Zakładki

Glamour Fabryka

Alternatywne nazwy: Fabrika glamura

Chcesz się najbardziej stylowe, modne i efektowne? Następnie gra Glamour Fabryka w Internecie dla Ciebie! Po gra online Glamour Factory - unikalnym darmowe gry dla dziewcząt aspirujących do stylu życia miłośników sukcesu glamour, w którym każdy może wziąć fascynujący sposób ze zwykłej dziewczyny do gwiazdy blask, wykazując swoje talenty i umiejętności.

Fabryka gier Glamour Online łączy w sobie ciekawy świat i sieci społecznej komunikacji. Bądź w centrum uwagi, komunikować się z innymi miłośnika mody, udział w konkursach i pojedynkach mody!

Aby spróbować stać się najbardziej stylowe i modne, do rejestracji w grze Glamour Fabryce.

Znak Fabryka Glamour zrobić tak: gra na stronie kliknij przycisk "Rejestracja". Wybierz swój styl, poniżej Wpisz swój adres e-mail, hasło, w tej grze, nazwa jego panie, pokazać datę urodzenia i kraju i potwierdzając umowę licencyjną, kliknij "Complete Registration". Gratulacje, rejestracja Glamour Fabryka jest kompletny!

W tej grze trzeba będzie osiągnąć swoje cele (dostać pracę, nowa fryzura, znaleźć partnera na imprezę, aby stworzyć swój własny strój), wykonując wiele ciekawych zadań można odblokować nowe poziomy. W tym momencie w poziomie gry 44, po nich można osiągnąć zawrotne szczyty świata mody. Ale gra nie skończy, gra jest stale aktualizowana i nowe ekscytujące zadanie.

Tutaj, tak jak w prawdziwym życiu - fashionistka wymaga uwagi. To musi być karmione, ubrany, poćwiczyć, nie zapomnij o dobrym humorze, bo jeśli ona nie czuje się szczęśliwy, to chore. Lepiej dbać o ten czas, czy później, w celu dalszego grać w gry online Glamour Factory, będzie musiał dokonać wszelkich starań w celu naprawy sytuacji.

Aby opanować i grać w gry online Glamour Factory jest bardzo prosta. Oryginalne i modne nowe ubrania można kupić w butiku, praca, odwiedź Agencje rekrutacyjne, w kształt pomoże Fitness, podnieść poziom intelektualny może być w bibliotece, a jeśli chcesz tańczyć i poznać się z mężczyzną, przyszedł do klubu.

Powiększ swój urok będzie uczestniczyć w pojedynkach mody. Factory Glamour i grać, aby wygrać, trzeba drogich wymyślnych rzeczy lepiej niż inni. Ale wygrać wpływa nie tylko swoje poczucie stylu i dobrego smaku, ale także wskaźniki Fashionistki, zdrowia i szczęścia.

Ponadto będziesz miał możliwość uczestniczenia w konkursie piękności. Strona główna fashionistki "Glamour Fabryka" ustala się raz w tygodniu przez głosowanie pozostałych uczestników. Jest to świetna okazja, aby pokazać wszystkim swój smak, wyobraźnię i oryginalność.

Między innymi, masz niepowtarzalną okazję poczuć się jak prawdziwy projektant. Tworzenie różnych przedmiotów mody na konkursach, najbardziej zasłużonych i utalentowanych będą przyznawane nagrody. Ponadto, co się własną stylowe wnętrza, można również dostać nagrodę w odpowiedniej konkurencji.

Kup sobie zwierzę, to przyniesie ci radość i zwiększyć ocenę. Ale nie zapomnij karmić, chodzić i bawić się z nim.

I wreszcie najważniejsze - jest komunikacja! W trakcie gry można zaprzyjaźnić się z innymi miłośnika mody, którzy będą wspierać was swoje głosy w wystawach i konkursach, poprawiając ocenę. Wymiany opinii z przyjaciółmi, pokazać swoją pracę i osiągnięcia.

Dołącz do nas i zobacz, co gra online Fabrika glamura pozwala stać się prawdziwym profesjonalistą w branży mody.

Zacznij grać Glamour fabryki i stać się prawdziwą gwiazdą!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more