Zakładki

Deus Ex Mankind Divided

Alternatywne nazwy: Deus Ex Mankind Divided

Gra Deus Ex Mankind dzieli się na temat globalnego spisku.

Dusp Mankind Divided to kontynuacja serii Human Revolution, wydanej w 2011 roku. Teraz Eidos Montreal pod szyldem wydawnictwa Square Enix przygotowuje się do wydania sequela opowiadającego o wydarzeniach fabuły 2 lata po pierwszej części. Chociaż gra zostanie wydana tylko 23. 08 2016, wiadomo, że pobieranie Deus Ex Mankind Divided jest dostępne dla platform:

 • PlayStation 4
 • Windows
 • Xbox One
Strzelanka

Stealth ze znakami strzelca z czołowej osoby rozgrywa wydarzenia w 2029 roku Przyszłość nie jest tak odległa, ale autorzy obdarowali świat gier technologiami, które raczej nie będą dostępne dla ludzkości. Chociaż, biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z fikcją, możesz pozwolić na wszystko.

Bieganie po działce.

Jeśli zamówisz wcześniej, możesz pobrać Deus Ex Mankind Divided z wyprzedzeniem. W społeczeństwie przyszłości nauka i technologia posunęły się tak daleko, że nauczyły się modyfikować ludzi. Uszkodzone kończyny lub organy są zastępowane przez bioprotezy, a ludzie mają nowe możliwości. Niektórzy wykorzystują je do celów przestępczych, a to stawia społeczeństwo przed wszystkimi „zmechanizowanymi” obywatelami.

Sytuacja staje się żarząca się, są uważani za wyrzutków i zmuszani do życia w izolacji. Wśród nich Adam Jensen jest tajnym agentem Interpolu. Jest uzbrojony w mechaniczne bioprotezy i nowoczesną broń. Jest obcym w świecie zwykłych ludzi, a wśród nich takim jak on sam. Dlatego ważne jest, aby określić prawidłowy wzór zachowania, aby odkryć spisek i zrozumieć, komu ufać.

Gracze rozwijający umiejętności Adama, przemieniający go w sprytnego, silnego i mądrego wojownika. Broń będzie również dostępna dla różnych próbek i można ją uzyskać w jednym momencie. Podczas potyczek bohater straci energię, ale w przeciwieństwie do poprzedniej serii, w której musiałeś znaleźć sposób na jej przywrócenie, teraz dzieje się to automatycznie.

Wśród nowych produktów Deus Ex Mankind Divided na PC, zobaczysz tytanową tarczę, tymczasowo chroniącą przed fizycznymi uszkodzeniami. Inny bohater nabył Teslę, użyteczną broń, która działa jak paralizator, ale z silniejszym ładunkiem elektromagnetycznym. Jest zamontowany w szczotce i uwalnia 4 ładunki. Zmieniła się funkcjonalność nano-ostrzy: mogą one działać jako broń zdalna, a nielegalny pistolet uderzeniowy jest zamontowany na przedramieniu PEPS Adama.

Frakcje i postacie.

Jest całkiem naturalne, że w tej sytuacji ludzie dzielą się na dwie grupy:

 • KPA koalicja praw wzrosła
 • ОП 29 grupa operacyjna

CPA to grupa pozarządowa, ale mająca znaczenie w świecie politycznym, ponieważ reprezentuje znaczną część populacji ludzi powiększonych. Koalicja znajduje się w Niemczech, a na jej czele stoi były lekarz Talos Rucker. Ostatnio organizacja zaczęła oskarżać o akty terrorystyczne, mimo pokojowych oświadczeń.

ОП 29 pojawił się z powodu decyzji organizacji rządowych różnych krajów i jest wyposażony w pełne uprawnienia.

W każdej frakcji spotkasz kilka postaci. W szeregach CPA są:

 • Talos Rucker, szef koalicji. Dla ochrony powiększonych ludzi preferują metody bez przemocy, ale ktoś je zastępuje.
 • Victor Marchenko jest skłonny do radykalnych metod.
 • Watslav Koller inżynier pozbawiony zasad augmentacji pod przykrywką mafii Zhvali.
OP000: Kompozycja OP 29:

 • Adam Jensen marzy o zatrzymaniu Iluminatów, aby uratować świat.
 • Kierownik oddziału Jima Millera.
 • Alex Vega pomaga Adamowi dowiedzieć się wszystkiego o Iluminatach.
 • Chikain pilot w grupie Adam.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more