Zakładki

Smok Urodzony

Alternatywne nazwy: Smok Urodzony

Gra Smok Urodzony - to darmowa gra na przeglądarkę, wydarzenia, które występują na wyspie Solstheim, która jest bardzo podobna do gry Skyrim. Gdy gra Smok Urodzony Online. Obrońcy Relinduna zaczyna atakować Cię sekciarzy, którzy uważają cię za zdrajcę i chcą cię zabić na rozkaz Miraaka. Następnie przenieść się na wyspę Solstheim, aby dowiedzieć się, kto to Miraak, i jak można go zatrzymać.

Przed rozpoczęciem odtwarzania Smok Urodzony , upewnij się, że komputer spełnia wymagania systemowe, takie jak: procesor częstotliwości - 2GHz , 1 GB RAM, karta graficzna - 128 MB. Dołącz do gry Smok Urodzony nie zajmie dużo czasu i łatwo:

1. Na stronie głównej, wybierz pozycję "Rejestracja";

2. Proszę podać poprawny adres e-mail;

4. Podaj bezpieczne hasło i powtórzyć go;

5. Wybierz opcję "Wyślij", a Smok Urodzony jest na rejestracji.

Solstheim Island jest dość duży. Zawiera trzy główne miasta, gdzie można spotkać ludzi i wykonać zadania, jest więcej niż 40 innych miejsc na mapie, w tym ruiny, obozy bandytów, jaskinie, w których można zrobić pracę lub po prostu zbadać ich do zainteresowania [ _3_] Smok Urodzony Online .

Głównym gry Quest Smok Urodzony składa się z siedmiu zadań. Po przyjeździe na wyspie Solstheim, można zauważyć, że ludzie tam są nieco zdezorientowani. Budują kapliczki Miraaku ale nie wiem dlaczego, a oni słyszeli o Miraake, ale nie wiem gdzie. Więc musisz najpierw uwolnić ludzi Smok Urodzony Online Miraaka od zarządzania, to należy spojrzeć na energię potrzebną do można go wygrać. Zabawne, że ostatnia część wymaga śledzenia pewne siły i jeździć na smoka, który powinien przyjść do głowy każdemu, kto ukończył główny quest Skyrim.

Wiele z gry Smok Urodzony połączone z badaniem czarnych książek. Podczas gdy szukasz informacji na temat Miraake, napotkasz jakiś czarny książki, z których każdy zabierze Cię do apokryfów, królestwa księcia Hermaeusa Mora. Można również uzyskać premię dla każdego czarnym książki, które można przeczytać w dragon urodzenia Online , i te premie zawierają przydatnych rzeczy takie jak usunięcie friendly fire przeciwko zwolenników i jest w stanie przywołać kupca, tak, że można sprzedawać przedmioty, jeśli masz nadwyżkę.

Niestety, te dodatki są ograniczone do Smok Urodzony Online , a więc nic nie zmieni się w głównej części gry.

Będziesz Smok Urodzony gry i zobaczyć, że gra jest nastawiona bardziej na zawodników środkowej warstwie. Niektóre walki mogą być ciężkie (głównie dlatego, że magia jest minimalny opór charakter), a bohater musi zachować broń i nie umrzeć przed ostatecznym walce Miraaka. Jeśli masz postać w Smok Urodzony Online , która może pokonać smoka, będzie można grać [_2_ ] Smok Urodzony bez żadnych problemów.

Ogólnie gra Smok Urodzony Online. Obrońcy Relinduna dość dobrze rozwinięte. Zawiera wiele dodatków, niektóre duże i małe, i choć nie wszystkie z nich działają na tyle dobrze, przynajmniej niektóre z nich mogą uzyskać ocenę "A". W szczególności, można nazwać czarnym książkę i studiować Apokryfy, a niektóre questy Smok Urodzony Online .