor: Pentium 3 GHz 4/Athlon 64

Pamięć RAM: 1 GB

Wideo: 256 MB pamięci

Miejsce na dysku: 1 GB

Obrońcy Ardania - gra strategiczna, która łączy w sobie zasady klasycznego gatunku strategii turowej i popularnych współczesnych wież obronnych. Obrońcy Ardania 2012 przenosi nas w bardzo wesołej wszechświecie miejsce gry i nigdy nie żyją w pokoju. Każdego dnia jest coś niezwykłego i obrońcy Ardanew stale walczą z inwazją demonów zaatakować straszliwe bestie, a nawet budzi wieczne zło. Na następnym plagą biednych ludzi pędzi na pełnych obrotach do jego króla o pomoc. W Defenders of Ardania 2012 szt. Nowy plagą stały się hordy nieumarłych, które skrada się stolarki i biedni chłopi nie mieli sposób radzi sobie z martwych ożywają, co oznacza, że ​​dobre, ale tylko władca powinien ponownie wziąć miecz w ręku i na kemping dla zbawienia swego ludu.

Gameplay

Obrońcy Ardania 2012 pc to skrzyżowanie konwencjonalnych "wieżyczki" i prostej strategii działania pośredniego. Nietypowe dla klasycznych strategii powodzeniem połączone w Obrońców Ardania, gdzie można nie tylko bronić swojego terytorium, ale również do prowadzenia szybkich kontrataków i potężne ataki, które zagwarantują rychłe zwycięstwo. Twórcy postanowili dać trochę więcej swobody i możliwości wyrównywania odtwarzacz z jego komputerowym przeciwnikiem. W Defenders of Ardania 2012 gracz może budować liczne fortyfikacje, i wysłać do szturmu na bazę wroga ogromną ilość swoich oddziałów po obejrzeniu tego - dotrzeć do tych, czy nie, bo wróg nie śpi i buduje swoją obronę z najwyższą starannością, tak, że obcisłe kawalerii napaści reduty nie wnikać.

Bitwa bez walki

Oczywiście, wróg nie będzie czekać na ofensywę i wysłać swoje wojska na podbój twierdzy, tutaj będziemy musieli czekać na pierwsze zaskoczenie - przemarsz wojsk, w kierunku siebie, uroczy i uroczyście mijają bez angażowania się w trochę kłopotów. Atakowanie żołnierzy w środki ochronne nie uczestniczą mocno, dając ten zawód na łasce swoich umocnień, a ich główne zadanie - przełamać obronę wroga. Wszystkie jednostki bojowe zostały wykonane zgodnie z wszystkimi wieżami kanonów obronnych, pod kontrolą dostaje kilka rodzajów wojsk, niż wydajność walki, po prostu, niektóre oddziały będą działać szybko, drugie ciasto, a inni będą w stanie zniszczyć wrogie fortyfikacje. Budować jednostki niezliczone Defenders of Ardania nie podano, który wykorzystuje ściśle ograniczyć, jednak umiera na oddziały wroga reduty, będzie można uzyskać dostęp do innej części produkcji "mięso armatnie" i kolejne fale musisz zniszczyć wroga, wzmocnienie pełnego i bezwarunkowego zwycięstwa . Na jednym poziomie, dasz pomocy unikalnej jednostki, bohatera zdolnego do użycia na polu bitwy jego potężne możliwości. Odróżnić bohatera na polu bitwy nie będzie trudne, jako że znacznie wyróżnia się z tłumu jest bardzo dużych rozmiarów. Co do ochrony, z poziomu na poziom, pojawi się coraz więcej możliwości, aby poprawić wścieklizny, będzie musiała złote monety. Model ekonomiczny gry jest prosty w przerażeniu i zrobić coś specjalnego dla zarobków Finansów nie jest wymagana - pieniądze będą gromadzić się automatycznie, trzeba także wydać je mądrze tylko.