Zakładki

Dragon Nest

Alternatywne nazwy: Dragon Nest

Gra Smok Nest - mieszanina MMORPG i zręcznościowa slasher, fantastyczna gra klienta opracowany przez studio Eyedentity Korei Południowej gry. Główną zaletą Smok Nest on-line - Najnowszy system walki non-target. Walki są szybko i dynamicznie, a zwycięstwo w nich zależy od umiejętności gracza. PvE i PvP dobrze przemyślane. Odmiana całkowicie eliminuje nudę. Będziesz uczestniczyć w cyklu niesamowitych przygód! Przyłącz się do walki z zombie, chwyć kluczowych punktów związanych z wojnami między zespołami. Jeśli jesteś zmęczony z tych burzliwych wydarzeń, zaangażowania, np. rolnictwo czy wędkarstwo.

Aby rozwinąć swoją działalność w świecie fantazji, musimy Smok Nest rejestracji. Również trzeba pobrać grę. Na stronie rejestracji, wprowadź adres e-mail, jak również pseudonim na forum. Po utworzeniu akakunta downloader można pobrać grę. Wszystko pomyślnie przeszedł, a następnie gra online Smok Nest pracował płynnie wymaga te minimalne wymagania systemowe:

- OS Vista SP2 (32/64bit) / Windows 7 (32/64bit);

- Procesor 12,

- Video NVIDIA GeForce 285 / ATI Radeon 4870, [_2_ ]

- Dźwięk Bezpośredni x 6. 0;

- 1. 5GB pamięci RAM i 1. 5 GB miejsca na dysku twardym;

- Internet modem 56k.

Smok Nest zacząć grać z tworzenia postaci. Wymyślić nazwę, wybrać fryzurę, rysy twarzy, ubranie i buty. Ponadto, należy zdecydować, jakiej klasy będzie należeć. Dragon Nest zamieszkują Archer, czarodziejkę, duchownych i żołnierzy. Łucznicy - wdzięczne, szybkie i zwinne stworzenie sukcesy w atakach w pobliżu i odległych. Jednak nie są one trwałe, mają słabą obronę. Czarodziejka - mistrzowie atak dystansowy, że można pisowni dziesiątki walki wrogów. Są one w stanie kontrolować działania przeciwników i wpływać na przebieg bitwy. Dawno czarownice miał szansę stać się najlepszym z najlepszych, ale przyszedł trudne czasy i musiał walczyć z potworami, zdobywając ten pokój. Duchowni - niezwykle wytrwałych wojowników szlachetnego urodzenia. W stanie odciągnąć potwory i zadać śmiertelne combo. Posiadamy leczniczej magii. Karmione im tylko możliwość wyboru. Dzielni wojownicy - szok i specjalistów w połączeniu z potężnymi atakami produkcji. Shine w walce wręcz, ale problemem jest to, że w przedziale klas po prostu nie może sobie pozwolić.

Gra gry Smok Nest Internecie trzeba, dostępnym sprzętem. Chodzi o to, że różne przedstawiciele klas dostępna broń i mundury. Dla łuczników - to krótki, długi łuk, kusza. Na czarownice - Grimoire kula lalki. Dla duchownych - pręta łańcucha mace. Oraz dla żołnierzy - miecz, topór, młotek. Oprócz wyżej w gry Dragon Nest, istnieją różne biżuteria i mikstury, które są przydatne w odpowiednim momencie. Broń i zbroje można poprawić. Rzeczy może być wzmocniona, aby dać im dodatkowe właściwości, które są naprawdę zabójcze. Można również tworzyć obiekty. To pomoże kowali. Są w stanie stworzyć arcydzieła.

Smok Nest on-line - to tajemniczy świat Altera, która pomimo szalejącej kontrowersji i wpływem sił ciemności, jest dość schowek. Tutaj można odwiedzić ośnieżone góry, kwitnienia na równinach, w opuszczonych ruinach, lasy pełne tajemnic, w cichej i spokojnej wsi, w parku, co jest w istocie - przejażdżka. Aby zapisać ten piękny świat od straszliwych smoków, gracze będą szukać i zniszczyć zło antidotum.

Gra Smok Nest może być sam lub wraz ze swoimi lojalnymi przyjaciółmi. Tutaj jest to, aby zdecydować, jak być bardziej komfortowe. Warto wspomnieć, że grupa może walczyć z potworami całe pułki, a nie jest na ramieniu.

Bok i wykonać podstawowe codzienne zadania i zdobyć doświadczenie. Czy te atuty w grze, aby stworzyć wszystkie warunki! Do wykonania najtrudniejszych zadań można uzyskać tytuł. Ten napis obok nazwy postaci, dzięki właściwości, które mogą podnieść.

Pompować charakter, wystarcza na co najmniej godzinę dziennie, aby przyjrzeć się grze. Cokolwiek się stanie, nie wyłączaj utwór! Ukończyć wszystkie poziomy i stać się prawdziwym bohaterem!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more