Zakładki

Eden Eternal

Alternatywne nazwy: Eden Eternal

Gra Eden - gra się dwa lata temu w stylu anime, który jest przeznaczony dla wielu użytkowników jednocześnie. Jego główną cechą, gra jest znacznie różni się od tych samych strategii - nie jest to okazja, aby zagrać jeden znak z niewielu, a przełączanie pomiędzy wieloma klasami. Jeśli zdecydujesz się na Eden Eternalv grać to nie musisz liczyć na szybkie wejście do szczytu doskonałości i łatwych zwycięstw. Musisz przełamać głowę nad tym, jak stać się odważny, silny i potężny znak.

Mówi się, że dla każdej klasy jest dla różnych cech bojowych. To może być nie tylko premie, że ta czy inna postać otrzyma obrażenia, możliwość wyboru różnych rodzajów broni, możliwość wezwania pomocy zwierzęta i wiele innych. Wszystko w grze można podziwiać przez graczy z pięciu klas, ale zmienić jeden na drugi zajmuje około 20 sekund na dobrym łączem internetowym.

Wymagania gry są dość standardowe:

1. Dostęp do Internetu z szybkością nie mniejszą niż 600 K / sek.

2. System operacyjny - XP, Vista, 7 lub podobny.

3. Pamięci do co najmniej 1 GB.

4. RAM - 1 GB lub więcej.

5. Karta graficzna.

6. Karta dźwiękowa.

7. Minimalne umiejętności gry.

W Eden Eternal Internecie gracze mogą budować całą metropolię, to wszystko zależy od wyobraźni i chęci. Można rozwijać gospodarki i sfery społecznej, zadań wstrzymanych i uczestniczyć w realizacji licznych planów. Z tego powodu, gracz ma możliwość wygrania szacunek mistrzów. Jeśli nie są w stanie wziąć odpowiedzialność za całe miasto, można dołączyć dowolne miasto jako miejsce zamieszkania i rozwijać tam. Trzeba będzie dołączyć do gildii, rozwijać się i pomóc w rozwoju innych.

W Eden Eternal zarejestrowany potrzebne. Będzie to okazją do korzystania ze wszystkich grę bonusową. Nie powinniśmy zapominać o sklepie, gdzie można kupić wszystko, co potrzebne. Sama rejestracja zajmuje bardzo mało czasu, przechodzi na stronie tytułowej gry (pola są wypełnione imię, adres e-mail, itp.

Oprócz budowania pokoju mają okazję spróbować swoich sił w innej kariery - na przykład, aby wziąć udział w walkach, bitew, udać się na poszukiwanie skarbów, itp. itd. Na każdym etapie można pompować bohaterem i otrzyma nagrodę i premie. W rezultacie, jeśli nauczysz się, jak umiejętnie łączyć ataków wojskowych i spokojną egzystencję, a następnie bardzo szybko być w stanie zbudować własne miasto i rozwijać w nim silną infrastrukturę.

W Eden Wieczny gry online bardzo interesujące także dlatego, raz gra może odegrać do kilku tysięcy osób. Ale w tym samym czasie w jednej gildii jest tylko trzy tuziny gracze. Z tym wszystkim nie powinniśmy się oszukiwać, że jeśli dzisiaj wygrali bitwę, to jutro będzie w stanie zrobić to samo. Będzie musiał stale doskonalić swoje umiejętności i rozwijać coraz to nowych strategii.

Zagraj Eden Wieczny garnitury osób w każdym wieku - w rzeczywistości o to, co zrobić, każdy . Tak - grać i poprawić.