Zakładki

Dragona

Alternatywne nazwy: Dragona Online, Dragon Online

Dragona Online - fantastyczne wolny multiplayer gra fabularna z oryginalną fabułą i pięknymi nowoczesnej grafiki. Użytkownicy będą mogli dołączyć do bohaterów-Dragoni, którzy mają zdolność do łączenia się z duszą smoka. Zatem Dragonnes przekształcić potężne formy walki, który jest kontemplacja jednym przerażające. Ci wojownicy są powołani do walki z siłami zła overlord Dzhurtanom. Chronić świata z włamaniem - to jest ich głównym celem. Zaczynając Dragona gry online, stajesz się jednym z istot zdolnych poczuć dzikość drakońskie krew w ich żyłach. Spodoba ci się - to jest próba!

Dragona Online Rejestracja pozwoli Ci bawić ekscytujące przygody. Będzie można rozwijać w trakcie gry, wykonać wiele ciekawych zadań, walczyć przeciwko znienawidzonym wrogom, szukać sojuszników i wszystkich tych miejsc, aby cieszyć się niepowtarzalnym wystrojem i przyjemny dźwięk. Dołącz do gry Dragona Online zajmuje bardzo mało czasu. Wpisz adres e-mail, utworzyć hasło i wpisz je ponownie w następnej linii, a następnie przystąpić do wypełnienia dodatkowych pól (nazwa, wybierany na dwa pytania i odpowiedzi na nie). Należy pamiętać, że fakt założenia konta zgadzasz się z warunkami realizacji projektu.

Przed rozpoczęciem gry, należy zapoznać się z listą zalecanych wymagań systemowych. Aby grać w Dragona Online będzie potrzebny jest komputer o następującej konfiguracji: System operacyjny Okna XP / Vista / 7, procesor Pentium Podwójna rdzenia lub wyższy Karta graficzna Radeon HD 3650 / Geforce 8600 GT , 20 [ _3_] PL miejsca na dysku i 2 PL RAM. Jeśli te parametry wszystko w porządku, można zanurzyć się w magicznej atmosferze wirtualnego wszechświata.

Jesteś transportowane do świata, składającej się z kilku kontynentów, a mianowicie Bartan, Nazallan, Souhayr Dolina Smoka Pampus. Na każdej z nich Gry MMORPG zaoszczędzone niespodzianek gry dla graczy i tak będzie podróżujesz naprawdę niezapomniany. Dostaniesz zarówno kolorowe lokalizacje i ponure, ciemne miejsca. Ta różnorodność sprawia, że ​​rozgrywka nie nudne i trudne do przewidzenia.

Gra Dragon Online oferuje podświetlenie jako transformacji. Ze względu na przemiany można całkowicie zmienić swój wygląd. Ta specjalna umiejętność pomaga kupić dodatkowy wzrost mocy właściwości magiczne i fizyczne. Jednak zawsze należy pamiętać, że musi jądro energii, jest szczególna energia. Energia ta jest uzupełniana przez eksterminacji potworów. Transformacja jest kompletne i częściowe. W częściowej zmianie jest tylko jedna część ciała. Smok uśpione w każdym z was, i go obudzić w najlepszym najlepsze!

Jednocześnie magiczne ziemie zamieszkane przez przedstawicieli czterech ras. Każda rasa ma dwie klasy. Przyjrzyjmy się im bliżej. Więc ludzie (klasy: strzelec, snajper) - niesamowite swingers, którzy wiedzą, jak wiele sposobów, aby zrekompensować swoje braki. I mimo, że nie są wystarczająco odporne fizycznie, a raczej słaby w magii, a oni są na ogół krótkie życie ludzie są szczęśliwi. Korzystają one z ciężką zbroję, a kolejne dzięki sojuszu z krasnoludów mają dostęp do najnowszych technologii. Oprócz ludzkiego umysłu żywe i wnikliwe, a korzyści te nie zabierze! Kolejny wyścig - potasu (klasy: opiekun i zabójca), jest zupełnie inna od człowieka. Ten wyścig jest słusznie uważany za najmocniejszy, z powodu wyścigu w jego żyłach płynie krew błękitnego smoka. Potasu moc odstrasza wielu nie próbuj zadzierać z nich. Trzeci wyścig - Eldin (klasy: Strażnik i magów), którzy uważają się prawowitymi dziedzicami czarownicy era smoków. W odniesieniu do zastosowania magiczne, w tym przypadku, że nie mają sobie równych. I Eldin długowieczność i zasłużenie uważana za najpiękniejszą rasę. I ostatni wyścig - katchi (klasy: Shaman oraz Scout), których dotyczy Wielkiej Wojny i pragnienie powrotu do życia siedziba dawnej świetności. Członkowie ich rasy dumny, zaciętej bitwy, celowy. Jak widać wszystkie inne rasy i każdy atrakcyjny na swój sposób.

Gra Dragona Online pozwala nie tylko ujawniają tajemnice wyspy Bartan, lecz także stworzyć swoją historię. Z takich możliwości, nawet najbardziej wymagający użytkownik będzie zachwycony. Tak, świat gry jednocześnie piękny i okrutny. Ale jest to połączenie nie pozwala stracić zainteresowanie projektem. Upewnij się, że zalety gry na własnym doświadczeniu i pozwala pozostać przyjemne doświadczenie!