Zakładki

Eredan ITCG

Alternatywne nazwy: Eredan ITCG

Gra Eredan - nowy, ale już ukochany przez miliony grą w karty przeglądarki oparte. Porusza odtwarzacz od rzeczywistości w niezwykły magiczny świat, w którym można być każdy - wielki wojownik lub czarodziej handel prosty mieszczanin lub mag. Gra oddaje dosłownie od pierwszej sekundy, tak jak w świecie marzeń jest bardzo ekscytujące. Pomimo faktu, że gra jest zadeklarowana jako karta, wiele ruchów jest po prostu niesamowite. I pomaga zapewnić świat fantazji i niesamowitą ilość ruchów w grze.

Wymagania gry są bardzo proste:

1.                        Dostęp do Internetu z szybkością nie mniejszą niż 500 K / sek.

2.                        System operacyjny - XP, Vista, 7 lub podobny.

3.                        Pamięci do co najmniej 1 GB.

4.                        Karta graficzna i karta dźwiękowa.

5.                        Minimalne umiejętności zarządzania typu pasjans gry.

Gracz znajdzie coś dla siebie - na przykład, zbieranie kart i bohaterów, handel z innymi graczami gry, uczestniczyć w turniejach, gry i wiele innych gier. Eredan ITCG Internecie - ponad 700 kart, które zapewniają niezliczone kombinacje. A następnie - wszystkie mechanika gry jest przeznaczony do tego, co trzeba patrzeć na karty i połączenie ich, i że zmiany

Jeśli zdecydujesz się zaangażować się w zbieranie, być przygotowany na to, że trzeba szukać prostych i złożonych mapy, rzadkie i powszechne, a więc

Nawet dzisiaj miliony graczy spędzić wiele godzin na grze w karty. I każdy dzień jest coraz więcej. W Eredan ITCG zarejestrowany proste również jest bezpłatna. Jedyną rzeczą, która może skomplikować trochę niego - jest brak wersji rosyjskiej. Trzeba będzie odgrywać podstawową znajomość języka angielskiego.

Interfejs gry jest prosty, przyjazny, a jednocześnie intuicyjny, więc nie ma pracy, aby zrozumieć, co robić i jak. Twórcy udało się nie tylko stworzyć wspaniałą grę, ale jednocześnie zapewnić wejście do niego na dwa sposoby - wystarczy zarejestrować się lub wprowadzić poprzez Facebook (Facebook).

Na początku gry pomaga rozstrzygać dziewczyna Amnesia. I program szkolenia składa się z trzech etapów. Ale autorzy twierdzą, że szczególną uwagę należy zwrócić na pierwszym etapie. W nim do walki dwóch wilków jest bohaterem. To tutaj musimy dowiedzieć się, jakie są pytania i jak grają. Po tym, trzeba radzić sobie z ras, ponieważ bohater może należeć do jednej z kilku ras - ludzie, elfy, bestie, nieumarli itp. itd. Ponadto, każdy znak jest związany z klasą. W ich grze, zbyt mało - doświadczył trudne wojownika światła palcach rabuś mądrego księdza. Istnieje również gildii, którzy są odpowiedzialni za specjalistycznych umiejętności.

Druga faza szkolenia będzie musiał walczyć z żołnierzami. Zagraj Eredan ITCG Ciekawe jest również to, ponieważ zawsze trzeba grać z prawdziwymi bohaterami, uczyć się od nich sztuki walki, a tym samym podejmować własne decyzje, znaleźć wyjście z trudnej sytuacji.

W Eredan ITCG grać może być nieskończony, ponieważ nie zbierają nie tylko kolekcję, ale także tworzyć własne talie, a więc połączenie itd. Ponadto, sklep gry, aby kupować drogie i cenne mapy, szybko pompuje bohatera.