Zakładki

Dwie wieże

Alternatywne nazwy: 2Towers

Internecie Dwie wieże - to przeglądarka gra online (MMORPG) nowego typu, gdzie dominują prawidłowo wybranej taktyki i ducha zespołu. Koordynowane są tylko zabawa zespół i prawidłowo dobrane taktyka pozwolić, aby wygrać bitwę. Gra online Dwie Wieże jest dostępny z każdej przeglądarki.

Aby zacząć grać w gry online Dwie Wieże nie muszą skomplikowane Dołącz Dwie Wieże: na stronie głównej przez kliknięcie na "Rejestracja" przycisk będzie otworzyć nową stronę, gdzie pole rejestracji, wprowadź nazwę (login) zdecydować się na podłogę i Saugus z zasadami gry. Następnie przejdź do następnej strony, wybierz klasę 6 ofert: Budowniczy, Archer, Mage, Priest, balisty i tubylców. Jeśli postać jest to, co ci się nie podoba w grze, można go zmienić i dalej w grze The Two Towers.

Po wybraniu znaku, otwierając menu "Profil", widać tendencję charakteru, tamże wpisz adres e-mail, hasło i wybrać płeć swojego awatara. Dobrze, że to w zasadzie wszystko, co w grze Zarejestruj Dwie wieże zakończone i jest teraz, po wszystkich ustawieniach można grać w gry online Dwie Wieże.

Początkowo, twoja postać zostanie zaproszony do wykonania pierwsze zadanie poszukiwanie, które otrzyma nagrodę walutę w grze. Na tym etapie zadań Quest -13 sztuk.

Gra ma dwie wieże gry online walutę - złoto, srebro i perły. Perełki można kupić za prawdziwe pieniądze, złoto i srebro zarobione w sposób gry.

Do tej waluty w sklepach można kupić różnych broni i amunicji (każdy znak własnej), mikstury i runy.

Każdy z bohaterów ma szansę kupić status (za opłatą): Mistrzu, Bounty Hunter, Warrior, sklepikarz, Scout, Przebranie, Zamrożenie Loach, bankier i aukcje. Oprócz statusu, znaki mają siedem rodzajów cech: atak, obrona, szczęście, zwinność, pracowitość, chciwość i intelektu. I te umiejętności: Magia cios stoneskin, wolniejszy, błogosławieństwo, Anathema, leczenie, silna obsada, ściany Tarcza.

Gra online Dwie wieże oferuje kolejne możliwości partii, ale również dla pewnej ilości waluty gry: Warlord, ziemianin i kupca.

Po ukończeniu każdego poziomu w grze, postać otrzyma darmowy szklanek cech, które muszą być rozdzielone między parametrami bohatera.

Dwie wieże online oferuje kilka rodzajów walk: Arena Walki i walki dla początkujących. A także, tego rodzaju walk, jak "Inwazja" - walczy z potworami (3x7, 7x7), gdzie zwycięstwo jest hojnie nagrodzony.

W Dwie wieże, można użyć do gry Tyr (tutaj można zwiedzić różne umiejętności, walka z potworami, spróbuj inną amunicję i zarobić trochę pieniędzy).

Dla tych, którzy wolą polecenia i koordynowane grę, istnieje możliwość przyłączenia się do klanu. Lub tworzyć własne. Zagraj w gry online Dwie Wieże składa klanowe, a następnie być w stanie rozwiązać wszystkie problemy, które pojawiają się w trakcie gry, wraz z innymi.

Poruszanie się po szczeblach kariery w tej grze, można poprawić tytuł gry od zwykłych do marszałka. Ale to nie koniec, jeśli się wszelkich starań, aby osiągnąć rangę Twierdza Strażnika, to jest prawie szczyt ewolucji gier. Ale ostatecznym celem każdego gracza w grze, to nie jest posiadanie złota i twierdz, i kupić własną wyspę (istnieją cztery typy wysp: Little Island, Little Island, Middle Island i Big Island), i ostatecznie zdobyć tytuł strażnika Island.

Tak na zakończenie tego przeglądu, chcę dodać, co następuje: W grze istnieje wiele ciekawych funkcji, miejsc, budynków i niuanse gry, jak The Two Towers gra online jest "wielkość" i składa się z wielu wysp. W związku z tym, zamiast całości w krótkim przeglądu nie jest możliwe. Najlepszym rozwiązaniem, aby zbadać całą grę, ta gra Dołącz dwóch wież, które będą bawić się w Dwóch Wieżach studiujących je od wewnątrz. Gotowy na przygodę? Dwie wieże check czeka na Ciebie!