Zakładki

Divide & Conquer

Alternatywne nazwy: Dziel i rządź, D & C

Ty uwielbiam wszystko, co wiąże się z kosmosu? Następnie podzielić & Conquer Online stworzona właśnie dla Ciebie! Lokalna gwiazda nie jest zbyt ponury i, co więcej, nie jest dostępna. Bo gdzie są ludzie, którzy nie oczekują ciszy i spokoju. I dziel i rządź gry online dowodzi to porządek rzeczy już jedną nazwę.

Tak więc, wymagania systemowe:

• Nowoczesny system operacyjny (XP, Vista, Windows7)

• Ekran o rozdzielczości 640 * 480, przy minimum będzie najlepiej jeszcze, 1024 * 768,

• Nowoczesna przeglądarka (Opera 8 są idealne. 5, Safari, IE5. 5, Firefox, Camino, Mozilla 1. 5)

• Łączenie się z Internetem za pośrednictwem modemu lub GPRS.

Aby rozpocząć pracę na wielkich planach uchwycić miejsca, należy najpierw, na oficjalnej stronie gry, przechodzą na etapie podziału rejestracji i podbić. Nie będzie musiał wypełnić standardowy formularz:

• podać nazwę,

• hasło;

• poprawny adres e-mail;

• płeć i datę urodzenia.

Po początkowej określana wyścigu. Rejestracja w dziel i rządź gry daje szansę stać się członkiem jednej z następujących narodowości: Fatas, Techs, Nowe ludzi, Wanderers, Grayers, ciemne Watchers, kamienie Rage. Opis każdego z nich można znaleźć bezpośrednio na miejscu. Na początek lepiej wybrać standardowy rodzaj ludzki - Nowe ludzi. Później można go przekształcić (i każdy z wyżej), jak chcesz, a tym samym uzyskać własne, unikalne ludzi. Ponieważ gra online Divide & Conquer oficjalnie pozwala na stworzenie dla siebie niezliczone rachunki będą wyobraźni, gdzie hulanki. Przy okazji, tak w Divide and Conquer Online zaleca, aby najpierw utworzyć sojuszników - w twarz, że tak powiem. W przeciwnym razie, można dość szybko wyeliminowana.

Po decyzji w sprawie i skonfigurować wyścigu, dziel i zwyciężaj Rejestracja krok można uznać za zakończone. Kolejny krok - wybór "domu" w świecie. Ci, którzy chcą tworzyć własne imperium, lepiej osiąść w obwodzie. W każdym razie, do Państwa dyspozycji od samego początku tylko niewielka grupa jednostek: gubernator, jednostki samoobrony, koloniści, poszukiwania trzy sondy i transfer na lot. "Zacznij grać w gry online dziel i rządź" oznacza "znaleźć odpowiednią planetę." Najpierw, za pomocą sondy, a dopiero potem ładowane do promu i przejść się do rozwoju planety. Nawiasem mówiąc, to wyszukiwanie może odbywać się więcej niż jeden dzień. Dla początkujących najbardziej praktycznym rozwiązaniem będzie planeta o największej powierzchni, co oznacza więcej środków, ludzi i pieniędzy.

, Aby rozpocząć odtwarzanie Divide and Conquer Online gry zalecane jest zapoznanie się z podstawowymi funkcjami i zasadami określonymi w tym samym miejscu - na oficjalnej stronie tej strategii turowej. To tutaj dowiesz się szczegółowo na temat zasobów współmierne (minerałów, energii, organiczne), gry i bonusy szczególnych warunkach klimatycznych planet z wybranym ludziom. Trzy razy dziennie oblicza ruch. Tak dwa razy dziennie przychodzą do podziału zabaw i reguły byłoby wystarczające.

Jak wspomniano powyżej, Divide and Conquer online gra bardzo nazwa wyjaśnia, że ​​priorytety piłkarzy musi znajdować się w pobliżu ich stosunkach dyplomatycznych. Fani intrygi politycznej odkryją szeroki zakres działań obejmujących relacje i "unia wojna-neutralny" i "zwierzchnik-wasala."

Razem: Play dziel i rządź, na pewno byłby Pan zainteresowany, mimo pewnych niedociągnięć nieistotnych, dając wrażenie pośpiechu deweloperów. Jeśli olśnić nocne niebieskie przestrzenie, warto starać się grać tak. Inną niewątpliwą zaletą: dziel i rządź gra online za darmo! Więc ... powodzenia!