Zakładki

Przeznaczenie Kula

Alternatywne nazwy: Kula Zagłady

Przeznaczenie Kula w Internecie - strategia jest ekscytująca gra MMORPG, która jest zdecydowanie jednym z najlepszych w swoim gatunku. Przeznaczenie Kula gra online obejmuje przemyślane i staranne opracowanie w celu gromadzenia zasobów niezbędnych do kolejnych zwycięstw. Pewnością gry przeznaczenie Sphere online będzie interesujące dla wszystkich miłośników strategii jakości. Ale w przeciwieństwie do "klasycznych" strategii, w których występują tylko niektóre próby stworzenia wysokiej jakości, gry multiplayer online gra Kula Przeznaczenia, w którym w pełni opracowane interakcji pomiędzy użytkownikami w świecie gier.

Rejestracja Przeznaczenie Kula nie różni się od procesu w innych wieloosobowych gier online. Trzeba zacząć Przeznaczenie Sphere rejestracji online, gry online, która zawiera nazwę użytkownika, hasło i adres e-mail. Jak widać, nic skomplikowanego tutaj, sprawdzić przeznaczenie gry Kula zajmuje minimum czasu, pozostawiając ekscytujące gry.

Na początku rozwoju świata, trzeba wybrać, w którym do gry ten sam wyścig. Nawiasem mówiąc, wszystkie nazwy w grze są oryginalne i mało prawdopodobne, będzie można spotkać ich gdzieś indziej niż w grze. Razem można wybrać jedną z trzech ras: Voranery, Psolao i Lienzo. Oczywiście różnią się one między sobą, ze swoimi zaletami i wadami jednego nad drugim. Wybierz wyścig dość trudny etap, przed podjęciem konieczne, aby myśleć o tym. Odtwórz Przeznaczenia Sphere potrzebne do wyścigu, który najbardziej pasuje do Twojego stylu gry. Należy przyjrzeć się każdej z wad i zalet przed dokonaniem ostatecznego wyboru. Psolao - to potężne rasy kapłanów i mediów, które pomagają walczyć z najlepszych żołnierzy, potężnych magów i artefakty. Voranery - najlepszy wyścig rozwój technologii. Ścigamy się w magazynie dobrych broni, a także gigantyczne kaderiumnye kuźnię. Genetycy Race Lienzo ma dużą armię z ogromnymi rezerwami rezerw.

Zanim zaczniesz grać w gry online Przeznaczenia Sphere, należy wybrać obszar, w którym komórka będzie. Właściwa kula są pierścienie, które koncentrują się wokół głównej gwiazdy i składają się z komórek. Na początku gry, użytkownik może być tylko na swoich komórkach, ale gra będzie w stanie iść w neutralnym i centralnej komórki. Centralna komórka składa się z ziemi i skał, i neutralnym komórki - to spieczony pustyni. Kompleks jest związkiem sześciu sąsiadujących komórek, a kompleks jest pierścień. Każdy świat gry składa się z czterech pierścieni: Voraniya, Linsord i Psoleon, zamieszkałe odpowiednio voranery, Lienzo i psolao. Istnieje powszechne Melsion pierścień, który jest tworzony dla kolonizacji. Można go zamieszkują wszystkie trzy wyścigi. Przeznaczenie Kula gra online daje graczowi wybór znacznej liczby obszarów na każdy z nich zawiera szczegółowe informacje. Definiowanie zakresu projektu spodobała Ci się, trzeba będzie dokonać wyboru, co jeszcze na polu, aby rozpocząć rozwój.

W przeznaczenie Sphere gry będzie interesująca przede wszystkim dla fanów gier strategicznych, a nie gry z grafiką jak w prawdziwym życiu. Interfejs w grze bez różnego rodzaju bzdury, proste i jasne. Ale nawet bez genialnego szczegółów sprawia, że ​​gra grać znowu i znowu.

Od samego początku gry, każdy gracz otrzymuje niewielką powierzchnię planety, gdzie pochodzi potężnego imperium. Niedogodności dla procesu rozwoju można uznać, że w tym samym czasie można zbudować tylko pięć budynków. Więcej na niekorzyść jest konieczność stałego aktualizowania strony, że z czasem może być nieco nudne. Jak w konwencjonalnych strategii przy użyciu różnych budynków mogą rozwijać technologie i nowe technologie pozwalają na budowę nowych budynków i uzyskać więcej nowych technologii.

Ponieważ nowy gracz nie jest łatwo rozpocząć rozwój i wziąć udział w walkach, gra obsługuje osadzanie prawdziwe pieniądze, które znacznie upraszcza proces gry. Kup konto premium, można również otworzyć specjalne funkcje, które nie są normalnie dostępne.