Zakładki

Smoki

Alternatywne nazwy: Smoki

Gra online Dragons - nowa zabawka darmową przeglądarką, która spodoba się wszystkim miłośnikom fantasy. Dołącz do gry w Smoków proste i jasne dla każdego, w celu odtwarzania Dragons, trzeba tylko użyć dowolnej przeglądarki, aby uruchomić zabawkę i wypełnić standardowy formularz zgłoszeniowy. Dragons - zabawki, które z pełną prędkością przy użyciu nowoczesnych technologii 3D. Dlatego interfejs i obraz jest bardzo kolorowy i jakościowe. Że Smoki terminarz gier online pomaga jeszcze głębsze nurkowania w fantastycznym świecie stworzeń ogniem.

Jeszcze przed wyjazdem do poczty do rejestracji, wybrać imię i dostać hasło, pojawi się monit, aby wybrać, która strona będzie walczyć

• Valor - spokojnie i racjonalnie wojownicy przedsiębiorców

• Sadar - ascetyczne wojownicy barbarzyńcy

Po której stronie przejść i jakie zasady są oczywiste w świecie gier online Smoki muszą zdecydować, przed rejestracją.

Grać w gry online Smoki mogą być tylko jako przedstawiciel rasy ludzkiej. W każdym z tych dwóch zwalczających imperiów, istnieją dwa główne GP:

• ludzie

• smoki

Są inne znaki - przedstawicieli mniejszych ras - płomień i księżyc elf, minotony i inne, ale działają one tylko jako sojuszników lub przeciwników.

Dragons - gra online z wciągającą grę. Po konfrontacji wojny światowej i złymi siłami bogów Shaab, opuścił dwa wyścigi, którzy pragną wzajemnego krew. W Great Rift - gdzie smoki, połączenie sił z ludźmi zadał decydujący cios złe - tworzy kryształy, które mają wielką magiczną moc, są one nazywane Smocze Łzy. Działka Dragons Online gra jest określone w szczegółach, ale bardzo fabuła świata trzeba czytać Adam, jako wstęp, aby zobaczyć nie.

Dragons oferuje początkującym przekazać zadania wstępne, które każdy gracz otrzymuje od swoich mentorów, w zależności od wybranego Empire - niebieski lub czerwony Valortsev Sadartsev.

Jeśli zdecydujesz się grać w gry online na stronie Dragons wojowników sklepów, lokalizacja będzie pióro War Academy Gaeta, jeśli tak jak wysłać więcej żołnierzy ascetów - to na swój sposób w grze Dragons Online rozpoczyna się w Akademii Wojny Radan.

Pompować jego bohater musi przejść questy i walki z potworami i przeciwników - jak nic nowego, ale grać w gry online Dragons rozpocząć tak szybko, jak na obrońcę swojego mentora.

Pierwszym zadaniem jest poszukiwanie i zniszczyć zdrajca Marauder mlecznych. Ukończenie zadań i wygranej walki, otrzymasz nie tylko wiedzę, ale także punkty reputacji. W świecie potworów Adan może się swobodnie poruszać, więc zaatakować jednego z nich, trzeba go wybrać i potwierdzić swoje zamiary z podwójnym kliknięciem. Każdy pokonany potwór przynosi doświadczenie i nagrody za bohatera.

Walka w grze odbywa się w trybie półautomatycznym. Bohater może wykonać ciosów w trzech różnych szaf:

• ochronne

• atakując

• magiczny

Można pomyśleć o ich taktyki w grze Dragons. Grać i walczyć, warto dokładnie - łączenie regałów, nie zapomnij, że twój przeciwnik może również zmienić swoje stanowisko i używać magii.

Dragons - gra online z systemem walki turowej. Strajki są na przemian - pierwszy, a następnie - wróg. Aby wydostać się z walki zwycięskiej, pobespokoytes wyprzedzeniem o biegu. Specjalne artefakty, magiczne amulety, a nawet broń można kupić w sklepie. W związku z tym, nie zapomnij, aby nie tylko pompować swoje ustawienia znaków, oraz do monitorowania dla amunicji.

Oczywiście, można podbić świat Adan z przyjaciółmi - dołącz do klanów i zwiedzanie Dragons gry na mapie. Rejestracja otworzy drogę do fantastycznej świata silnych i odważnych wojowników i kolorową grafiką 3D. Nie ma potrzeby do dołożenia szczególnych starań, aby poczuć prawdziwy bohater świata smoków. Może i chce grać każdy - pamiętaj, aby spróbować swoich sił w jasnym świecie smoków i wojowników.