Zakładki

Dragonica

Alternatywne nazwy: Dragonica

Dragonica Online - darmowa gra fabularna, która wśród innych gier oferuje mnóstwo humoru i parodii filmów i książek.

Aby pobrać i grać online gry Dragonica, trzeba mieć następujące wymagania systemowe:

Minimalne:

• System operacyjny: Windows Vista / XP

• Procesor: Pentium 4 1. 6GHz, AMD XP 2500 +, AMD Athlon 64 2800 +

• Dysk twardy: 2 GB

• Pamięć: 512 MB

• Karta graficzna: GeForce FX5200 lub Radeon 9600 SE

• Airconditioner: DSL / Kabel

Aby rozpocząć gry Dragonica Internecie musi być rejestrowane. Rejestracja Dragonica jest w następujący sposób:

1. Wpisz swój adres e-mail.

2. Następnie wpisz swój login.

3. Wymyślić hasło.

4. Wybierz podłogę.

5. Zgadzam się z regulaminem użytkownika i kliknij na okno "Play".

6. Po rejestracji jest ponad Dragonica, automatycznie rozpocząć pobieranie gry. Po zakończeniu instalacji, aby wejść do gry przy użyciu loginu i hasła podanych podczas rejestracji.

Dragonica Online gry - jest to przyjemne zajęcie.

Zagraj Dragonica niezwykle interesujące i realistyczne. Wszystkie modele i dekoracje świata, w którym będziemy podróżować w 3D. Nasycone i żywe kolory stworzyć poczucie, że jesteś na stronach pięknie ilustrowana książka z bajkami.

Raz, czarownica nazwie Faris postanowił smoka z jego zaklęć i łańcuchów przytrzymujących. Uwolnienie złego smoka, zdobyła boski status. Musisz pokonać armię i elga Faris - po przejściu przez wiele ekscytujących przygód uwolniony smok,.

Dragonica Online Gra ma cztery klasy:

• Warrior - Knight, Paladin, Gladiator, Spartan

• Archer - Archer, Hunter, Ranger, snajper

• Mag - Sługa Priest, Arcymag, Kreator

• Złodziej - Jester, arlekin, Assassin, Ninja

Dzięki dobrej Warriors strój może wziąć na siebie ciężar siebie. Wojownicy są przeszkoleni w takich umiejętności jak: ". Taniec z mieczem" uderzeniem, rozbijając cios, cios młota, podrzucając i ponownie uruchomić tzw

Łucznicy - mistrzowie atak dystansowy. Także niesamowite umiejętności strzeleckie, że zastawił pułapkę, zarządzanie zwierząt, a także znany z wielu innych talentów. Łucznicy mają takich umiejętności: moonwalk, potężny strzał, skierowany strzał, obrony powietrznej.

Magowie używać zaklęć, atakując przeciwników. Magee jego czary mogą wyrządzić szkody na wielu wrogów na raz. Co więcej, w ich mocy, aby poprawić zdolność współpracowników i sojuszników wpływa na stan. Magee poprawić następujące umiejętności: powolne gojenie napływ many - zwiększa magiczny atak, połączenie powietrza i niszczyciel - porażenie prądem.

Złodzieje mają możliwość łatwego unik ataki i przejść szybko. Zadają one krytyczne trafienia są również w stanie podnieść morale współpracowników. Umiejętności związane z Thief: podrzucanie, wściekłość powietrza, rozbijając cios i atak rakietowy.

Dragonica Online gra pełna przygód. Na poziomie czterdziestą piątą swojej postaci po raz pierwszy spotkać się z Zielony Las lochu. Ponieważ ataki zło Drwal Poda Bernauna że mieszka w Pine Hills plemienia Mika przegapić kiedy Zielony Las całkowicie podporządkowane odwrócił czarnej magii. Archer Zangoru wyjaśnić bardziej szczegółowo, co zadanie będzie wykonane.

Lubisz grać w Dragonica, bo tu na każdym kroku można się spodziewać nowych przygód. Na poziomie pięćdziesiąty drugi postać spotka szaman Mutishey zaczarowany i sielankowe smoka Riviusom. Po charakter i szaman smok wygra, otrzyma część mechanizmów obronnych i innych ubrań, a otrzymasz nowe zlecenia i zdobyć nowe osiągnięcia.

Dla zwycięstw i wykonywania zadań Quest Internecie Dragonica zapewnia nagradzać swoją postać w postaci punktów doświadczenia. Osiągając kolejny poziom, może nauczyć się nowych i poprawę istniejących umiejętności. Dalsze szkolenia - wojownika w Rycerz Rycerz Paladyn i tak itd. - Pojawia się po szczeblach XX i czterdziestym.

Dragonica Internecie - niesamowity świat pełen humoru gry. Czas spędzony na tej grze, latać dużo zabawy. Dołącz do gry Dragonica czeka na Ciebie!