Zakładki

Farmerama

Alternatywne nazwy: Farmerama po polsku

Farmerama to przeglądarkowa gra online, która przyciąga jasnymi, kolorowymi horyzontami i postaciami. Tutaj możesz spędzić wolny czas na świeżym powietrzu, zajmując się wiejskim domem i gospodarstwem domowym... Gra online Farmerama daje ci możliwość nauczenia się, jak zarządzać gospodarstwem domowym bez wkładania w to maksymalnego wysiłku. Gra nie wymaga instalacji klienta i jest dostępna w każdej przeglądarce. Wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć, to rejestracja Farmerama.

Gra Farmerama PL oferuje dwa sposoby rejestracji:

  • Bezpośrednio ze strony internetowej. Na stronie głównej witryny znajdują się pola rejestracyjne, w których należy podać swój pseudonim, hasło, adres e-mail, podać datę urodzenia i zaakceptować umowę dotyczącą zasad gry. Na tym kończy się rejestracja w grze Farmerama, można rozpocząć rozgrywkę.
  • Przez sieć społecznościową. Jeśli masz zarejestrowane konto na Facebooku, może ono posłużyć jako konto do rejestracji w grze: klikając na ikonę Facebooka w formularzu rejestracyjnym na stronie głównej serwisu, otworzy się okno, w którym zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na dostęp do swojego konta, wyrażasz zgodę, wpisujesz swój login i na tym kończy się rejestracja w Farmerama za pomocą Facebooka. Teraz możesz grać w Farmerama online!

Dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali, czy zarejestrować swoje konto, czy nie, gra Farmerama oferuje bezpłatną grę próbną, w której możesz spróbować swoich sił jako przyszły rolnik, po zakończeniu okresu próbnego pojawi się oferta rejestracji. Tak więc, zdecyduj się!

Wchodząc do gry po raz pierwszy, postać niebędąca graczem (sowa) da kilka pierwszych zadań. Będziesz musiał zebrać plony, a następnie wykonać siew i kilka innych zabawnych, ale pouczających zadań. Ale to dopiero początek. Dalej grać w Farmerama online, zaangażowany w sadzenie różnych drzew, warzyw i upraw, zbiorów, hodowli i karmienia zwierząt, opieki i podlewania ich ziemi. Ponadto, można łatwo odwiedzić miasto, gdzie można odwiedzić szereg ciekawych i niezbędnych placówek, takich jak wyspecjalizowanych sklepów rolnych, gdzie można kupić różne nasiona, sadzonki drzew, a nawet stajnie dla zwierząt, a także kupić zapasy, dowiedzieć się najnowszych wiadomości, korespondować z sąsiednimi rolnikami, dobrze, i, oczywiście, handlu, sprzedaży na lokalnym rynku uprawiane na swoich łóżkach warzyw, owoców i roślin, a zarobione pieniądze, umieścić na koncie bankowym.

Po osiągnięciu pewnego poziomu gra Farmerama pozwoli ci wziąć udział w konkursach o tytuł najlepszego ogrodu warzywnego, a także w wielu innych konkursach. Możesz również wystawić swój ogród i dowiedzieć się, co sądzą o nim inni gracze.

Farmerama na telefon posiada własną walutę gry - tulpesso i zelepenny. Dzięki nim można przeprowadzać operacje handlowe.

Gra Farmerama online posiada poziomy rozwoju farmy, które obecnie wzrastają, dzięki zdobywanemu doświadczeniu za sadzenie i zbieranie plonów. Z każdym nowym poziomem dostępne są nowe rodzaje roślin, a także nowe zwierzęta. Farmerama nie będzie więc nudna! Grając w Farmeramę można zająć się sąsiednimi łąkami, oczywiście nie za darmo. Taka praca będzie płatna.

Ale po co dużo mówić o tym, jak dobrze grać w Farmeramę, lepiej spróbować przynajmniej raz!