Zakładki

dino Burza

Alternatywne nazwy: Dino Storm

Dino Burza w Internecie - darmowy multiplayer oparty na przeglądarce gry o dinozaurach. Twórca spektakularnych akcji jest firma Splitscreen Studios. Co to jest tak interesujące, przygotował dla nas deweloperzy? Przed pojawiają się wspaniałe zdjęcia w 3D z dzikiej przyrody i wędrówek po kowbojów sąsiedztwa obarczony dinozaurów. Możesz siedzieć dumnie na jednym z dinozaurów i obsługi broni laserowej przeznaczone do ochrony przed wrogami. Podróż Dinovillyu zapowiada się fascynująca. Wybierasz się na wyprawę, należy być dobrze przygotowani, bo niebezpieczeństwo może czyhają na każdym kroku. Można odwiedzić różne miejsca, nauczyć się wielu kanionach. Po drodze spotkał klany bandyta, z którym walczyć shlestnutsya. Tak więc, otrzymasz fantastyczny reputację wśród mieszkańców świata. Turystyka również przyniesie Ci więcej ekscytujących przygód na boku i zyski. W środowisku, zawsze można zdobyć cenne rzeczy. Znaleziono drapieżne można użyć siebie jako przeznaczone, lub sprzedać na powrót do miasta i stać się jeszcze bogatsza. Gromadzić złoto, sprawia, że ​​ten wyczyn i spróbować zarobić uznanie i zawsze jest Twoja najlepsza godzina! Możliwe jest, że z czasem będzie się szeryf miasta i zrobić wszystkie swoje marzenia!

Zacznij grę pozwalają Dino Burza rejestracji. Po jej zakończeniu, zostanie przetransportowane do kolorowych miejsc gry. Nawiasem mówiąc, proces rejestracji jest bardzo prosty. Musisz wpisać w specjalne pola e-mail i hasło. Następnie warunki użytkowania i kliknij "Zarejestruj". Utworzyć konto na oficjalnej stronie gry lub wprowadzić do niego na dostępnych portalach społecznościowych (Facebook, VKontakte, poczty ru, koledzy, Twitter). Zacznij grać Dino Burza może być każdy. Wymagania systemowe są niskie, a więc nadają się do rozgrywki nawet komputery z przeciętnych parametrach. Więc pospiesz się przyłączyć!

Więc, gry Dino Burza pozwala uprawiać własne smoka i nim zarządzać. To, co wolisz pierwszy. Ale stopniowo będzie otwierać kuszące perspektywy. Od blisko Dinovillya być wiele kopalnie złota przyjdzie czas, kiedy czujesz siłę do przejęcia jednego z nich. Wystarczy wyobrazić sobie, jak wiele można sobie pozwolić, coraz złoto się! Ale podczas gdy nie jest to możliwe, i można zrobić banalne rozboje. Nawiasem mówiąc, kiedy się wzbogacić powinny same być ostrożny złodziei. Będzie również użyteczny spacer, podczas którego ma wszystko dobre. I będziesz miał wszelkie szanse, aby bronić sporny budynek i ostatecznie stał się obóz postavitelnogo Właściciel gromadzić bogactwa oraz cieszą się doskonałą opinią. Cokolwiek zrobił, począwszy Dino Burza gry, możesz to zrobić ze swoimi przyjaciółmi. Tworzenie klanu i zapomnieć o samotności. Uwierz razem nie tylko interesujące, ale także bardziej wiarygodne. Cóż, jak nie możesz powiedzieć, że należy dążyć do kariery. Oczywiście, jeśli nie masz ambicji, rzucać takie przedsięwzięcie, i po prostu cieszyć się życiem prehistorycznych stworzeń. Ale jeśli chodzi o to, aby wspiąć się na innych graczy przyciąga, starają się zdobyć większe uznanie i spróbuj uruchomić na szeryfa. Kto wie, może się poszczęści? Wysokie stanowisko wiąże się z pewnymi przywilejami. Idź na całość!

I, oczywiście, że należy powiedzieć kilka słów na temat dinozaurów. Wśród nich są mięsożerne i roślinożerne. Każdy dinozaur jest wyjątkowy, ale staje się właścicielem jednego z nich, będzie monitorować parametry, takie jak rentowność, siły i wytrzymałości. Mamy listę gatunków dinozaurów, które są dostępne dla oswajania. Ten Tyrannosaurus, Tsentrozavr, brachiosaurusa, Karnotavr, Tselofiz, Pahitsefalozavrid i Parazaurolof. Do jazdy jeden z nich - wyjątkowa uczta! I kolejna niespodzianka, zwiększyć szanse dinozaura dozwolonym przez implanty. Na przykład, dlaczego nie użyć implantu witalność, siłę, zwinność, wytrzymałość, czy jakiś inny?

Możesz zacząć Dino Burza gry online za darmo, aby poczuć dreszcz. Gra jest bardzo różnorodny, zróżnicowane, dynamiczne i wciągające. I w celu zweryfikowania tego, po prostu trzeba odwiedzić ten świat gier! Przyjemne doświadczenie!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more