Zakładki

Elsword

Alternatywne nazwy: Elsvords

Elsword w Internecie - w tym darmowe gry online RPG faytingovy z dwuwymiarową grafiką w stylu anime. Gra online Elsword ma wsparcie gamepad, czyli można grać za pomocą joysticka. W tej grze możesz stać się legendą, zdobywając zwycięstwa nad swoimi przeciwnikami!

Aby zacząć grać w tę grę, musisz Zarejestruj Elsword. Na początek, trzeba wejść na stronę gry i pobrać klienta gry przez Pando Download Manager.

Wymagania systemowe konieczne.

System operacyjny: Windows 2000/XP;

Procesor: 800Hz P3 lub P4 2. 7GHZ;

Pamięć: RAM 256MB lub 512MB pamięci RAM;

Dysk twardy: 1.3 GB - 2 GB wolnego miejsca lub więcej;

Wideo: GeForce MX400 (32M) lub GeForce FX5700/ATI Radeon 9600 (128MB);

DirectX: 9. 0C 2006 sierpnia lub wyższa. Net Framework 2. 0 i 9. 0C 2006 sierpnia lub wyższa. Net Framework 2.

Instalacja klienta gry, postępuj zgodnie z instrukcjami instalacji (szczegóły instalacji malowane na stronie głównej w "gry"). Po zakończeniu instalacji i wejściu do gry, wpisz swój login i hasło. Rejestracja na ten fakt w grze Elsword kończy i można zacząć grać!

Elsword gra online oferuje trzy grywalne postacie: Elsword, Aisha i Rena.

Elsword - jest mistrzem miecza i doskonałe walki w zwarciu. Jego szybka reakcja, ale słaba ochrona przed atakami magicznymi. Z gry z klasy bazowej Elsword Rycerz i sięgające do 15 poziomu, może on wybrać między klasy Rycerz Mieczy i Magic Knight. Ale to nie jest limit, będzie nadal ewoluować do wyższych poziomów ...

Aisha - czarodziejka. Specjalizuje się w walce na dystans, a może trafić kilku przeciwników na raz. Wszystkie umiejętności ona czerpie z elementów. Zaczynam grać w gry online Elsword podstawowa Klasa Mag i sięgające do 15 poziomu, może wybrać między klasą i Wysokiego Dark Mage Mage. Co więcej, również będzie się rozwijać na wyższe poziomy ...

Rena - to strzelec, który preferuje łuk i strzały. Mające ścisły związek z siłami natury, to ma zdolność do zwiększenia magiczne ataki. Zaczynając grać klasy bazowej Elsword Online Ranger i sięgające do 15 poziomu, może wybierać między klasą i Walki Ranger Strzelanie Ranger. Następnie, jak również Elsword, Aisha, że ​​będzie się rozwijać na wyższe poziomy ...

Gry online Elsword jest szansą dla każdego z bohaterów, aby rozwijać swoje umiejętności i klasy. Tu umiejętności systemowe drzewo. Na każdy nowy poziom daje 2 pkt umiejętności, i mający 5 punktów umiejętności, twoja postać może zapewnić dostęp do nowego zestawu umiejętności. Uszkodzenia spowodowane nabytych umiejętności, znacznie zwiększa z poziomu na poziom.

Ta gra ma w swoim arsenale, odzieży, sprzętu i akcesoriów kosmetycznych, które korzystają z bohaterów.

Elsword online ma wiele ciekawych i ekscytujących misji, które są w najgłębszych lochach. Oprócz misji twój bohater weźmie udział w emocjonujących walkach PvP i dążeniu wykonują zadania, które są otwarte w miarę rozwoju postaci. Istnieje jednak jedno zastrzeżenie, w niektórych miejscach w grze, będziesz musiał przejść kilka razy. Jest on wykonany specjalnie dla gracz nie spełnia jeszcze wszystkich zadań w jednym miejscu nie może pójść do innego. Ale nagrody za ukończenie zadań są na tyle hojny.

Twój bohater może odwiedzić każde miejsce, ale do przejścia specjalnych questów musi osiągnąć pewien poziom. Skomplikowania zadania zależy na jakim etapie swojego bohatera przechodzi. Bardziej złożone misje są wydawane tylko po przejściu proste.

Należy zauważyć, że nie są dobrze realizowane nie tylko realistyczne efekty dźwiękowe, ale również efekty wizualne. W Elsword zagra miło!

Na zakończenie przeglądu, chcę dodać: gry produkuje wystarczająco dobre wrażenie dzięki swojej błyskotliwości. Chcesz sprawdzić? Rejestracja Elsword daje możliwość.