Zakładki

Farmerama

Alternatywne nazwy: Farmerama

Farmerama Internecie - gra online jest przeglądarka, która czerpie jasne, kolorowe znaki i horyzonty. Tutaj można spędzić wolny czas na świeżym powietrzu, dbanie o dom i gospodarstwo ... Gra online Farmerama daje możliwość uczenia się do zarządzania domem, nie stosując się do tej maksymalnej liczby sił.

Ta ekscytująca gra nie wymaga instalacji klienta gry, i jest dostępny z każdej przeglądarki. Wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć grę, to Farmerama rejestracji online.

OnLAN Farmerama Gra oferuje dwa sposoby rejestrowania:

1. Bezpośrednio ze strony. Na stronie głównej, nie ma pola rejestracji, gdzie chcesz wprowadzić nazwę (imię), hasło, e-mail, wpisz swoją datę urodzenia i zgadzasz się na zasady gry. Rejestracja na tej grze Farmerama jest gotowy, można przystąpić do rozgrywki.

2. Za pośrednictwem sieci społecznej. Jeżeli zarejestrowałeś konto na Facebooku, może on być stosowany jako rejestracji konta gry: Facebook, klikając ikonę w formularzu rejestracyjnym na stronie głównej, otworzy okno, gdzie zostanie poproszony o zgodę na dostęp do swojego konta, zgoda, wprowadź nazwę użytkownika i Przyłącz się do Farmerama używając Facebooka nad. Teraz możesz grać online w Farmerama!

Dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali, że warto, aby zarejestrować swoje konto, czy nie, gra Farmerama gra online oferuje darmowy okres próbny, w którym można spróbować swoich sił jako przyszły rolnik, po zakończeniu okresu próbnego, a następnie wniosek o rejestrację. Tak ustalona!

Idąc do gry po raz pierwszy, NPC (sowa) daje kilka pierwszych miejsc pracy. Trzeba zebrać, a następnie zrobić siewu, jest jeszcze pewne zabawne, ale pouczające zadania. Ale ... to jest dopiero początek. Następnie należy zagrać w grę Farmerama Internecie, robi różne sadzenie drzew, warzyw i roślin, angażują się w zbiorze, rosnąć i karmić zwierzęta, opieki i podlewania ich ziemi.

Kiedy będzie pewien poziom, gra Farmerama dopuścić do udziału w konkursie na najlepsze narzędzia ogrodnicze, a także w wielu innych konkursach. Można również umieścić swój ogród dla wszystkich, aby zobaczyć i dowiedzieć się co myślą inni ludzie o nim graczy.

Czy Farmerama gra online ma swoją własną walutę - i tyulpesso zelepenni. Dzięki tobie, możesz dokonywać transakcji.

Farmerama gra online ma poziom rozwoju gospodarstwa, które powstanie nowoczesny, dzięki doświadczeniu przyznawane na sadzenie i zbieranie plonów. Z każdym nowym poziomie dostępne są dla nowych zakładów i nowych zwierząt. Więc w Farmerama zagra nic, ale nudne!

Zagraj Farmerama można nie zaloty sąsiednie łąki, oczywiście za darmo. Prace te będą wypłacane.

Zagraj w gry online Farmerama nie można po prostu siedzieć w domu, ale także w innym dogodnym miejscu, takich jak biura lub siedząc w przytulnej siedziby (z dostępem do Internetu).

Ale dlaczego mówią dużo o tym, jak grać w Farmerama dobra, lepiej przynajmniej spróbować jeszcze raz!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more