Zakładki

Duch Smoka

Alternatywne nazwy: Smok Duch, ddgame

Duch Smoka Online - gra przeglądarkowa nowej generacji. Tutaj cała akcja rozgrywa się w magicznym świecie Sherus. Twórcy gry - firma Mental Games - stworzył arcydzieło!

Samodzielna rejestracja w grze Dragon Spirit będą dostępne w otwartej fazie beta bliżej upadku. Ale na oficjalnej stronie internetowej można przesłać swoje zgłoszenie do udziału w zamkniętym teście beta, a następnie dostać szansę gry w duchu Smoka teraz.

W grze Smok Ducha online ma swoje osobliwości. Po pierwsze, ten bajkowy świat naprawdę zachwyca pięknem: widać ośnieżone góry Sherusa, bujne zielone lasy ... Ale niesamowite grafiki gra świata - to nie wszystko! Po drugie - dokładnie zbadane gameplay, system, dowództwo i pojedyncze walki zamek. Ponadto masz możliwość: spotkać się z złych bossów i setki potworów zła; odwiedzić niebezpieczne lochy, walczyć w krwawej areny PvP i dynamicznych walkach PvE; znaleźć wszystkie artefakty, rozsianych po całym świecie. Ale, oczywiście, główną cechą gry jest wyjątkowy i legendarny zaproszenie Smoka na polu bitwy.

Uderzenie unikalny system blokujący. W tej grze, zamek - serce z graczy i miejsce strategii walki. Będziesz mieć możliwość przyłączenia się do jednej z blokad, a ponadto stać się królem. Wraz z innymi graczami będzie stopniowo rozwijać zamek: siać i zbiorów, kamień wyciąg, prowadzić badania i szkolenia wojsk. Za jego wkład w rozwój otrzymasz tytuły i stopnie. Trudniej to zrobić, tym szybciej pałac stanie się centrum królestwa.

Zagraj w gry online Smok Duch przystawki. Cała gra opiera się na pierwotnych walk jeden na jednego systemu i w grupach.

Tutaj są różne rasy

• Ludzie

• Elfy

• Orkowie

• Forsaken

Możliwe jest również w grze Smok Spirit, można wybrać jedną z klas postaci:

• Uzdrowiciele

• Rycerze

• Magee

• Złodzieje

• Kapłani

• Łowcy

• Warriors

Gra ma wszystkie rodzaje taktyki walk i broni, wiele artefaktów i specjalnych funkcji, które pozwala czuć całą dynamikę walki.

W jednym walki PvP i PvE, możesz utworzyć grupę i oglądać bitwę na ekranie swoich towarzyszy i wrogów, aby zobaczyć wszystkie swoje działania na jednej arenie.

Bitew Grupa - jest cechą Dragon Spirit.

Do walk z zespołu przewiduje system: zbierając jego pięciu towarzyszy, oceny możliwości i zdolności każdego z nich, trzeba wybrać godnego przeciwnika. Korzystanie z tej taktyki, można zbliżyć się do samego zwycięstwa.

Odgrywa ważną rolę i miejsce walki, ze względu na prawidłowe umieszczenie graczy na arenie zależy od zwycięstwa: można wybrać jedną z dziewięciu proponowanych terenów.

Te lokalizacje są w postaci pokoi dla kolejnych walkach z najbardziej złowrogich istot. Po bitwie, można przejść do następnego poziomu złożoności.

Zagraj w gry online Smok Duch będzie interesująca i wielcy miłośnicy wędrować przez tajemnicze lochy w poszukiwaniu skarbu. Przeznaczonych do tego specjalnych "stref", które mogą być odtwarzane na dzień dziesięć razy.

Ponadto, aby otrzymać nagrodę. Kiedy ostatnio wielokrotnie, to będzie konieczne, aby walczyć z "lidera". Solo ledwie można poradzić. I w tym kluczowym momencie możesz skorzystać z pomocy Wielkiego Smoka, który jest dostępny na polu bitwy. Te majestatyczne i potężne stworzenia są zawsze gotowi do pomocy graczy.

Gry online Smok Duch ma wiele specjalnych funkcji, z których jeden jest tworzenie przedmiotów, broni i przedmiotów wysokiej jakości. Jeśli chcesz podnieść swój poziom, a następnie uczestniczą w realizacji zadań w grze, której setki, lub wziąć udział w bitwie.