Zakładki

Europe 1400

Alternatywne nazwy: Europe 1400

Europa 1400 online to darmowa gra przeglądarkowa, w której możesz stworzyć własną dynastię. Tutaj możesz być przebiegłym kupcem i szanowanym władcą lub podejrzanym łajdakiem....

Europa 1400 online jest dostępna w każdej przeglądarce, a instalacja klienta gry nie jest wymagana!

Aby wejść do gry, trzeba Rejestracja Europa 1400: w polach rejestracji na stronie głównej witryny wybrać serwer gry, wprowadź nazwę swojej przyszłej dynastii (nazwa gry), adres e-mail (e-mail) i hasło. Po wyrażeniu zgody na warunki gry i zakończeniu rejestracji w grze Europa 1400, możesz stworzyć wizerunek swojego bohatera, przechodząc do nowej strony. Tutaj wybierasz płeć postaci, awatar i nadajesz jej imię. Przechodząc do zakładki "Mistrz", możesz wybrać herb dla swojej dynastii i swój pierwszy warsztat, zgodnie z następującymi liniami: Mistrz, Patron, Uczony i Łotrzyk. Teraz, jeśli jesteś gotowy do rozpoczęcia gry, kliknij "Rozpocznij grę" i jesteś w obszarze gry!

Twoja postać ma do dyspozycji sześć talentów:  Rzemiosło, Elokwencja, Mrok, Znajomość Magii, Walka i Negocjacje. Talenty te można ulepszać za pomocą artefaktów. Maksymalny poziom to 100. Oprócz talentów, podczas gry możesz wybrać profesję: Alchemik, Rolnik, Złodziej, Kapłan, Rozbójnik, Karczmarz, Kowal, Stolarz lub Tkacz. Gra online Europa 1400 oferuje pięć lokacji miejskich, w których głównie toczy się rozgrywka. Są to: Dzielnica Mistrzów, Dzielnica Tawern, Dzielnica Gangsterów, Dzielnica Leśna i Dzielnica Naukowców. W tych lokalizacjach postać może wykonywać misje (zadania).

Na początkowym etapie postać będzie musiała zbierać surowce lub kupować je na rynku (surowce w grze różnią się w zależności od wybranego kierunku warsztatu). Dzięki surowcom możesz produkować towary w swoim warsztacie, które następnie możesz sprzedawać na rynku, a za uzyskane pieniądze możesz budować kolejne warsztaty (możesz zbudować 4 warsztaty) i powiększać swoją siłę roboczą. 

Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego warsztatu, możesz go zniszczyć. Gra online europa 1400 ma główne centrum handlowe dla wszystkich rodzajów towarów, jest to rynek. Tutaj możesz kupować, sprzedawać, prowadzić transport i żebrać (jeśli jest taka potrzeba). Gra posiada własną walutę - złoto. Oprócz złota istnieją również rubiny, które można kupić za "prawdziwe" pieniądze. Wraz z rozwojem swojej rezydencji (możesz ją rozwijać za pomocą rozszerzeń i ulepszeń), twoja postać będzie uczyć się talentów i rodzajów handlu, a także planować intrygi. 

W grze europa 1400 online można posiadać własnych szpiegów, którzy będą szpiegować innych graczy i zbierać przeciwko nim dowody. Gra online Europa 1400 posiada budynek taki jak ratusz. To tutaj toczy się życie polityczne miasta: znajduje się tam księga praw, przegląd urzędów i sala sądowa. Tutaj można również kupić tytuł (zwiększa on reputację i jest wymagany do niektórych stanowisk i rozbudowy rezydencji) lub złożyć wniosek o budowę nowego budynku.

Gra europa 1400 online oferuje możliwość zbudowania imperium ekonomicznego za pomocą rzemiosła, zostania wykwalifikowanym kupcem i wspięcia się na polityczny Olimp. Mając prostą chatę, w trakcie gry można ją przekształcić w pałac. Wszystko będzie zależeć od twoich wysiłków. Gra online europa 1400 może być zaangażowana w handel z innymi graczami bezpośrednio przez magazyn. W takim przypadku nadal będziesz korzystać z cen niezależnych od rynku. Po osiągnięciu wystarczających wpływów i bogactwa, twoja postać może zaangażować się w karierę polityczną. Posiadanie różnych stanowisk da mu różne przywileje i bonusy, pozwalając mu wzmocnić swoje wpływy i wyprzeć konkurentów.

Możesz grać w Europa 1400 dołączając do gildii lub tworząc własną. Z pomocą gildii, grając razem z innymi graczami, możesz osiągnąć więcej w grze...  Gra posiada trójwymiarową grafikę, więc Europa 1400 będzie przyjemnością! Ponieważ gra posiada sporo różnych funkcjonalności, nie sposób opisać wszystkiego. Najlepszą opcją będzie rejestracja europa 1400, dzięki której sam będziesz mógł się o tym przekonać!