Zakładki

Drakensang Online Wprowadzenie

Alternatywne nazwy: Drakensang Online

Drakensang Online - to darmowa gra fantasy w przeglądarce internetowej, gdzie jest magia i cuda. Jest to świat, w którym wiele niebezpieczeństw i różnych stworzeń, gdzie sług ciemności, który uwolnił najstarszego wroga ludzkości - Dragon.

Drakensang Online gra jest darmowa i nie wymaga instalacji klienta gry. Jest kompatybilny z każdym popularnej przeglądarki. Wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć grę, to Rejestracja Drakensang Online: jeśli masz zarejestrowane konto na Facebooku, może być używany jako biurko w grze, po prostu klikając na baner knobku Facebook, a następnie nadać uprawnienia dostępu do samego konta. Jeśli to konto nie, to wykonaj następujące czynności: na stronie głównej, klikając na przycisk "Zarejestruj się", aby otworzyć okno rejestracji, w których pola należy wprowadzić nazwę (imię), hasło, e-mail, data urodzenia, kod Bonus i zaznaczyć akceptację zasad i warunków poufności. Kliknij na przycisk "Rejestracja" na tej rejestracji w Drakensang Online gry. Następnie przejdź do nowej strony witryny będzie musiał wybrać serwer gry z listy i stylu gry (PvE i PvP). PvE-player jest na świecie, a PvP - gracz kontra gracz jest. Następnie naciśnij przycisk "Start Game" i otworzył nową stronę do tworzenia swojego bohatera: może to być Dragon Warrior, Mage Koło lub Rangers, to wybrać podłogę, i wzrost włosów. Przypisać mu nazwę, a następnie naciśnij przycisk "Utwórz". Wszystko jest teraz możliwe, aby rozpocząć swoje pierwsze zadanie ...

Jak już wspomniano, Drakensang Online gra obecnie ma trzy klasy: Mages grono Smok Warriors i Rangers.

Magowie Circle - ta klasa ludzi wysokiej inteligencji i wiedzy o magii. Są właścicielami esencje ognia, lodu i błyskawic, i poprawić ich siłę z magicznych ataków.

Dragon Warriors - ta klasa jest niedoścignionym mistrzem walki wręcz. Dzięki ich nawet wściekłość, że są w stanie stosować umiejętności szczególnie skuteczne. Tak już walczą z wrogiem, są one bardziej niebezpieczne.

Tropiciele - Członkowie tej klasy są doskonałe strzały. Odbyły się one celem odległość jest osłabienie jego strzał strzał z zasadzki, a następnie pokroić w jego cudownej wręcz ostrza dziobu.

Zagraj w grę gracz Drakensang Online, podróże do różnych regionów (miejsca) w grze. W tym momencie w grze istnieje siedem regionów: Grimmegstoun, Viltvuksshir, Kingshill Slifmor, Shorfolk, Tegansuol i Torstrond. Podróż do tych regionów, gracz wykonuje różne zadania otrzymane od NPC (non-player znaków), oraz w procesie zabijania różne potwory. Nagroda za pomyślnie przeszły questów otrzymuje punkty doświadczenia i doskonalenia umiejętności. W misji questów oprócz punktów doświadczenia i umiejętności, gracz może znaleźć bardzo cenne przedmioty, które są ukryte w różnych miejscach. Stopniowo, z każdym nowym poziomem będą bardziej złożonych zadań.

Gra Drakensang Online ma do dyspozycji dużą liczbę potworów, które żyją w różnych obszarach. Więc grać w gry online Drakensang nie będzie się nudzić, po prostu nie ma czasu się nudzić.

Gra ma zasoby, takie jak złoto, srebro i miedź. A tam - Inomanty (to waluta gry, które mogą, w razie potrzeby, kupić "prawdziwy").

Grać w Drakensanga Online można rozmawiać na forum, który znajduje się na miejscu.

Ogólnie gra robi wrażenie. Być może film poradnik, który można obejrzeć na stronie internetowej pomoże Ci zrozumieć i dowiedzieć się, jak grać w Drakensanga Online.

Wszystko, co teraz oddziela go rejestrację przygód, Drakensanga Online!