Zakładki

Escilon

Alternatywne nazwy: Escilon

Escilon to gra przeglądarkowa dostępna dla użytkowników za darmo. To jest oryginalna gra MMORPG (z gatunku historycznego). Projekt jakościowo różni się od obecnych gier online, gdyż twórcy zadali sobie trud wyeliminowania różnego rodzaju niedociągnięć. Drodzy gracze, Escylon przyciągnie nie tylko ciekawa legenda, ale także kluczowe funkcje, które mile zaskoczą i zachwycą. Wchodząc w świat jaskiniowców, masz możliwość rozwoju i przeniesienia się do nowych światów, w których otwierają się odpowiednio wielkie, kuszące perspektywy. W ten sposób wydajesz się podążać z przeszłości w przyszłość, czując uroki i złożoność życia w różnych epokach.

Wymagania systemowe gry są minimalne. Na komputerze musi być zainstalowany system Windows (XP, Vista lub Windows 7). Będziesz także potrzebował karty dźwiękowej, klawiatury i myszy. Jeśli masz połączenie z Internetem, możesz zarejestrować się i zacząć grać w grę Escylon online.

rejestracji online w Escilon uczyni Cię mieszkańcem epoki kamienia łupanego. Nie ma potrzeby pobierania programów klienckich. Rejestracja Escylon to prosty i szybki proces. Wystarczy zarejestrować nowy znak, zapisując następujące dane:

 1. Musisz podać login - wymyśl oryginalne imię dla swojej postaci
 2. Podaj płeć (mężczyzna lub kobieta)
 3. Zapisz swój adres e-mail, ale tylko swój prawdziwy!
 4. Wprowadź hasło, spróbuj wymyślić bardziej niezawodne
 5. Podaj swoją datę urodzenia

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego pozostaje naciśnięcie przycisku Login i gra Escylon online staje się dostępna. Poznaj prawdę o wspaniałomyślnych i zrozum prawdę o bezwzględnych. Który byłby bardziej odpowiedni dla twojej natury? Gra online Escylon pomoże ci to rozgryźć.

Aby zrozumieć, jak powinien grać Escylon, musisz najpierw przejść szkolenie przy Ognisku. Po pomyślnym ukończeniu tego zadania otrzymasz punkt doładowania statystyk oraz kilka przydatnych rzeczy. Kiedy zrozumiesz mechanizm gry, będziesz mógł odwiedzić wszystkie dostępne lokacje. Gra online Escilon obejmuje lokacje naziemne i podziemne.

Naziemne to ląd, wyspy i morza, a podziemne to labirynt. We wszystkich miejscach będzie wiele zwierząt, z których okresowo wypadają zasoby, które należy podnosić. Ponieważ musisz sam stworzyć wszystko w grze, upadłe zasoby przydadzą się do tworzenia maści, robienia ubrań i broni. Ale przyjrzymy się temu bliżej później.

Więc ustaliliśmy, gdzie toczy się gra. Głównym siedliskiem dzikusów jest wioska Cave. Znajdują się tutaj następujące lokalizacje:

 • Ognisko
 • Jaskinia Wodza Jazdy
 • Jaskinia Duchów
 • Jaskinia Mistrzów
 • Battlefield
 • Chata Antistes
 • Ołtarz handlowy
 • Świątynia Opifex
 • Jaskinia Lodu
Oprócz powyższych miejsc otrzymasz dostęp do Wioski Rybackiej, w której możesz kupić łódź, a także wykonać zadanie questowe.

Aby grać w Escylon, musisz wybrać, jak chcesz widzieć swoją postać. W grze online Escylon są wojownicy i magowie. Mają charakterystyczne cechy i umiejętności. Głównym parametrem dla wojownika jest budowa ciała. Będziesz także musiał zadbać o wzbudzenie złości i zręczności. Magowie kładą nacisk na inteligencję. Ponadto będziesz musiał upewnić się, że wraz ze wzrostem poziomów będziesz mógł założyć niezbędne magiczne przedmioty.

Jak już wspomniano, samodzielnie stworzysz niezbędne rzeczy. Escilon to ciągła walka o przetrwanie i oczywiście nie przetrwasz na tym świecie gołymi rękami. Zasobów jest po prostu dużo, ale kiedy już coś zdobędziesz, musisz to udoskonalić, zanim stanie się użyteczną rzeczą. W tej grze online dostępne są następujące zasoby: różne rośliny, grzyby, korzenie, kamienie, gałęzie, a także te, które spadły ze zwierząt. Możesz ich użyć dopiero po zidentyfikowaniu się w Cave of Spirits. Po identyfikacji możesz np. Zrobić maść (jeśli znasz przepis), wymienić surowiec na coś bardziej użytecznego lub po prostu go zjeść i zwiększyć tę statystykę.

W grze jest też waluta - Muszle. Ale możesz zarabiać pieniądze, handlując tymi samymi zasobami lub opanowując zawód. Jeśli lubisz spokojną pracę, zostań szamanem lub mistrzem. W takim przypadku Twoje usługi będą dobrze płatne.

Twórcy zadbali jednak o system walki. Bierz udział w walkach grupowych z innymi graczami i zwierzętami, a także w pojedynkach. Twoją bronią będą kamienie, noże, topory, kije, maczugi. W jakiejkolwiek bitwie weźmiesz udział, zawsze dąż do zwycięstwa! Wznieś się pewnie na szczyt sławy i zdobądź doświadczenie, które jest niezbędne do kontynuowania twojej dalszej ścieżki.

Zasadniczo gra online polega na wykonywaniu zadań. Wszystko zaczyna się od pierwszego zadania Ognisko otrzymanego od Virtusa. Dalsze zadania otrzymasz od starego Antistesa. Im dłużej grasz, tym więcej zadań. Z każdym poziomem stają się bardziej interesujące i zróżnicowane.

Jeśli chodzi o poziomy, zagraj w grę online Escylon, możesz przejść z jednej epoki do drugiej. Każdy poziom ma swoje zalety i cechy. Na przykład w przypadku magów ilość manny na jednostkę inteligencji zależy od poziomu. Wojownicy do 5 poziomu mogą przyzywać instruktorów i mistrzów uderzeń lub uników na polu bitwy. Cechą poziomu 4 jest możliwość podnoszenia na nim umiejętności zawodowych. Przejdź i oceń wszystkie te niezwykłe poziomy, ciesz się atmosferą starożytnego świata, wybierz się w fascynującą podróż przez epoki, wszystko to i wiele więcej oferuje ci gra online Escylon.

Rejestracja w grze Escylon jest dostępna dla każdego. Ten tajemniczy świat jest gotowy na Ciebie! Witamy w ogromie ekscytującej wirtualności! Niech gra dostarczy Ci wiele przyjemności!