Zakładki

Inne światy: Elemental War

Alternatywne nazwy: Inne światy, inne światy

Obok legendy i tłumaczenia oryginalnych cRPG Online Inne światy: War of the Elements oferuje do walki o zbawienie wszechświata i życia Ondel Crystal, którego chcesz wejść w posiadanie przedstawicieli ciemnej strony świata - bardzo zła, zawarte w czterech elementów czterech przerażających potwory. Inne światy w grze: ". Zloveschnost" Elemental War Online charakteryzuje połączenie grafiki fantasy z elementami gotyckimi, co sprawia, że ​​atmosfera i obrazy jakiegoś specjalnego Jeśli chodzi o mechanikę gry i gry w ogóle, to jesteś w oryginalnym systemem walki, gracze walki z pojedynków i bitew między klasami, ciekawych questów i wiele wrażeń z tej niesamowitej i nieprzewidywalnym świecie. Ale wszystko po kolei.

Zacznijmy od minimalnych wymagań systemowych potrzebnych że gry Inne światy: Elemental War Online. Tak

Dopuszczalne systemy operacyjne - Windows 2000/XP, Vista X32 / 7

Procesor Pentium 1 GGts

128 MB pamięci RAM

Stabilne połączenie internetowe.

Gry Inne światy: Elemental War dzieł online w każdej przeglądarce, ale deweloperzy zalecamy korzystanie z przeglądarki Mozilla Firefox.

Zarejestruj się Inne światy w grze: War of the Elements - to proces, który potrwa od wymusić kilka minut. Chodź ofsayta zabawki wypełnić proste formy - adres skrzynki pocztowej (aktualne) hasło i pytanie ochronne (w przypadku wystąpienia problemów z nagłym wejściem pod uwagę). Zarejestruj się Inne światy: Elemental War nadal po włączeniu link podany na adres do korespondencji.

Tak więc, jeśli w innych światach: Rejestracja Elemental War Online jest pomyślnie aktywowany, czas, aby przejść do następnego etapu - tworzenie postaci. Na rozpoczęcie jest zdecydować, które z elementów

Będzie chronić swoją postać, a tym samym przed potworami, które będą walczyć elementy. Ponadto, inne światy: Elemental War gra online, w której znajdują się cztery klasy postaci: Barbarzyńca, Mnich, Mystic, Poszukiwaczem. Charakterystyka wyjściowa Varvara celu zadając większe obrażenia Guardian - na obronę, Monk - uzdrowienia i tajemnicy - na manipulację przeciwnika energii. Przedstawiciele każdej klasy ma cztery główne (i uniwersalne) parametr: energia, moc, recyklingu, wymagany poziom.

Co czeka tych, którzy przychodzą, aby grać w gry online inne światy: War of the Elements? Oczywiście, głównym celem - w celu ochrony przed naturalnymi Ondel kryształkowe "potwory", ale wraz z tym można się spodziewać niesamowitych przygód i walki z graczami, którzy bronią inne elementy. Walki odbywają się w dowolnym miejscu w dowolnym punkcie na mapie innych światów. Wszystko, czego potrzebujesz, aby walczyć z wrogiem w snobistyczny - przedstawić wstępny wniosek do walki. Ponadto, jeden na jeden bitew, jak w innych światach: Elemental War grać i może walczyć na dużą skalę - bitwę pomiędzy dostępnych klas i klanów, które reprezentują każdy jego element. Ale czasami nie jest to konieczne do walki - taktyka dyplomatyczna jest o wiele bardziej skuteczna niż krwawych wojen, czy właściwe podejście do wyboru sojuszników i stworzyć dochodowy sojusz z nimi.

Oprócz rozwoju kariery wojskowej, gracze są również dostępne (poziom piąty) i bardziej pokojowych działań, takich jak jednostki, na przykład. Remeslenecheskih cztery zawody - Rybak, Travnik, Harvester i Prospector. Każdy zawód ma swoje zalety i przynosi różnego rodzaju bonusy. Oprócz swojej kariery wojskowej i rzemiosła przyciąga wielu graczy gry w innych światach: Elemental War okazję spotkać się z drugiej połowy i ustawić życie osobiste, aż do ślubu. A w ogóle, a nie tylko do opisania, więc lepiej idź grać i tworzyć własne wrażenia z gry Inne światy: Wojna elementów.